Şimdi Ara

Yks ye 1 aydan az kalmışken çalışmaya başlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece deneme ve yanlış analizleri ile belki ara testlerde katılabilir. Tyt 50 net civarları yapılabilir mil?

• 290 obp ile giriyorum beyler 300 puan yapabilme ihtimalim nedir😅 bilgisayar programcılığı istiyorum, yazılımdan iyi anlarım sadece bu lanet dersleri çalışamadım 1 yıldır mezun olmama rağmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 net yapılır hocam ama sadece deneme çözmekle olmaz, dil bilgisi kolay ve sağlam paragrafla 35 net çıkartılır zaten.

• Evet dil bilgisine çalışmam gerektiğini fark ettim, denemelerde temel birkaç bilmem gereken bilgilerle ilgili konuları ayırırım zaten. Paragrafıda kitap alışkanlığım destekler biraz, hız çalışmaları yapmak gerek.

• DeeepSpace kullanıcısına yanıt

Hızlanmak için her gün 30 dakika boyunca paragraf çözülebilir sınava kadar o 30 dakikaya ne kadar fazla/doğru soru sığdırsan o kadar işine gelir

• Tesekkürler hocam, zaten gideceğim alan bisi ifade etmiyor yine derslerden ayrı bireysel çalışmam gerekiyor sektöre girebilmek için. Ailesiz hayat daha mantıklı bir yolda gider bence..

• Calismayacaksin, kendin de biliyosun

• Dostum kendi alanımda çalışıyorum zaten buda son dk sınav korkusu, herkesi çalıştırır. Önemli olan bu his gelmeden uzun vadeli olarak geleceğine göre birseyleri yapabilmek. Eh ben beceremedim.

• DeeepSpace kullanıcısına yanıt

1 gün kala çalışmak ya da 1 hafta kala çalışmak hiç çalışmamaktan iyidir zaten hocam takılmayın o kadar siz bu kalan süreçte rasyonel olarak en çok nereden kazanırsınız kafanızı oraya verin bozuntuya vermenin bir getirisi yok.

• Kendi sınav senem aklıma geldi

• Çok oluyor mu sınava gireli, nasıl geçmişti?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.