Şimdi Ara

Yine sallandık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun baylar. Gece napacaz aw arabada mı yatcaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• sehir neresi hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Niğde hocam. Trdeki en güvenli yerlerden biri diye biliyorum ama akşamdan beri 3 4 tane hissedilen deprem oldu

• BURİ YOYKA kullanıcısına yanıt

evlere girdiniz mi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • noobodynow kullanıcısına yanıt
    Hocam girdik inşallah bir şey olmaz. İlk defa böyle birşey görüyorum niğde de. 2 kere 5.5luk deprem oldu. Niğdenin bi kısmını gezdim, bir deprem daha olursa çok bina yıkılır inşallah olmaz

• Antep'teyim 7.7 ve 7.5 depremi sonuna kadar hissettim ve nice artçı depremleri kalacak yer yok camiiler sosyal tesisler dolu ve çok pis batıya giden yolların otobanı parçalanmış ama düşündüğümüz tek şey bu şehirden kurtulmak o yüzden doğuya doğru Van'a gidiyoruz nasıl korkutucu bir şey olduğunu anlatamam evimin kapısını kitleyip şehri terk ediyoruz.

• Dün gece sabah 5 ten beri arabadayız tam ders çalışma sürecini rayına oturtmuştum dağıldım yine. Mazot benzin bittiği için çoğu petrol kapandı aw 2. Mezun senem tam olacak zamanı buldu soktuğumun depremi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIRunneRII -- 6 Şubat 2023; 22:26:18 >
  • IIRunneRII kullanıcısına yanıt
    Hocam önemli olan sağlığın s*kerim ykssini ya. Vallahi burada bile herkes dışarıda antepi duşunemiyorum bile.

Olm s.et yksyi dikkat et kendine

• Dikkat edin dostlar kendinize sallayın yks'yi falan. Hayatınızdan daha kıymetli değil.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Çok geçmiş olsun hocam Allah yardımcınız olsun

• BURİ YOYKA kullanıcısına yanıt

Hocam bizim semtte tek bir yıkık yok bizim semtin zemini sert ve binalar çok eski değil o yüzden yıkmadı çatlattı ama yıkmadı şehrin geri kalanında ciddi yıkıntılar var. Şehrin lüks kesiminin yaşadığı yerler de bile çok yıkıntı var eve dönünce evde nasıl oturup tekrar ders çalışıcam bilmiyorum. Keşke hiç olmasaydı. Ayt mat kitabımı alıp Van'a gidiyorum ama ne kadar çalışırım bilmiyorum hayırlısı

Hocam tekrardan geçmiş olsun çok üzüldüm. Ders çalışıcam diye kafaya takma önemli olan sağlığın

• Kanka ciddi ciddi depremi yaşadın düşündüğün şey üniversite sınavı mı Allah ailene sabır versin

• Son_Troll_Bükücü kullanıcısına yanıt

Knk yks tabii ki candan da taşınmaz maldan da önemli değil aw ama bilmiyorum çok garip duygular içindeyim saçmalamışım yukar da da sabah tyt mat denemesi atacaktım depremle uyandım en son binaya girdiğim de de kitaplar yerdeydi ellemeden kapıyı kitleyip evi terk ettim. Geçmiş olsun yapacak bir şey yok

yks hallolur hocam ailene sahip çık

• Ailem şükür sağlam hocam. Bina da da pek bir sıkıntı yok. Çok fazla artçı deprem oluyor ve en düşüğü 4 5 civarında oluyor aynı gün 2 kez +7.5 derecesinde deprem oldu mecburen şehri terk ediyoruz. Artçı depremlerin bitmesi lazım kabus gibi bir gün maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIRunneRII -- 6 Şubat 2023; 22:21:27 >
  • Benimde urfada halamlar var binaları çatlamış arabanın içinde duruyorlar bugün çalışmadım ders düşündüm olanları

Eğer varsa enkaz altında olan bir tanıdığınız kafasını ve kollarını kazağın içine sokup dizlerini kazağın içine çeksin saçları kafasının çıktığı deliği kapatsın nefesi vücudunu ısıtır ellerinide kasık arasında sıcak tutabilir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.