Şimdi Ara

Yıldırım Demirören Akıllandı (mı?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Neredeyse geçen sezonlarda harcadığımız kadar transfere para harcadık.geçen senelerde çok futbolcu alıyorduk ama hepsi elimizde patlıyordu.Bu dönem az transfer yaptık.Ama hakikaten öz transferlerdi Bunlar.Bence beşiktaş için böylesi çok daha yararlı oldu.İçlerinden sadece 1 2 si işe yarayan 10 15 tane oyuncuya 30 milyon vermektense, 3 4 tane
    adam akıllı futbolcuya 30 milyon vermenin beşiktaşa çok daha faydalı olacağını düşünüyorum.Sizcede En azından transfer konusunda YD biraz geçen yıllardan ders almış gibi durmuyor mu ?

• 5 Yıl işkence çektirip 1 yıl güldüren adama akıllandı demem ben.

Bu istikrarı 6 yıl devam ettirsin ozaman akıllanmış derim
  • Bu yıl sanki akıllanır gibi oldu .. Devamını bekliyoruz
  • akillanmassa harbiden ayip olurdu yani
  • Sanmıyorum. Serdal Adalı sayesinde oldu ne olduysa.
  • cevresini iyi kurdu bu sefer, ama klubun basarili olmasini istiyorsak bir sistem olmali, yani kisilere bagimli olmamaliyiz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: stigmata_

5 Yıl işkence çektirip 1 yıl güldüren adama akıllandı demem ben.

Bu istikrarı 6 yıl devam ettirsin ozaman akıllanmış derim

Iste buna +1903 denir
  • 5 sene de anca ögrendi ama akillandi diyebiliriz ;)
  • Bir de forvet alsak şöyle bitirici bir adam tam süper transfer sezonu geçirmiş olacağız.
  • bu sene para harcamadılarki daha.
    toplam 9m euro sadece.
    serdal adalı farkı
  • bence serdal adalı kanına girmiştir..başkanım şunu alalım bunu alalım diye..serdal adalı olmasaydı ne schuster ne q7 ne guti gelirdi..antepten beto yla julio cesarı alırdık bide makukula.. teknik direktörlüğede şifo mehmeti falan getirirdi..
  • Yıldırım demirören aslında hep olduğu gibiydi . Teknik direktörlerin azizliğine uğradı hep . Onlar ne istediyse almaya çalıştı . carlton cole ile anlaşılmış ertuğrul hugiain aldırır , diatta aldırır . Kendi kafasına göre transfer yapmadı yani . Şimdi ne yaptığını bilen adamlar gelince o da rahatladı . Biraz vizyonu dar ama umarım schuster onu da açıcak
  • bu kez de olmamış

bi kere pilav dediğin tane tane olmalı yd yağını iyi ayarlayamamış

ayrıca künefeyi direk buzdolabından çıkarıp soğuk servis etmesi de epic faillliler listesine top ten de girmesine yardımcı oldu...mercimek çorbasındaki kakaodan hiç bahsetmiyorum

olmuş mu olmamış mı sorusunun cevabını yukarıdan anlayabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voleci Şeref

bu kez de olmamış

ayrıca künefeyi direk buzdolabından çıkarıp soğuk servis etmesi de epic faillliler listesine top ten de girmesine yardımcı oldu...mercimek çorbasındaki kakaodan hiç bahsetmiyorum

Oruç başına mı vurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rammstein

quote:

Orijinalden alıntı: Voleci Şeref

bu kez de olmamış

Oruç başına mı vurdu

yok

hayırdır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.