Şimdi Ara

Yine türknet yine yine yine. Tekrar vdsl den adsl e geçirmişler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1.5 hafta önce türknet durduk yere türknete hoşgeldiniz aboneliğiniz başlatılmıştır diye mesaj atmıştı. Kaç aydır vdsl abonesi olduğum için tuhafıma gitmişti işten bi döndürm internet yok sonra aklıma modem ayarından adsl i seçmek geldi. ayarlayınca internet geldi durduk yere adsl e geçirmişlerdi beni deli oldum o akşam küfür ettim forum üzerinden 7 günlük ceza verildi. Sonra bin bir zahmetle uğraşarak türknete ulaşıp tekrar vdsl e geçirmeyi başardım. 2 - 3 gün yavaş bağlantı ve kopmalar eşliğinde kullandım tekrar bin bir zahmetle ulaşarak arıza kaydı bıraktım. Şuan evdeyim yorgun argın işten döndüm ve internet yine yok.

Tahmin edin bakalım nolmuş.

Sevgili türknet tekrar adsl e geçirmiş.

Lanet olsun ya adamı zorla dinden imandan çıkartıyorlar ne lanet bi firmaya denk geldik

Aklı olan varsa türknet bağlatmasın yeni abone olmak isteyenlere sesleniyorum bu firmadan uzak durun.

• Bir tek ben çekmedim sanırım Türknetten. Geçenlerde akşamları hızım yavaşlıyordu diye arıza kaydı açtım online işlemlerden çözdüler onu da.
  • Cahilligimi mazur görün VDSL adsl farkı ne oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TTNet kötüdür, berbattır ama türknetin yanında kraldır ya.
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    adsl max 16 mbit. vdsl 100 mbite kadar yolu var alt yapı destekliyorsa eğer. 100 üzerine çıkarmı bilmiyorum. ben 32mbit alıyordum hız. tabi vdsl modem alman lazım öncelik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.