Şimdi Ara

Yok artık daha neler derken.. A aaa Egeaaa!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2020 kasa bir araca, sıfır listesi olmayan ve 2021 modelinden bile yüksek fiyat çeken öz mü öz kendi bayisi için ben izah bulamıyorum. Aynı aracın ilanlarda 210 ile 240 arası bir sürü örneği mevcut ama bu bayi olması ve daha uyanık olması ile hepsinden ayrılıyor..

Yani biz bunları yaşamak zorunda mıyız? Evet galiba!

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-banoto-fiat-egea-1.6-mjt-dizel-otomatik-sw-915954027/detay

ilan kalkarsa diye resim de atalım...

Yok artık daha neler derken.. A aaa Egeaaa!

Yıldım vallahi bu uyanık insanlardan yıldım.. Ne edersek kendimize ederiz .. Yani sırf paylaşmak için paylaşıyorum..Yok artık daha neler derken.. A aaa Egeaaa! 

• Yazıyorum, bunlar iyi günlerimiz. 2 sene ileriden geliyorum, şuan bu arabayı almayanlar ağlıyor.

• Şu an güncel listede manuel, lounge olanı 286.000 yazıyor ki bu araç S-Design + otomatik. Şu an isteseniz de "0" otomatik Egea alınamadığından fiyatı yüksek tutmuşlar.

Ticari ahlakı yerlerde sürünen bir toplum için şaşılacak bir durum yok ortada.

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

zaten tam şaşıracak gibi oluyorum daha üst bir levelden absürt durum geliyor karşıma sonra tekrar normale dönüyorum..

• Lego95 kullanıcısına yanıt

peki 2 yıl ileride dizel bitti mi?

Bitecek diyorlar da bizim buralarda.

• Piyasada araba kıtlığı olsa veya bu bayii tüm Egea'ları tekelinde bulundurup karaborsaya düşürüp fiyat şişirse tamam haklısınız. Onlarca örneği üstelik daha uygun fiyata varsa, bu bayii de tekel değilse isterse 500.000 lira yazar.

Napıcaksın? Niye 250.000 liralık arabaya 300.000 lira istedin diye ceza mı keseceksin? Biri gelip 300.000 liraya bu arabayı alsa, 250.000 liralık arabayı nasıl 300.000'e satarsın diyip ceza mı yazacaksın?

Satıcı istediği fiyatı yazar, alıcı da istediği parayı verir.

Üstelik liste fiyatları, "Tavsiye Edilen Fiyat"tır. Listesi 250.000 olan arabaya 300.000 istese yine kimseyi bağlamaz.

Boş muhabbet...

• B.Avcı B kullanıcısına yanıt

Aa evet çok doğru. Bize mi kalmış olmayan ahlakı korumak. Kapatın ışıkları çıkıyoruz.

• isteyen istediği fiyatı söyler.kimse de karışamaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.