Şimdi Ara

Yoklama kaçağı yurtdışına çıkabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
3.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Biliyorum daha öncesinden bu konular bu forum da açılmış ancak 2016, 2017 tarihli olduğu için tekrar konu açıp sizlere danışma gereği duydum. Şimdi şöyle ki ben 24 yaşımdayım ve 1-2 yıldır yoklama kaçağı olarak gözüküyorum devlet tarafında. Tam askere gideyim zaten 6 ay, aradan çıkartayım bari dediğim anda önüme Norveç'ten bir iş fırsatı çıktı. Askere gidip gelip gideyim desem herşey çok geç olabilir. İnternetten bakıyorum hakkında savcı tarafından arama emri çıkartılmamış herkes yurt dışına çıkabilir yazıyor, ancak hava alanında çalışan arkadaşıma oradakilere danış dediğimde 3 kişiden 2 si çıkamaz diyor. Anlayacağınız ben bu işin altından bir türlü çıkamadım, bundan dolayı sormak istediğim soru şudur;

"Yoklama kaçağı olanlar yurtdışına problemsiz olarak çıkabiliyorlar mı?"

eğer bu konu da yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum, şimdiden teşekkürler.

• Sorun olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Sorun olmaz
    Peki emin miyiz, yani giderim gel buraya sen nereye koçum derseler bütün iş batıp gidebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f3lla -- 25 Temmuz 2019; 18:35:11 >
  • Benim tecil bu ay (02.2020) itibariyle bitti, 10 gün sonra yurt dışına çıkmam gerek sorun yaşar mıyım ?
  • Merhaba; bakaya iken yurt dışına çıkışta problem oldu mu acaba?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.