Şimdi Ara

Yine Gördüm Arkadaşlar. Buyrun. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
18
Favori
8.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uluç.

Essah mı değil mi göreceğiz bakalım.

Arkadaşım neyi görecen ? Al gör :
    http://gundem.milliyet.com.tr/banliyo-treninde-dehset/gundem/gundemdetay/11.07.2012/1565788/default.htm
  • edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araseria -- 11 Temmuz 2012; 17:13:45 >
  • İddaa icin mac sonuclarinida goruyormusun :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deeproxy

quote:

http://gundem.milliyet.com.tr/banliyo-treninde-dehset/gundem/gundemdetay/11.07.2012/1565788/default.htm

Tamam da bu neyin artsitliği? Konu arkada kalmıştı mesajı da göndermek için hazırlamıştım, göndere bastım. Fazla hararet yapmana gerek yok.

Arkadaş tam olarak bunu mu gördü acaba başka bi olay mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deeproxy

quote:

Tamam da bu neyin artsitliği? Konu arkada kalmıştı mesajı da göndermek için hazırlamıştım, göndere bastım. Fazla hararet yapmana gerek yok.

Arkadaş tam olarak bunu mu gördü acaba başka bi olay mı?

Ben hararet yapmıyorum ve burada bir artistlik söz konusu değil. Dikkatini çekerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: simple

http://forum.donanimhaber.com/m_57704150/mpage_1/key_/tm.htm

Burada arkadaşlar tekrar görürsen konu aç dedikleri için bu konuyu açıyorum.

Bir çocuk tramwayın altında kalıyordu. İntihar gibi görünüyor. Sanki Cevizlibağ taraflarındaydı. Çok detay vermek istiyorum ama gördüğüm şeyler çok net olmadığı için böyle söylüyorum. Netten kastım biraz farklı. Mesafe çok yakındı. Birisi elini uzattı ama çok çaresizce uzattı yardım edemeyeceğini biliyordu. Çocuk tramway atladı ya da düştü ama tramway çok yakındı.

Sen gelecekten geldiğini söyleyip gelecekte olacakları madde madde yazana arkadaş değil miydin?

Senin konun açılmıştı yazsın olayları diye yazsana madde madde tekrar,ilk konunu silmişler bulamıyoruz hiçbir yerde

• mesajım bulunsun
  • yaav he he
  • sen ne anlatıyon la değişik ?
  • Bakın arkadaşlarım, bu mudur değil midir bilmiyorum. Bu genelde çok fazla detay vermeye çalıştığım için oluyor. Sadece; -arkadaşlar birisi demiryolunda ezilecek. Demiş olsaydım şu anda belkide bir çoğunuz şaşkınlıktan deliriyor olacaktı. Net göremediğim halde bazı şeyleri ifade etmeye çalışıyorum. Çok net değil ama bu netlik olayını ben size izah edemem. Haberi okurken kullanılan kelimelerle benim yazdığım kelimeler örtüşmesede benzer kelimeler. O anda olay anında orada olup insanların ne konuştuklarını bilmek lazım. Çocuk düştü diyenler olmuş olabilir bu nedenle yanılmış olabilirim ya da gördğüm olay bu olay olmayabilir. Şu netlik olayını bir anlatabilsem ah bir anlatabilsem. Neyse umarım bu olaydır ve bir can daha kaybetmeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brk-bjk

quote:

Bir çocuk tramwayın altında kalıyordu. İntihar gibi görünüyor. Sanki Cevizlibağ taraflarındaydı. Çok detay vermek istiyorum ama gördüğüm şeyler çok net olmadığı için böyle söylüyorum. Netten kastım biraz farklı. Mesafe çok yakındı. Birisi elini uzattı ama çok çaresizce uzattı yardım edemeyeceğini biliyordu. Çocuk tramway atladı ya da düştü ama tramway çok yakındı.

Sen gelecekten geldiğini söyleyip gelecekte olacakları madde madde yazana arkadaş değil miydin?

Senin konun açılmıştı yazsın olayları diye yazsana madde madde tekrar,ilk konunu silmişler bulamıyoruz hiçbir yerde

hayır ben o değilim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brk-bjk

quote:

hayır ben o değilim.

tmm sorun yok görürsen söyle de açsın aynı konuyu

• quote:

Bakın arkadaşlarım, bu mudur değil midir bilmiyorum. Bu genelde çok fazla detay vermeye çalıştığım için oluyor. Sadece; -arkadaşlar birisi demiryolunda ezilecek. Demiş olsaydım şu anda belkide bir çoğunuz şaşkınlıktan deliriyor olacaktı. Net göremediğim halde bazı şeyleri ifade etmeye çalışıyorum. Çok net değil ama bu netlik olayını ben size izah edemem. Haberi okurken kullanılan kelimelerle benim yazdığım kelimeler örtüşmesede benzer kelimeler. O anda olay anında orada olup insanların ne konuştuklarını bilmek lazım. Çocuk düştü diyenler olmuş olabilir bu nedenle yanılmış olabilirim ya da gördğüm olay bu olay olmayabilir. Şu netlik olayını bir anlatabilsem ah bir anlatabilsem. Neyse umarım bu olaydır ve bir can daha kaybetmeyiz.

Az kalsın çocukla beraber düşüyorlarmış, bebek arabasını son anda içeri itmiş. Bu tip şeyleri rüyanda mı yoksa gün içerisinde mi görüyorsun ?

• maç sonuçları görebilyormusun? ciddiyim bak feci para kırarsın hocam
  • beyler tapsak mı sizce
  • her insan 100 rüyasının hemen hemen bir kaçı dünya üzerinde biryerlerde meydana gelir. çünkü insanoğlunun bilinçaltına zaten bütün olanlar kodlandı sıkıştırıldı ziplendi artık ne dersiniz. sadece göremiyoruz. şimdi matrix filminin ne anlatmak istediğini anlamışsıınzdır.
  • maç skorları falan iyi olurdu aslında
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.