Şimdi Ara

Yol Kenarı Denetim İstasyonları Hakkında Merak Ettikleriniz. (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
628
Cevap
33
Favori
345.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SiyahBeyazÇubuklu

Dışarda görevli yoksa (gece yarısı çok soğuklarda diğer zor hava şartları vb.) tartım hatası olduğunda size kimse ceza yazmaz, herkesin anlayacağı şekilde şöyle açıklayım bu durumu. Karayolları Denetim İstasyonunda yazılan cezalar Karayolları Trafik Kanununa göre yazılır yani trafik cezasıdır. Her kırmızı ışıkta geçtiğinizde veya her hatalı sollamada nasıl ceza yazılmıyorsa burada da denetlendiğinizde ceza yersiniz. Her kantara girmeyip kaçana da bazen ceza yollamayız çünkü kamera bazen bozulur, ışık parlaması vb. sorunlarda net plakayı okuyamayız. Ama ceza yollanırsa da (fotoğraflı belgeli) itirazlarınız itibar görmez. Bazen ceza gelmedi diye bir şey olmuyor da dememeli. :(

Yanıt için teşekkür.Mesajı aldım kardeşim.

• Yol Kenarı Denetim İstasyonları Hakkında Merak Ettikleriniz.
    Yol Kenarı Denetim İstasyonları Hakkında Merak Ettikleriniz.

Öncelikle selamlar resimde bilgileri olan aracı kullanan kişinin bulundurması gereken belgeler nelerdir ?

B sınıfı ehliyet , bu aracın kullanımı için yeterli mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alowski -- 28 Ekim 2021; 17:27:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alowski A kullanıcısına yanıt

bıldıgım bu aracı B sınıfı ehlıyet kullanır

• Hocam bi arkadaşıma istasyondaki memur artık muafsınız demiş böyle bi dğişiklik varmı? Araçlar trafic custom

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bende son zamanlarda kantara girdiğimde devam et diyorlar tartmadan aracı, son 7 8 kantarda aynısı oldu. Bir görevli de sizin girmeniz gerekmiyor ama yinede tonaja dikkat edin bayrakla çağırırlarsa sıkıntı olmasın dedi. Ayrıca kantar tabelalarından küçük kamyonet resmini silmişler eskiden 3 tip araç resmi vardı küçük kamyonet resmi kalkmış 2 tane resim kalmış ve tonaj bilgi tabelasında da 3500 kglık araçlara ait bilgi yine kaldırılmıştı. Bilgisi olan yetkili biri paylaşırsa seviniriz. Resmi gazete yazısı olmayınca güvenmiyorum hiç bir kuruma en azından yanımızda taşırız yada itiraz için filan kullanırız.

Araç transit 350E 3500 kg azami yüklü ağırlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenk14 -- 7 Mayıs 2022; 0:13:8 >
  • Başkan merhaba 42 Tonu 20 kg geçersem ceza yer miyim acaba

• Merhaba başkan 42 Tonu 20 kg ile geçsem ceza yer miyim acaba? Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.