Şimdi Ara

Yılbaşı Sepetleri 2013 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
12
Favori
48.985
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bakalım bu yıl neler yayınlanıcak gercı korkularım var cunku Türkiye oyle hızlı değısıyorkı gerıye dogru, oda yasaklanmıs olabılır

bu sene yılbası sepetlerı varmı?olucakmı acaba kımbılır?

40 yasında adam saat 10 da gıdıp alkolunu alamıyor ılgınc gercekten

• quote:

Orijinalden alıntı: anteros24

bakalım bu yıl neler yayınlanıcak gercı korkularım var cunku Türkiye oyle hızlı değısıyorkı gerıye dogru, oda yasaklanmıs olabılır

ya kardeşim illa laf istiyorsunuz. o özendiğiniz avrupada da bu yasaklar var zaten. ne diye her haltı akp ye yıkmaya çabalarsınız anlamıyorum. isteyen rakı içer isteyen ayran içer. ben içmem içene de karışmam. biraz kişilere saygılı olmayı öğrenmeli şu % 50.

• quote:

Orijinalden alıntı: seyy@h

quote:

bakalım bu yıl neler yayınlanıcak gercı korkularım var cunku Türkiye oyle hızlı değısıyorkı gerıye dogru, oda yasaklanmıs olabılır

ya kardeşim illa laf istiyorsunuz. o özendiğiniz avrupada da bu yasaklar var zaten. ne diye her haltı akp ye yıkmaya çabalarsınız anlamıyorum. isteyen rakı içer isteyen ayran içer. ben içmem içene de karışmam. biraz kişilere saygılı olmayı öğrenmeli şu % 50.

konuya bunu söylemek için mi geldin? İşinize gelince avrupa işinize gelmeyince muhafazakar demokrat yapı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu sene kampanya beklemeyin yeni yasaklarla kampanyalar bitirildi sepet felan olmayacak artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

quote:

Orijinalden alıntı: seyy@h

quote:

konuya bunu söylemek için mi geldin? İşinize gelince avrupa işinize gelmeyince muhafazakar demokrat yapı.

Saygıdan bahsedenin mantığa bak.

• hortlatıp bır umutm beklıyoruz nede olsa eskıden sırketler verıyordu yılbası sepetı sımdı patron ne verıcek:))
  • adminin 2. mesajdaki alkol ve tütün kullanımıyla ilgili mesajı beni benden aldı.

Kraldan çok kralcı olmak böyle bir şey heralde, internette bile alkol hakkında konuşamayacağız artık. Faşizm kaplamış forumun 4 bir yanını.
  • bu sene olursa 3-5 sepet birden alalım da stok olsun, önümüzdeki senelerde de kullanırız.
  • Bekliyoruz..

• Beklemek uzun uzadıya, beklemek,
    Sen bilirmisin ümitsiz beklemeyi,
    Saate günü, günlere ayları eklemek,
    Elinde olmadan uzaktan uzağa sevmeyi
  • Yeni konu açalım arkadaşlar 2014 diye

• ne zaman cıkar sepetler?bilgisi olan var mı_?
  • heyecanla beklıyoruz
  • Hadi gariiii
  • son aya gırdık numara yok.
  • bazı sepetler çok tuhaf, adam yılbaşı gecesi ne varsa tüketilmeyecek onu koyuyor. özellikle alkol ve çerez konusunda daha zengin bir içerik olmalı.
  • Güncellense de bilinçlensek.
  • yerimizi aldık bekliyoruz:)
  • beklemedeyiz umarım güzel sepetler olur herşeye rağmen umudu kaybetmeyelim
  • bu sene ki sepetler ful ayranlı olmasin
    sütaş 1000cc yayik ayrani
    pınar 70lik layt ayran
    yörsan 20lik tam yagli ayran offfffff ulen offffff ismini yazarken efkar basti offfffff

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.