Şimdi Ara

Yok yaaa böyle şey olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bir şey duydum adamın birisi Turkcell de istediği hattı kontrol altına alıyormuş ve bunu Turkcell ile paylaşınca mahkemelik olduğuna dair arkadaşımdan bir tane mail geldi. Cidden böyle bir olay olmuş mu? Yani adamın Turkcell ile mahkemesi var mı?

Bilgisi olanlardan bilgi bekliyorum, sırf bu konuyu merak ettiğim için üye oldum.

• Biraz acarsan hukuken olabilirligini anlatabilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: remzidemir

Ben bir şey duydum adamın birisi Turkcell de istediği hattı kontrol altına alıyormuş ve bunu Turkcell ile paylaşınca mahkemelik olduğuna dair arkadaşımdan bir tane mail geldi. Cidden böyle bir olay olmuş mu? Yani adamın Turkcell ile mahkemesi var mı?

Bilgisi olanlardan bilgi bekliyorum, sırf bu konuyu merak ettiğim için üye oldum.

hasan yıldırım isimli bir vatandas burda cok konustuk ama topic kaldırıldı sanırım yinede foruma bir bak hersey detaylıca anlatılıyordu
  • Kim bu adam ya. Gitsin doğru düzgün yararlı işler yapsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akay635 -- 7 Ağustos 2005, 16:27:09 >
  • orhangencebayhayranı arKada$h oLSaydfı o saNa güseLCe anLatırdı. ama eweT gerçekte böyLe bi oLay oLMuş adam turkcel in açığını buLmuş ama kötüYe kuLLanmamış fLn ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buq-[RA]

orhangencebayhayranı arKada$h oLSaydfı o saNa güseLCe anLatırdı. ama eweT gerçekte böyLe bi oLay oLMuş adam turkcel in açığını buLmuş ama kötüYe kuLLanmamış fLn ...

Arkadaşlar, donanimhaber yetkilileri işlerine gelmeyen üyelerin kayıtlarını ve konularını silmektedir. Bunlardan biriside Turkcell ile ilgili gerçek yazılar, Sırf bunu bildirmek için üye oldum. Donanım Haber Yetkilileri bile böyle uygulama yaparsa bu ülke hiçbir yere gidemez.

Artık arkadaşlarımın bu siteden kayıtlarını iptal ettirdim,

Saygılarımla
  • www.tbmpd.org.tr sitesinde ana haber olarak verilmiş. İncelemini tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: remzidemir

Ben bir şey duydum adamın birisi Turkcell de istediği hattı kontrol altına alıyormuş ve bunu Turkcell ile paylaşınca mahkemelik olduğuna dair arkadaşımdan bir tane mail geldi. Cidden böyle bir olay olmuş mu? Yani adamın Turkcell ile mahkemesi var mı?

Konu yargı sürecinde halen bildiğim kadarı ile. Ama bu konu hakkında yorum yapılması Yönetim olarak hoş karşılanan bir durum değil.
    Konu kilitlenecektir. Ve bu konu hakkında daha fazla yorum yapılmasını istemiyoruz.

Anlayış ile karşılayacağınızı umar iyi forumlar dileriz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.