Şimdi Ara

YK world kartı internetten alışverişe kapatmak mümkün mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
18.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bonus kart ile internet şubesinden bunu yapmak mümkün ama yapı kredi world kart için aradım taradım bulamadım. Bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 2 Eylül 2015; 23:21:05 >

• Yapı Kredi internet şubesine giriş yaptıktan sonra Kartlarım menüsünde Kart hizmetleri var ordan en altta Diğer işlemler ve Yetkilendirme menüsüne girin işlem yapmak istediğiniz kartı seçip sağ tarafta İnternetten/Talimatlı Alışveriş Yetkisine girip internet üzerinden alışveriş yetkisini kapatabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler sağolun.
  • bende internet kullanımına kapatıcam ama istediğim zaman hemen geri açabiliyor muyum? kullanmak istediğimiz an hemen açıp işimiz bitince kapatabiliyor muyuz? deneyen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csimurat -- 20 Haziran 2017; 2:55:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

bende internet kullanımına kapatıcam ama istediğim zaman hemen geri açabiliyor muyum? kullanmak istediğimiz an hemen açıp işimiz bitince kapatabiliyor muyuz? deneyen var mı

Evet istediğiniz zaman kapatıp açabilirsiniz.
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Konu hortlamış gibi olacak ama bu menüyü ana ekrana sabitleme seçeneği (artı olarak ENpara'daki gibi LİMİT koyma seçeneği) olsa daha güzel olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemal

Konu hortlamış gibi olacak ama bu menüyü ana ekrana sabitleme seçeneği (artı olarak ENpara'daki gibi LİMİT koyma seçeneği) olsa daha güzel olurdu.
    Ben her zaman sanal kart kullandığım için limiti belirleyip öyle alışveriş yapıyorum. Hiçbir zaman gerçek kredi kart bilgilerimi bir yere girmiyorum ve her zaman online alışverişe kapalıdır. Keza banka kartı da buna dahil. Bu açıdan limit konusunda sıkıntım yok.

Ana menü konusunda çok düşünmemiştim bunu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.