Şimdi Ara

yok artık ya!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şu an kahvaltıdayım, beşiktaş'ta malum yerlerde. ulan sabahın köründe her yer meme, göt ve göbek ya. ne bu teşhircilik sevdası anlamıyorum. çoğu kadın artık kendini pazarlamak için yapıyor bunu farkındayım da artık kusacağım vallahi.

hiç aklıyla gündeme gelen var mı? varsa yoksa göt ve memeyle gündeme geliyorlar hep. aralarında 4-5 kişi hariç kadınlarda şu başarıyı sağladı diyebildiğiniz var mı?

bizim sektörde bile var, karı yazılım namına bir bok bilmiyor ama attığı her tweet sırf memesini gösteriyor diye instagram 100 like alıyor. iğrenç.

iğrendim artık ya. kendimi mi satayım. hayır erkeksen pazarlaman da zorlaşıyor napayım söyleyin. ben yazılımcı olma hayalleriyle başlamıştım şimdi napıyoz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şu an kahvaltıdayım, beşiktaş'ta malum yerlerde. ulan sabahın köründe her yer meme, göt ve göbek ya. ne bu teşhircilik sevdası anlamıyorum. çoğu kadın artık kendini pazarlamak için yapıyor bunu farkındayım da artık kusacağım vallahi.

hiç aklıyla gündeme gelen var mı? varsa yoksa göt ve memeyle gündeme geliyorlar hep. aralarında 4-5 kişi hariç kadınlarda şu başarıyı sağladı diyebildiğiniz var mı?

bizim sektörde bile var, karı yazılım namına bir bok bilmiyor ama attığı her tweet sırf memesini gösteriyor diye instagram 100 like alıyor. iğrenç.

iğrendim artık ya. kendimi mi satayım. hayır erkeksen pazarlaman da zorlaşıyor napayım söyleyin. ben yazılımcı olma hayalleriyle başlamıştım şimdi napıyoz

• أنا أتناول الإفطار الآن ، في أماكن معينة في بشيكتاش. هيا ، إنه في الصباح الباكر في كل مكان من الثدي والحمار والبطن. لا أفهم ما هو هذا الشغف بالاستعراض. أدرك أن معظم النساء يقمن بذلك لتسويق أنفسهن ، لكنني أقسم أنني سأتقيأ الآن.

هل فكر أحد من قبل في ذلك؟ إذا لم يكن الأمر كذلك ، فهم دائمًا ما يأتون بالحمار والثدي. هل يمكن لأي شخص أن يقول إنهم حققوا النجاح التالي في النساء باستثناء 4-5 أشخاص منهم؟

حتى في صناعتنا ، لا تعرف زوجته الهراء عن البرامج ، لكن كل تغريدة تنشرها تحصل على 100 إعجاب على Instagram لمجرد أنها تظهر لها الثدي. مقزز.

أشعر بالاشمئزاز الآن. هل أبيع نفسي؟ لا ، إذا كنت رجلاً ، فإن تسويقك يصبح أكثر صعوبة ، أخبرني ماذا أفعل. بدأت بأحلام أن أصبح مطور برامج ، ماذا نفعل الآن؟

Arapça okuyamayan kardeşlerime

'ana 'atanawal al'iiftar alan , fi 'amakin mueayanat fi bishiktash. hayaa , 'iinah fi alsabah albakir fi kuli makan min althady walhimar walbatni. la 'afham ma hu hadha alshaghaf bialaistieradi. 'adrak 'ana muezam alnisa' yaqimn bidhalik litaswiq 'anfusihina , lakinani 'uqsim 'anani sa'ataqiaa alana.
    hal fakar 'ahad min qabl fi dhalika? 'iidha lam yakun al'amr kadhalik , fahum dayman ma yatun bialhimar walthadii. hal yumkin li'ayi shakhs 'an yaqul 'iinahum haqaquu alnajah altaali fi alnisa' biastithna' 4-5 'ashkhas minhum?
    hataa fi sinaeatina , la taerif zawjatuh alhura' ean albaramij , lakina kula taghridat tanshuruha tahsul ealaa 100 'iiejab ealaa Instagram limujarad 'anaha tazhar laha althadi. muqzaza.
    'asheur bialiashmizaz alan. hal 'abie nafsi? la , 'iidha kunt rjlaan , fa'iina taswiqak yusbih 'akthar sueubat , 'akhbirni madha 'afeala. bada'at bi'ahlam 'an 'asbah mutawir baramij , madha nafeal alana?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• I'm at breakfast right now, at certain places in Beşiktaş. come on, it's early in the morning everywhere breast, ass and belly. I don't understand what this passion for exhibitionism is. I am aware that most women do it to market themselves, but I swear I'm going to vomit now.

