Şimdi Ara

@yok sana özür borçluyum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir zamanlar burda açılan her çarşı topiğine girer ve savunurdum onları. meğer boşunaymış. hepsi üç kuruş menfaatleri uğruna demiören ve çetesine salla baş yapan satılık insanlarmış.

bu yüzden tartıştığım bütün arkadaşlardan başta @yok olmak üzere özür dilerim. demek ki gün gelipte laflarımı yutmakta varmış.

• kardeşim neden istifa deyip takımı kaosa sürüklesinler çok önemli bir gençler birliği maçı var şampiyonluk yolunda
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aşgar

bir zamanlar burda açılan her çarşı topiğine girer ve savunurdum onları. meğer boşunaymış. hepsi üç kuruş menfaatleri uğruna demiören ve çetesine salla baş yapan satılık insanlarmış.

bu yüzden tartıştığım bütün arkadaşlardan başta @yok olmak üzere özür dilerim. demek ki gün gelipte laflarımı yutmakta varmış.

acı ama gerçek maalesef.
    Eğer haklı iseler haklarını sonuna kadar savunurlardı. Kendilerine gelen eleştirilere kulaklarını tıkamak , bildiklerini okumak için önce Türkiye'de bir ilk olarak Forza ya üyeliği TC Kimlik nosu ile yaptılar daha sonra çok uzun süre forza'yı da kapattılar. Çünkü haksızlar. Her platformda çarşı'ının bu klübe zarar verdiği konuşulurken çarşı kaçarcasına web sitesinin forum bölümünü kapatıp diğerlerinin haklılığını ıspatladı.

Süleyman Seba gibi bir insana istifa et deme cüretini üç kuruş menfaatleri için gösterdiler.
    Bütün bu yaptıklarına rağmen hâlâ demirören istifa dememesi bunu gösterir.

Kimse bana sezon başı falan filanı okumasın. Gerekirse Beşiktaş bu sene küme düşsün ama klübün başına BEŞİKTAŞ adına yakışan bir başkan gelsin artık. Ben klübümü başarılarından ötürü değil Siyah ve Beyazı yüzünden , asaletinden dolayı sevdim. Beşiktaş Süleyman SEBA gibi adamlar tarafından yönetilmeli

• Beşiktaşlıların gerçekleri görmesi güzel
    çarşı lutarslan gfb teksas meksas bunlar çapulcu rantçılardan başka bişey değildir.
    beşiktaşta çarşı neredeyse beşiktaşın önüne geçti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aşgar

bir zamanlar burda açılan her çarşı topiğine girer ve savunurdum onları. meğer boşunaymış. hepsi üç kuruş menfaatleri uğruna demiören ve çetesine salla baş yapan satılık insanlarmış.

açıkyürekliliğin için tebrik ediyorum.. böyle insanlara ihtiyacımız var gerçekten
  • quote:

Orjinalden alıntı: darendelideli

Beşiktaşlıların gerçekleri görmesi güzel
    çarşı lutarslan gfb teksas meksas bunlar çapulcu rantçılardan başka bişey değildir.
    beşiktaşta çarşı neredeyse beşiktaşın önüne geçti.

BU çarşı gurubundan daha çok beşiktaşlı deilsem namerdim hangisi mağlubiyette ağlar.
    biz gönülden sevdik sevinmek için sevmedik bu takımı
    Beşiktaş bi kültürdür renklerine duruşuna herşeyine canı9 gönülden bağlıyım bu takımın ama şu önüne geçme işlerinden midem bulanıyor siz kimsiniz ya hepiniz rant peşinde serdar bilgili kapalıyı loca yaptı rant kesildi adama nana avrat küfür ettiler çıkar için tutuyolarsa takımı ben boş tribünlere oyn amaya razıyım kardeşim.
    ayrıca bu yönetime de bi çift lafım var 1 gram allah korkusu var ise sizde yarın bırakıp gidersiniz bu takımı.
    3 senedir hep hüsran hep acı yeter ya bizi bu hallere düşürenlerin allah belasını versin bu mubarek günde diyorum.başka bişeyde demiyorum.
    ben gider pazar günü paşalar gibi des teklerim takımımı nede olsa gönül bağımız var aklımız başımızda olduğundan beri.
    Herşeye rağmen her olumsuzluğa rağmen ben beşiktaşımdan vazgeçmiyorum vazgeçmemde!!!
    bu kulüp 3-5 çapulcuya kalmadı.

