Şimdi Ara

YİNE Mİ ÜLKEYİ KAOSA SÜRÜKLEMEK İSTİYORSUNUZ SİZ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
4.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WuLKaS

Ülke zaten kaosun eşiğinde.
    haberlere bir bak istersen.
    Bir ülke düşün ki seçimde 3 kişi ölüyor karşıt görüş olayı yüzünden.
    Bir ülke düşün ki terörü eksik olmuyor, C.başkanı da dahil diğer tüm bakanlar Karşı tarafa TERÖR benzetmesi yapıyor.
    Bir ülke düşün ki komşuları suriye ırak iran ermenistan yunanistan gibi neredeyse tamamı kendine düşman birde üstüne Natoyu AB yi karşısına alıyor siz kimsiniz diyor Siyasi yanlızlığa sürükleniyor.
    Ne düşünmemizi bekliyorsunuz ki ?

Tayyip'in dış politikasını zaten onaylamıyorum ben.
    Hakeza diğer partililerin de görüşlerini onaylamıyorum.

Ama burada sadece o kesimi örnek göstermen çok ynalış. Bu kutuplaştırmaları, benzetmeleri herkes yapıyor. Sen karşıt olduğun için senin gözüne evetçiler batıyor, bir evetçiye ise sizin taraf çok görünüyor.

Bu olaylar böyle bitmez. Herkesin birbirine saygı göstermesi lazım. Özellikle bizleri temsil eden siyasilerin.

• quote:

Orijinalden alıntı: canobeg

ahirette odunu yiyecek olan da sizsiniz bu yaptığınız haksızlıklar yanınıza kalmaz

Onu Allah'tan baska kimse bilemez haksızlığın olup olmadıgını da yalnızca o bilir

Benim niyetim tartışma yaratmak değil sadece saygı duyulacak herkesin görüşüne o kadar zaten hepimiz aynı görüşte olamayız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ysk nın yaptığı ortadadır insanlar tabi ki hakkını arayacak aman canım susalım ile olmuyor bu işler

• quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

quote:

Orijinalden alıntı: KanunininSipahisi

Beyler kusura bakmayın ama siz çıkarsanız biz de nasıl 15 Temmuz'da tanka karşı durduysak size de aman vermeyiz herkes haddini bilecek

BİZ DEVLETİZ

Devlet denen şeyin ne olduğunu öğren önce Allahın 0 mesajları

Mesajım 0 diye neden küçümsüyorsun ki

DEVLETİ emin ol senden iyi biliyorum bizzat devletin kurduğu kuruluşlarda gorev almaktayim(TUGVA)

• Hocam keşke Akp yönetim kadrosu da sizin gibi düşünse.
    Ama onların benim görüşüme saygısı yoksa benimde onların görüşüne saygım olmayacaktır bu bukadar açıktır.
    Adamlar açık açık Ab ile ilişkilerimizi çıkmaza soktular. Unutulmasın ki %50si seni destekliyorsa diğer %50si de senin politikanı desteklemediği için oy vermiyor.
    Ben bana oy verene bakarım gerisi beni ilgilendirmez diye hareket eden adama bende saygı duymam. Hoşgörü zamanını coktan aştık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazamsar

Ysk nın yaptığı ortadadır insanlar tabi ki hakkını arayacak aman canım susalım ile olmuyor bu işler

Susun demiyorum. Ama sesinizin çıkması için kaos ortamı gerekli değil. Hatta çıkacak olan kaos ortamı sizin sesinizin duyulmasını engelleyecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: titanic70

Tek Söylemek İstediğim Şu : Eğer Hayırcılar 2.Bir Gezi Olayları Çıkartırsa .. Bu Sefer Sabretmez O Gezicileri Gezi Parkına Gömeriz ..

polis arkanızda olmasa hiç bişi yapamazsınız çomar ordusu

• quote:

Hocam keşke Akp yönetim kadrosu da sizin gibi düşünse.
    Ama onların benim görüşüme saygısı yoksa benimde onların görüşüne saygım olmayacaktır bu bukadar açıktır.
    Adamlar açık açık Ab ile ilişkilerimizi çıkmaza soktular. Unutulmasın ki %50si seni destekliyorsa diğer %50si de senin politikanı desteklemediği için oy vermiyor.
    Ben bana oy verene bakarım gerisi beni ilgilendirmez diye hareket eden adama bende saygı duymam. Hoşgörü zamanını coktan aştık..

O zaman Suriyeliler gibi birbirimizi vuralım. Ne dersin?

Bizlerin hoşgörülü, sağduyulu olması lazım. Birkaç aptalın yerine biz gençlerin, aklı başında olanların birşeylere karşı çıkması lazım. Bakın bu sistem geldi. Seçim hâlâ bizde. Kimin ülkenin başına geçeceği hala bizim ellerimizde. Birbirimize nefretimizi burada değil, sandıkta kusalım. Kararımızı sandıkta pekiştirelim. Daha 2 sene var seçime. Kimin aday olacağı bile belli değil. Akıllı davranalım...

• quote:

Orijinalden alıntı: webbie

quote:

Beyler kusura bakmayın ama siz çıkarsanız biz de nasıl 15 Temmuz'da tanka karşı durduysak size de aman vermeyiz herkes haddini bilecek

BİZ DEVLETİZ

Forumdaşım,

Sizde, yani devlette bazı adamlar yüzlerce koruma ile geziyor.
    550 tanesi, 17 bin lira maaş alıyor ve kırmızı pasaportları var.
    Yüzlercesi danışmanlık işinden her ay onbinlerce lira alıyor.
    Büyük bir kısmı, kendi yakınlarına ihale dağıtarak zengin oluyor.
    Çoğunun çocuğu askerlik yapmıyor ve daha 18 yaşına gelmeden milyon dolarlarla oynuyor.

