Şimdi Ara

yıldız teknik makine mühendisliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mezun olduktan sonra bu bölümden üniversitenin benim için bir avantajı olacak mı yani yıldız piyasada itibarlı bir üniversitemi

• uppp
  • Tabiiki itibarlı.Ama kendinde çaba sarfetmelisin yoksa tek başına yıldız teknik seni yüksek mevkilere çıkaramaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi derecede ıngilizcen yoksa çizim programlarında ileri seviyede değilsen iyi derecede araba kullanamıyorsan ve girişimci bir kişiliğin yoksa MIT mezunu da olsan iş veren sana saygı duymaz seni bünyesinde barındırmaz. İlk önce aranan adam olmak adına kendine düşeni yerine getirmen gerekli. Yani demek istediğim iş hayatı lisede konuşulana benzemez. İş veren için üniversite ismi çok fazla şey ifade etmez. Önemli olan senin ona ne verebildiğindir. Bunu piyasaya girince anlarsınız. Bu tür şeylere takılmayın kendinizi her gün dünden bir adım ileriye götürmeye çaba sarfedin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrinceOfPersia

İyi derecede ıngilizcen yoksa çizim programlarında ileri seviyede değilsen iyi derecede araba kullanamıyorsan ve girişimci bir kişiliğin yoksa MIT mezunu da olsan iş veren sana saygı duymaz seni bünyesinde barındırmaz. İlk önce aranan adam olmak adına kendine düşeni yerine getirmen gerekli. Yani demek istediğim iş hayatı lisede konuşulana benzemez. İş veren için üniversite ismi çok fazla şey ifade etmez. Önemli olan senin ona ne verebildiğindir. Bunu piyasaya girince anlarsınız. Bu tür şeylere takılmayın kendinizi her gün dünden bir adım ileriye götürmeye çaba sarfedin

tabi ki kendimi geliştireceğim sadece yıldızın işe alımlarda itibarı var mı diye merak etmiştim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.