Şimdi Ara

ALINDA TÜYLENME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
37.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lütfen bi yardım edin arkadaşlar benim alnım kıllandı yani tüy çıkmaya başladı ve bariz belli oluyor ilk başlarda dökülür kendi kendine dedim ellemedim fakat şuan baya kıllanmış vaziyette ve 19 yaşındayım. moralim çok bozuk :S başına böyle bişey gelen var mı? ne yapıyım ben şimdi

• ağda iyi çözüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKM

ağda iyi çözüm

tekrar çıkma ihtimali var mı?
  • tüy dökücü kremler, sıvılar var onlardan kullan.
  • genelde sacı alnına dogru yatırınca cıkıyo diye biliyorum agda yap sacını kaldır azalması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crash47

genelde sacı alnına dogru yatırınca cıkıyo diye biliyorum agda yap sacını kaldır azalması lazım

ben cımbızla alnımın bi yerini bakalım bida çıkacak mı diye aldım ve ordan gür çıkmaya başladı şimdi almaktan çok korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: koltuk06

quote:

ağda iyi çözüm

çıksada geç çıkar. tüy dökücü falan kullanma jiletle kesmiş gibi çıkar yine. en iyisi ağda.
  • Hahaha. Alini kilsiz olan varsa tapicam ona. Dikkat etmissindir alnina cok. Her insanda vardir.
  • quote:

quote:

quote:

ağda iyi çözüm

çıksada geç çıkar. tüy dökücü falan kullanma jiletle kesmiş gibi çıkar yine. en iyisi ağda.

hocam hani bioderin filan serumları varya onlar bildiğim kadarıyla tüyleri inceltip yok etme kıvamına getiriyo.arkadaş iyice araştırsın ondan sonra ne yapıcağına karar versin.
  • quote:

quote:

quote:

ağda iyi çözüm

veet tüy dökücü krem var evde ondan kullanacaktım az kalsın bu yazıyı okumadan önce. çıkar mı gerçekten tüy dökücü iletekrar
  • quote:

quote:

ağda iyi çözüm

çok pratik ve ucuz yöntem ben 3 4 ayda bir yaptırıyorum gayet güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: FireManBack

quote:

quote:

ağda iyi çözüm

hocam ben anlamama ağdadan falan hangisini alyıım nasıl kullanılır yapıştırmadan önce bişey sürülüyormyş galiba nasıl kullnaılır bi aydınlatırsan çok sevincem
  • dostum yine araştır tabii ama ağda gene en iyisi çözüm olarak. tüy dökücü dediğim gibi kullanma sakın
    ağda olarak ne kullanılır bilmiyorum ama evdekilere bir sor yalnız yaşamıyosan.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FireManBack

quote:

quote:

ağda iyi çözüm

hocam ben anlamama ağdadan falan hangisini alyıım nasıl kullanılır yapıştırmadan önce bişey sürülüyormyş galiba nasıl kullnaılır bi aydınlatırsan çok sevincem

dostum evde nasıl yapılır bilmiyorum erkek güzellik salonuna git, yüzümdeki kıllara ağda yaptırmak istiyorum de, yüzüne pembe bişey sürüyorlar (sıcak biraz) bu sonra yüzünde kuruyor iyice cildine işliyor sonra onu çekiyorlar ve tüyleri kökten alıyor 2 ay temiz gezersin max. 3TL.

• ben bu kılları tamamen yok etmek istiyorum düzenli olarak almak falan olmasın bişey uyguluyum bida çıkmasın düşüncesindeyim bunun gibi bişey yaşayan yokmu arkadaşlar her kafadan başka ses çıkyıor kafam karıştı :S
  • bende de elmacık kemiği üstünde var :(

takipteyim.
  • quote:

ben bu kılları tamamen yok etmek istiyorum düzenli olarak almak falan olmasın bişey uyguluyum bida çıkmasın düşüncesindeyim bunun gibi bişey yaşayan yokmu arkadaşlar her kafadan başka ses çıkyıor kafam karıştı :S

dostum bu işin kesin çözümü nedir bilmiyorum fakat dediğim yöntem çok pratik bir erkek güzellik salonunda 10dk.'da aldırırsın karar senin
  • ss koy
  • up!! arkadaşlar başına böyle bişey gelen yokmu ellemedim daha tüylere yönlendirmenizi bekliyorum :S
  • Off aklıma süper bi söz geldi ama hakaretten yine banlanırımİçimde kaldı ulan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.