Şimdi Ara

yine dolandırıcı var arkadaşlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun. Bana da takmaya kalkmıştı bu tipini s.......m, onun bunun çocuğu, son anda uyanıp vazgeçtim ama uyaramıyorsunuz ki milleti, ya bu herif bana böyle böyle yaptı, alışveriş yaparken dikkat edin diyemiyorsun ki. Hemen kafana çıkıyorlar, yargısız infaz yapmayın diye. Alın işte yargılı infaz, iyi mi oldu. Harbi harbi ağzını burnunu kırmak lazım bu itin.

quote:

Orjinalden alıntı: seso81

Belliydi zaten bu kişinin sağlam olmadığı.msn'de baya sinirlendirmişti benide.AYRICA BU kişinin sitedeki ikinci nicki:İndexbilişim olması lazım.

• quote:

Orjinalden alıntı: amddma

quote:

Orjinalden alıntı: archaeopteryx

Eski mesajlarına bakınca, fastandfurious ile aralarında bir sürtüşme var. Ancak Mondeo referanslarına Fastandfurious u da yazmış. Hatta indexbilisim i de yazmış...

aRcH

hatta beni de yazmış

Yüzsüzlüğün böylesi...

aRcH
  • Abi inanmak mümkün degil ya bu adamlara. Hiç aile terbiyesi de mi almamışlar nedir? amddma gecmiş olsun abi mod olayında sana başarılar. Yalnız dikkat adliyelik olmayın bi haysiyetsiz yüzünden. Saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdemg

Abi inanmak mümkün degil ya bu adamlara. Hiç aile terbiyesi de mi almamışlar nedir? amddma gecmiş olsun abi mod olayında sana başarılar. Yalnız dikkat adliyelik olmayın bi haysiyetsiz yüzünden. Saygılar...

teşekkürler arkadaşlar.
    Hala bursadan adreste yardımcı olacak birileri yok mu?

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• buarada fotoları olan sayfada bişey gözükmüyor.kaldırmış galiba.
  • geçmiş olsun.
    bu tip insanlar var maalesef aramızda.
    bu tipleri teşhir edelim.
  • Arkadaşlar Artık size dur diyorum durrr...! Ayıp bu yaptıklarınız Kimse birşey alamıcakmı satamıcakmı ne kadar şerefsizler war bu toplumun içindee ama en son yakalanacak ve gerekilen cezayı cekecekler!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: amddma

quote:

Orjinalden alıntı: serdemg

Abi inanmak mümkün degil ya bu adamlara. Hiç aile terbiyesi de mi almamışlar nedir? amddma gecmiş olsun abi mod olayında sana başarılar. Yalnız dikkat adliyelik olmayın bi haysiyetsiz yüzünden. Saygılar...

teşekkürler arkadaşlar.
    Hala bursadan adreste yardımcı olacak birileri yok mu?

indexbilisim diye bir dükkanın ya sahibi , ya da çalışanı bu eleman. Bu noktadan hareketle adrese ulaşabilirsin diyedüşünüyorum.

Kolay gelsin

aRcH

• dolandırıcıların arasına ekliyorum

Forum niye birşey yapmıyor diye düşünmeyin, yapılabilecekleri forum kurallarında belirtmiş durumdayız, daha fazla önlem veya kontrol imkanı bulunmuyor.
  • modlu halini sabırsızlıkla bekliyorum bu şerefsiz insanın

şimdiden ellerinize kollarınıza ayak ve bacaklarınıza sağlık. karakola teslim etmeyi de unutmazsınız inşallah
  • gecmis olsun kardes

yine dolandırıcı var arkadaşlar

yine dolandırıcı var arkadaşlar
  • arkadaş gecmiş olsun bence gözunle görmedigin parcayı almayacsın ama alıyoruzz satıcılarr biraz daha dikkat edinn ?????????????
  • amddma pm attım cevap yazabilirmisin
  • Bunlarda allah korkusuda yok öbür dünyada ne olacaklarından haberleri yok!!!
  • cevapladım
    quote:

Orjinalden alıntı: ismailcehreli

amddma pm attım cevap yazabilirmisin

• Merhaba,
    Forumda Alış-veriş ile ilgili güvenoyu sistemi geliştirilse çok iyi olacak. Ben mesela bir abiye bugün celeron cpu sattım. adama parasını yollamanız gerek dedim ayıp ettim, yolladı sağolssun. öyle gönderebildim ancak. ama gittigidiyor daki gibi yorumla birlikte güven oyu vs.. olsa müthiş bir alışveriş forumu doğacak diyorum.
  • bana kalırsa ikinci elde kargodan kaçınılmalı, bir malı mağzadan bile görerek almak isterken kullanılmış bir üründe kargo kullanılması tamamen yanlış. bu sadece birilerinin ekmegine yag surmek bana göre
  • amddma msn adresini verirmisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: starway

amddma msn adresini verirmisin

pm attım

• Yaw işte hergün başka biri.Başka sorumsuz insanlar!!!!

Bunalrdan kurtuluş yok napalım ki !!!!

Geçmiş olsun dostum.Bu sefer de piyango sana vurdu ne yazık ki
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.