Şimdi Ara

YİNE TUTTURDUK....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BU ISI BILMEDIGIMI SOYLEYEN BAZI KENDINI BILMEZLER VAR COK AYIP EDIYORSUNUZ AMA , İDDAA BU SONUCTA TUTMAYADABILIR AMA HERZAMAN DEGIL , ONEMLI OLAN AZ KAYBEDIP COK KAZANMAKSA BEN BU ISI BILIYORUM
     YİNE TUTTURDUK....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay_kacmaz -- 22 Eylül 2013; 13:46:55 >

• bugün için varmı kupon ?
  • gözüm kapalı bu tür kombineleri tuttururum. önemli olan misli girme cesaretin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay_kacmaz

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet/elektro

quote:

Orijinalden alıntı: oktay_kacmaz

BU ISI BILMEDIGIMI SOYLEYEN BAZI KENDINI BILMEZLER VAR COK AYIP EDIYORSUNUZ AMA , İDDAA BU SONUCTA TUTMAYADABILIR AMA HERZAMAN DEGIL , ONEMLI OLAN AZ KAYBEDIP COK KAZANMAKSA BEN BU ISI BILIYORUM
     YİNE TUTTURDUK....

ne tutturdun amk dün 2 kupon verdin bana ikisi de yattı! amacın ne senin?? millete kaybettirmek mi! zevk mi alıyorsun?? dün 20 lira kaybettim, senin verdiğin maçlara oynayıp. inanmayın arkadaşlar..

kendısıne yatarsan sana bı kupon yapıcam dedımcep numaramı dahı verdım , kuponu yatınca gel sana kuponu yapayım dedım bana mesajda yok param haram olsun bılmem ne ayıp kardes yakısmıyor mesajın goruntusunu eklıyorum bakarsınız....
     YİNE TUTTURDUK....

Burda kumar oynuyorsunuz günah olan bir şeyi yapıyorsunuz sonra parayı kaybedince adama beddua edip çoluğundan çocuğundan çıksın diyorsunuz.

Adam kuponun kesin tutacağını bilse gider 100 milyar yatırır trilyonluk olur. Adam güvenmiş vermiş.

Bende nesinede kupon paylaşıyorum 3-4 oranlı çoğuda tutuyor ama kimseye gidip bütün parayı yatırın demiyorum ben bile o yaptığım kuponlara en fazla 3-4 TL yatırıyorum. O kadar kupon tutturuyorum ama yine de misli asla basmam çünkü bu işin geri dönüşü asla olmaz.

Güldürmeyin kendinizi millete biraz akıllı olun bu kadar aptal olmayın.

• arkadaş tahminleri için para aldı mı ? aldıysa ne kadar aldı ? tam olarak ne için anlaştınız ?
  • alın sıze an ıtıbarı ıle tutturdugum bır kupon ,
    Yok be kardesım ne barası alıcam
     YİNE TUTTURDUK.... YİNE TUTTURDUK....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.