çok doluyum arkadaşlar kusuruma bakmayın.

• her gurubun içinde kötüler vardır.. Çarşıya haksızlık etmeyin bence fazla...
    Ben izmirliyim..gelin o küçük parkta her maç yaşananları izleyin..

Allahın unuttuğu takımlarla bile yapacağımız maçlarda pırıl pırıl gencecik Beşiktaş aşıkları doldurur ortalığı...avazları çıktığı kadar bağırırlar BEŞİKTAŞ diye...yağmurda olsa çamurda...Büyüklerle oynadığımız maçlarda onlardan 15 taraftar varsa Çarşı 100lercesiyle gelir saatler öncesinden oraya..Herzaman destek verirler hep destek verirler..

2-3 çapulcuyla Bu Kalbi Beşiktaş atanları karıştırmayın...Beşiktaşlılar herkes yapsın ama siz yapmayın..
  • Technics senin yaptığında biraz şakire bez yetiştirmek olmuyor mu ??
    Herkes yapsın siz yapmayın, kötüye iyi diyin. Açıkları kapatın...

Bende görüyorum hergün K.parktayım serano - turkuazda takılıyorlar genellikle..
    GS yendi geçenlerde, herifler yine gelip bağırdılar kendi takımlarına. Yani takım yeniliyor kaç sene oldu hiçbirşey yok. Şu Demirörene gösterdiğiniz sabrı SEBA ya gösteremediniz. Bence çok üzücü.

Bence İstanbul neyse, İzmirde odur..
    Ayrıca o kadarda karakter sahibi değiller ne yazık ki.
    2 sene evvelde Gslilerle bir olup FBlilere saldırmışlardı.
    Ha bu senin için iyi birşeydir - değildir bilemem.
    Belki gülüyosundur, belki yadırgıyosundur ancak BJK aşığı geyiği İzmirde de yalan o yüzden söyledim...

Ayrıca birkaç çapulcudan bahsetmiyorum..
  • herkes yapsın siz yapmayın bari derken
    başkalarının çarşıyı taktir etmesini beklemek zaten doğru olmaz bunu demek istedim..

Demirörene gösterilen sabır konusunda haklısın ama bu Bütün Beşiktaşlıların ders çıkartması gereken bir olay çarşının sorunu değil..
    Küçük parka takılıyosan bilirsin Fenerbahçe Beşiktaş maçlarında bile neler yaptıklarını...
    ceplerindeki harçlıklarını biriktirirler otobüs kaldırırlar buradan kendi imkanlarıyla..Bazıları aç gezer 1 hafta 1-2 meşale alıp tribünde yerlerini alıp takımlarına destek olmak için.. Onların arasında olmayan o havayı solumayan nedemek istediğimi anlamaz anlayamaz..

Her olgunun kötü noktası olabilir..Bunu genele maletmek yanlış...

quote:

Orjinalden alıntı: 02AN

Technics senin yaptığında biraz şakire bez yetiştirmek olmuyor mu ??
    Herkes yapsın siz yapmayın, kötüye iyi diyin. Açıkları kapatın...

Bende görüyorum hergün K.parktayım serano - turkuazda takılıyorlar genellikle..
    GS yendi geçenlerde, herifler yine gelip bağırdılar kendi takımlarına. Yani takım yeniliyor kaç sene oldu hiçbirşey yok. Şu Demirörene gösterdiğiniz sabrı SEBA ya gösteremediniz. Bence çok üzücü.

Bence İstanbul neyse, İzmirde odur..
    Ayrıca o kadarda karakter sahibi değiller ne yazık ki.
    2 sene evvelde Gslilerle bir olup FBlilere saldırmışlardı.
    Ha bu senin için iyi birşeydir - değildir bilemem.
    Belki gülüyosundur, belki yadırgıyosundur ancak BJK aşığı geyiği İzmirde de yalan o yüzden söyledim...

Ayrıca birkaç çapulcudan bahsetmiyorum..