Sen bu devletin neresindesin?

1404 tl asgari ücret 50 tl si bes ile kesiliyor..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

quote:

BİZ DEVLETİZ

Devlet denen şeyin ne olduğunu öğren önce Allahın 0 mesajları

Mesajım 0 diye neden küçümsüyorsun ki

DEVLETİ emin ol senden iyi biliyorum bizzat devletin kurduğu kuruluşlarda gorev almaktayim(TUGVA)

Bende bizzat devletin kurduğu kurumdayım.

Öğrenciyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam daha dün Türkiyenin en bağımsız kurumu olan YSK da Açık açık Anayasa çiğnendi.
    YSK başkanının konuşması ismi cismi verilmeyerek bir AKP li yetkilinin isteği üzerine diye başladı. Bunu hepimiz canlı yayında izledik..
    Bu konuda ne yapmamızı bekliyorsun ? Biz sustukça bunlar daha da azıyorlar..
  • quote:

Hocam daha dün Türkiyenin en bağımsız kurumu olan YSK da Açık açık Anayasa çiğnendi.
    YSK başkanının konuşması ismi cismi verilmeyerek bir AKP li yetkilinin isteği üzerine diye başladı. Bunu hepimiz canlı yayında izledik..
    Bu konuda ne yapmamızı bekliyorsun ? Biz sustukça bunlar daha da azıyorlar..

E hocam itiraz edilen sandıklar var o kadar. İtiraz hakkımız var.

Haa diyeceğiz ki, kimi kime şikayet ediyorsun? O zaman seçimde yapacağız yapacağımızı. Bu sandıklar korunamıyorsa bu hükümetin olduğu kadar sandık başında duran halkın da suçudur. Diğer seçimde bu adamı seçmeyiz, sandıklara da sahip çıkarız olur biter.

Tekrar söylüyorum, çözüm kaos değildir ve hiç bir zaman da olmayacaktır...

• quote:

Orijinalden alıntı: varol42

quote:

Ysk nın yaptığı ortadadır insanlar tabi ki hakkını arayacak aman canım susalım ile olmuyor bu işler

Susun demiyorum. Ama sesinizin çıkması için kaos ortamı gerekli değil. Hatta çıkacak olan kaos ortamı sizin sesinizin duyulmasını engelleyecektir.

Demokratik haktır eylem yapmak zabıtaların hayır çadırlarını sökmesini de gördük zaten ki bu da her şeyi göstermiyor mu ? Ysk kendi koyduğu kuralı çiğnerse olacağı bu millet olarak artık yeter diyoruz ha tayyip yine öldürün emri verebilir yine millet gaza getirmek için yalan söyleyebilir ortalık karışsın diye. Şimdi hakkını aramazsan bir daha arayamacaksın.

• Beyler gezi gibi bir şey yapmak istiyorsanız o 48 olur 15 Erdoğan daha da güçlenir akıllıca hareket edin

• quote:

Tek Söylemek İstediğim Şu : Eğer Hayırcılar 2.Bir Gezi Olayları Çıkartırsa .. Bu Sefer Sabretmez O Gezicileri Gezi Parkına Gömeriz ..

Kardeşim daha park felan kalmadı orada REİS oraya da cami dikiyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canobeg

quote:

polis arkanızda olmasa hiç bişi yapamazsınız çomar ordusu

Ulan 15 Temmuz'da tanka kafa attık

Sizi mi halledilmeyeceğiz

Dün zaten evet çıkmasıyla sizi yendik isterseniz bir kez daha gömeriz

hayatta kac kere gomdun klavye delikanlisi

at bakayim 15 temmuz gununde bl fotonuda salliyomusun sallamiyomusun gorelim

burda yalan atmak delikanli ayagina yatmak kolay

ama dur ben soyluyeyim bana inandirmak zorundamisin dimi 😀

allahin assosyallari cikmis burda prim yapiyor

• ya kardeş sen bunlara bakma ya. çok çok iki jop yiyip bir kaç doz biber gazı çekip akşam eve gelir yatarlar. sabah ta ne job yedik bea diye kendi aralarında eğlenirler. :)
  • Bazılarına göre bu ülkenin %49'u teröristmiş. Bir de bunların 15 16 17 yaşındaki çocukları var. Uğraş uğraşabilirsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmm2515

ya kardeş sen bunlara bakma ya. çok çok iki jop yiyip bir kaç doz biber gazı çekip akşam eve gelir yatarlar. sabah ta ne job yedik bea diye kendi aralarında eğlenirler. :)

o aldiginiz suriyeliler ilerde ananiza esinize baciniza sarkmaya baslayinca boyle eglenirsin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: varol42

quote:

Demokratik haktır eylem yapmak zabıtaların hayır çadırlarını sökmesini de gördük zaten ki bu da her şeyi göstermiyor mu ? Ysk kendi koyduğu kuralı çiğnerse olacağı bu millet olarak artık yeter diyoruz ha tayyip yine öldürün emri verebilir yine millet gaza getirmek için yalan söyleyebilir ortalık karışsın diye. Şimdi hakkını aramazsan bir daha arayamacaksın.

Hocam ben çok az eylemle kalan eylem gördüm. Her seferinde çatışma alanına dönüyor eylem alanları. Ben efendi efendi iznini alan, eylemini yapan, sağa sola çatışmadan dağılan insanlar da gördüm. Ama artık kalmadı öyle birşey. Herkes kendi görüşünü dayatmak istiyor. Ve sorun da burada baş gösteriyor zaten.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.