Has anyone ever thought of it? if not, they always come up with ass and tits. Can anyone say that they achieved the following success in women, except for 4-5 people among them?

even in our industry, his wife doesn't know shit about software, but every tweet she posts gets 100 likes on Instagram just because it shows her tits. disgusting.

I'm disgusted now. Shall I sell myself? No, if you're a man, your marketing gets harder, tell me what to do. I started with dreams of being a software developer, what are we doing now?

• Hazırda s?h?r yem?yind?y?m, Beşiktaşın mü?yy?n yerl?rind?. Hadi, s?h?r tezd?n h?r yerd? döş, göt v? qarın. M?n başa düş? bilmir?m ki, bu ekspozisionizm h?v?si n?dir. Bilir?m ki, qadınların çoxu bunu özl?rini bazara çıxarmaq üçün edir, amma and içir?m ki, indi qusacağam.

Heç kim bunu düşünüb? olmasa, h?miş? göt v? sin? il? g?lirl?r. Aralarında 4-5 n?f?ri çıxmaq ş?rti il? qadınlarda aşağıdakı uğuru ?ld? etdikl?rini dey? bil?rmi?

h?tta bizim s?nayemizd? d? onun arvadı proqram t?minatı haqqında heç bir şey bilmir, amma onun yazdığı h?r tvit instaqramda sırf döşl?rini göst?rdiyi üçün 100 b?y?nm? alır. iyr?nc.

M?n indi iyr?nir?m. Özümü satım? Yox, ?g?r kişisinizs?, marketinqiniz ç?tinl?şir, deyin n? edim. Proqram t?rtibatçısı olmaq x?yalları il? başladım, indi n? edirik?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magdisere -- 31 Temmuz 2022; 20:40:53 >
  • kübra sen ne düşünüyosun bu konu hakkında

• Napim hocam

• estetik olan her şey sergilenir, sergilenmek ister. kadın vücudu estetiktir. (yeme içme alışkanlıklarının değişiminden dolayı bozulan formlardan bahsetmiyorum.) tabi asıl toplumsal kabullerden dolayı ve de teşhir kelimesine yüklenen olumsuzluktan dolayı kadının vücudunu sergilemesi yanlış bir şey gibi algılanıyor. halbuki alt tarafı mesele estetik olanın sergilenmesi.

bir erkeğin son model lüks araçla trafikte aheste aheste gezmesi bile teşhirciliktir. bakın bu durum da “teşhir” kelimesiyle birlikte abes algılanır. zorlarsak günah da çıkarırız burada; toplumsal kabullere aykırılık da… mesela “lüks haramdır.”

not: mesaj atanlara peşin cevap; ben karımın, kız arkadaşımın vücudunu sergilemesini istemem (ki benim olan güzelliklerin sergilenmesi taraftarı değilim) ama başına silah dayıyacak değilim.

• Ryan Howard aka Moana kullanıcısına yanıt
    kübra kim

• bırakın erkekleri, kadınların bile başka kadınların orasına burasına merakla baktığı bir coğrafyadayız. bunun farkında olan bazı kadınların kişisel tatmini için en kolay yol budur. sözlü iletişim sınırlıyken görsel iletişim zirvededir ve kendisine yönelen bakışlarla ilgi hissetmektedir.

• kimseyi ilgilendirmeyen durumdur. erkeklerin kadınları kendileri için giyindiklerini sanacak kadar kendilerini önemli görmeleri de beni güldürüyor açıkçası. bu arada teşhir değildir o tercihtir.

edit: bu başlık kadın düşmanlarının toplandığı başlık olmuştur. bu kadar yobazın olduğunu bilmiyordum burada. gerçekten üzücü.

edit 2: sayın yazarlar, neden özelden küfür ediyorsunuz ki? herkesin oedipus kompleksi kendini ilgilendirir, benimle paylaşmanıza gerek yok.

• Yani yazmıyom yazmıyım diyorum da erkek için giymiyosa ne için giyiyolar. (teşhircilik düzeyindeki açıklıktan söz ediyorum) Hepsi ilgi meraklısı ve bakılmak ilgi çekmek hoşlarına gidiyo. Lafta sex objesi değiliz et parçası değiliz vs. Öylesiniz amk. Buna kendileri sebep oluyolar.

• ekşisözlük bu 8 km mesafeden anlarım o çöplüğün kokusunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapı Ustası -- 31 Temmuz 2022; 20:58:26 >
  • sriiouss kullanıcısına yanıt

süt düşüren kedi

• Ryan Howard aka Moana kullanıcısına yanıt
    o degil olm taniyom kizi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.