• bilmiyorum bu duruma dusmemizin sebebi nedir?Belki yonetim belki taraftar belki topcular..Bildigim birşey varki yıllardır bu takımın basarısında basarısızlıgında hep yanında oldugumuzdur.Eger bu insanalrın arasında cıkar sağlamak isteyen varsa gitsin aramızdan..Ben gene takımını karşılıksızca seven insanlarla beraber tezahurat etmek istiyorum.Çünkü ben bu takımı şampiyon oldugu için diil renkleri için seviyorum durusu için seviyorum içinde kendimi buldugum için seviyorum..
    Benim için olene kadar heryer siyah-beyaz..
  • Bende uzun zamandır söyluyordum Çarşı BJK ye zarar veriyor diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

her gurubun içinde kötüler vardır.. Çarşıya haksızlık etmeyin bence fazla...
    Ben izmirliyim..gelin o küçük parkta her maç yaşananları izleyin..

Allahın unuttuğu takımlarla bile yapacağımız maçlarda pırıl pırıl gencecik Beşiktaş aşıkları doldurur ortalığı...avazları çıktığı kadar bağırırlar BEŞİKTAŞ diye...yağmurda olsa çamurda...Büyüklerle oynadığımız maçlarda onlardan 15 taraftar varsa Çarşı 100lercesiyle gelir saatler öncesinden oraya..Herzaman destek verirler hep destek verirler..

2-3 çapulcuyla Bu Kalbi Beşiktaş atanları karıştırmayın...Beşiktaşlılar herkes yapsın ama siz yapmayın..

Elbette tech her grubun içerisinde kötüler var. Çarşı içersinde iyiler yok da demiyorum. Dediğin gibi temiz çocuklar abi bildikleri insanlara özenerek arkalarından koşuyorlar. Beşiktaş için desteğe geliyorlar. Ancak; Bu grup içerisinde bazıları (ki bu bazıları söz sahibi "abi" insanlar) çarşı'yı ekmek teknesi olarak görüyorlar ve istedikleri gibi yönlendiriyorlar.

Hatta öyle duruma geldi ki rant olayları insanlar Beşiktaş için kan döküyor. Porto maçı sonrası konuştuk ve yaklaşık 2 senedir de yazdıklarımdan anlamışsındır ne kadar Beşiktaş'ı sevdiğimi ama bu sevgi uğruna kan dökmem ben Tech. Hiç bir futbol klübü için kan dökülmemeli. Dökülen kan ikili husumetten filan demeyin bana kimse inandıramaz bu husumetleri. Dökülen kanın sebepleri ayan beyan ortada.

Çarşı Beşiktaş için bir ekoldu. Büyük Beşiktaş Çarşısı esnafı toplanır Beşiktaş'ın maçlarına giderlerdi, ateşliydiler. Hatta gidemeyecek durumda olan arkadaşları için aralarında para toplar bilet alırlardı ama o çarşı kalmadı artık. Çok merak ediyorum o esnaftan hangisi bugün kapalıda?

Biri bana açıklasın ne olur Demirören'e neden hala tek kelime laf söylenmedi kapalıda? Seba gibi bir adam için yeter artık diyebilen çarşı Demirören'e neden hala ses çıkarmıyor? Neyi bekliyorlar?

• Kabahat sadece çarşı da mı?Çarşının desteği var diye demirören hala koltugunda diyorsanız beşiktaş camiasının suçudur bu..

Bir taraftar grubu nasıl olurda yönetim kurulunda alınabilecek kararları verebilir..
  • Kapalı Tribündeki tezahuratları ve tribün atmosferi dışında bende pek sevmiyorum Çarşıyı. İnönüyü bazen karnaval yerine çeviriyorlar, bazende Cehenneme çeviriolar. Genelde hep yeni açıkta maç izlerim ama kapalıya gittiğim zaman gerçekten tribünün ne olduğunu anlıyorum. Birde koşulsuz takım desteği çok önemli, kötü gün taraftarı değil. Ancak;

Siyaseti pek sevmem, X bir partiyi tutmam, Çarşı siyaset yapıyor belli bir görüşe sahip. Bu yüzden kendimi onlara yakın bulmuyorum.

Bu yaşıma kadar tek bir kuruş en ufak bir lokma haram yemedim, hakkım olmaya hiçbir şeye el sürmedim. Çarşı bedava bilet alıyor, satıyor rant elde ediyor. Ben cebimdeki son paraya bilet aldığımı biliyorım hatta 16-17 yaşındayken borç alıp maça gittiğimide biliyorum ama ÇArşı elemanlarının böyle bir sorunu yok.

Son transferlerde bazı yöneticilerin Çarşının liderleriyle bir araya geldiği, Çarşıdan Okey aldığı gerçeğide var.

Ve Demirören konusu. Neden hala tepki yok anlamış değilim. Ben günahım kadar sevmem o adamı, yolda görsem yakasına yapışır küfür ederim. Ama Çarşı ne hikmetse çıtını çıkarmıyor.

• bunları biz diyince suclu oluyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: electra

Kapalı Tribündeki tezahuratları ve tribün atmosferi dışında bende pek sevmiyorum Çarşıyı. İnönüyü bazen karnaval yerine çeviriyorlar, bazende Cehenneme çeviriolar. Genelde hep yeni açıkta maç izlerim ama kapalıya gittiğim zaman gerçekten tribünün ne olduğunu anlıyorum. Birde koşulsuz takım desteği çok önemli, kötü gün taraftarı değil. Ancak;

Siyaseti pek sevmem, X bir partiyi tutmam, Çarşı siyaset yapıyor belli bir görüşe sahip. Bu yüzden kendimi onlara yakın bulmuyorum.

Bu yaşıma kadar tek bir kuruş en ufak bir lokma haram yemedim, hakkım olmaya hiçbir şeye el sürmedim. Çarşı bedava bilet alıyor, satıyor rant elde ediyor. Ben cebimdeki son paraya bilet aldığımı biliyorım hatta 16-17 yaşındayken borç alıp maça gittiğimide biliyorum ama ÇArşı elemanlarının böyle bir sorunu yok.

Son transferlerde bazı yöneticilerin Çarşının liderleriyle bir araya geldiği, Çarşıdan Okey aldığı gerçeğide var.

Ve Demirören konusu. Neden hala tepki yok anlamış değilim. Ben günahım kadar sevmem o adamı, yolda görsem yakasına yapışır küfür ederim. Ama Çarşı ne hikmetse çıtını çıkarmıyor.

Çok basit demirörenin parasını yiyorlar..bedava bilet alıp karaborsaya sürüyorlar..Çarşı para yemiyor kim diyorsa yalan söylüyordur..

• Sen sus lan 2 dakika

quote:

Orjinalden alıntı: tedoa®

bunları biz diyince suclu oluyoruz

• quote:

Orjinalden alıntı: electra

Sen sus lan 2 dakika

quote:

Orjinalden alıntı: tedoa®

bunları biz diyince suclu oluyoruz

tamam
    bu 2 dk olayı hastalık yapmıs galiba alışkanlık işte

nerede konustuktan sonra tekrar konusmak için 2 dk bekleyen birini gorursen bilki donanimhaberlidir

• takımlarından bedava bilet almayan grup yoktur, beşiktaşta da vardır..gsde de fb de de..bunu çarşıya mal etmeyin sadece..

ayrıca seba dönemi yanılmyorsam 16 sene sürdü..sebaya laf etmem ama sebanın son döenmdeki transferleri tam bir fiyaskoydu ve takım başarısızdı..artık kan değişimi şarttı bence..yerine gelen yönetim sebayı arattığı için şimdi herkes seba dye bağırıyor..

çarşının tek sevmediğim yanı demirören için hala hiç ses çıkarmayışları ama eğer ses çıkarsalar kim gelecek soruyorum, geçen seçim oldu nerde hasan arat nerde fikret orman nerde seba? neden çıkmıyolar..yani çarşı demirörene hayır dese ortada aday yok..

çarşı kendisilerine bu kadar karşı çıkmayı hak etmiyor bence..
  • hiçbiri beşiktaşlı değilki aday olmuyolar zor gününde göreve gelmek önemli.Ve şuan gelicek kişinin başarısız olmak gibi bi kaygısı olmayacak nasıl olsa dibe vurmuş beşiktaş nereye gidicek artık daha .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.