Şimdi Ara

Yıl 2020 6s almak, Kredi kartı çıktı se 2020 haftaya alıyorum resim atacam. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
1
Favori
10.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bataryası ölen cihazlarda düşürdü. Yani batarya yenilenince düzeliyordu.Şimdi de aynı şey özellik olarak telefona eklendi. Abartılacak bir şey yok. Samsung gibi patlamasın diye önlem alınmış olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KahveDüşkünü

SE 1. Nesil donanım olarak 6S Plus ile aynı diye biliyorum, donanımı güçlü bir telefon kesinlikle değer ama yazılım desteğini bir kontrol edin. İphone kullanacak olsam alırdım ama bana soracak olursan İphone 11 alırdım ya da iphone x dahası değmez gereksiz pahalılar..

Alıntıları Göster
    bütçeme göre ufak andorid bildiğin var mı? veya direkt ufak android var mı piyasada
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkrc

8 senedir apple kullanıyorum. bir yıl sonra olacakları söylüyorum. birinci sınıf ülkede değiliz ki her sene telefon değiştirelim. kaç yıllık telefon teknoloji. BENCE almak mantıklı değil.
    Adam 2-3 sene idare etsin beni demiş. 8 yıl kullanmayacakki. İlla güncellemesi de gerekmiyor.
  • yaş 50+ ise mantıklı. şahsi olarak 6500₺ bütçeyle xr bakmanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KahveDüşkünü kullanıcısına yanıt
    İşlemcisi hala o çöp xiaomilerden iyi. Mi5s kasa kasa çalışıyordu evde 2 tane vardı ikisi de aynıydı. İçinde SD821 vardı.Hadi dedik bunun rami 3 GB olabilir. 6gb ramli Mi8 se ye geçtik yine aynı menü açılırken kasar mı bir telefon kasıyor. Kağıt üstünde ramleri çekirdekleri diz anlamı yok. İkisini bıraktım 6s e geçtim sıkıntısız kullanıyorum. 3 GB ramli se2 12 GB ramli nötr 10 plus u duman ediyor render testlerinde. Önemli kısım RAM falan değil yazılım. Apple yazılım işini iyi yapıyor. 2 GB RAM hala yetiyor. 2 GB ramli android telefon açılmıyor bile. Marka savunduğum falan da yok. Sırf ucuz diye çöp xiaomilerin övülmesinin bi anlamı yok.redmi 8 falan alayı çöp bunların. Günü kurtaracak telefonlar. İşlemcileri de çöp a9/a10 la falan kıyaslanmaz bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: asertyu

İşlemcisi hala o çöp xiaomilerden iyi. Mi5s kasa kasa çalışıyordu evde 2 tane vardı ikisi de aynıydı. İçinde SD821 vardı.Hadi dedik bunun rami 3 GB olabilir. 6gb ramli Mi8 se ye geçtik yine aynı menü açılırken kasar mı bir telefon kasıyor. Kağıt üstünde ramleri çekirdekleri diz anlamı yok. İkisini bıraktım 6s e geçtim sıkıntısız kullanıyorum. 3 GB ramli se2 12 GB ramli nötr 10 plus u duman ediyor render testlerinde. Önemli kısım RAM falan değil yazılım. Apple yazılım işini iyi yapıyor. 2 GB RAM hala yetiyor. 2 GB ramli android telefon açılmıyor bile. Marka savunduğum falan da yok. Sırf ucuz diye çöp xiaomilerin övülmesinin bi anlamı yok.redmi 8 falan alayı çöp bunların. Günü kurtaracak telefonlar. İşlemcileri de çöp a9/a10 la falan kıyaslanmaz bile.
    Güzel kafa devam et.. Yorum yazmaya gerek yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: RASP

bütçeme göre ufak andorid bildiğin var mı? veya direkt ufak android var mı piyasada

Alıntıları Göster
    Ufak diye bir şey kalmadı, Apple bile küçük telefon üretmiyor artık. O konuyu geç yani ya İphone 5s ya da SE 1. nesil alacaksın başka da alternatifin yok, eski ama Sony Xperialar var onlar da ne durumda belli değil ben almam açıkçası senin bileceğin iş..
  • Paramı çöpe atmak istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alınmaz 6s kasa kasa sinir hastası eder zaten bataryası dayanmaz bile her an cebinde patlama riskide fazla...
  • Evde hurda olarak duruyor 2 tane 6s :) calisiyomu calisio kozmetik sorunu bile yok ama dandik telefon bu devire gore vesselam kullanilmaz :)

• asertyu kullanıcısına yanıt
    kasan launcher çok gereksiz şekilde animasyon ayarlıysa ondan olur daha zayıf telelefonlarda kasmayan android o telefondada kasmaz...
  • Günde 3 defa şarj etmek, yanında batarya bankası taşımak ve ömrünün iki yada üç sene kalması dışında bence gayet güzel telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asertyu

Bataryası ölen cihazlarda düşürdü. Yani batarya yenilenince düzeliyordu.Şimdi de aynı şey özellik olarak telefona eklendi. Abartılacak bir şey yok. Samsung gibi patlamasın diye önlem alınmış olabilir.
    olabilir hocam doğrudur, o kadar detayını bilmiyorum. ama kapitalizmin başını çeken firmalar için bu tür hileler gayet mümkün ve sıradan geliyor bana yine de spekülasyonlarla ilerlemenin alemi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7F946B81C

Arkadaşlar tekrar toparlayım ben oyun oynamıyorum, benim için sıradan işleri yapsın yeter, örnek banka işleri YouTube Spotify whatsapp film izlemek navigasyon ve bu tür programları kasmadan izleyebileceğim yapabileceğim şekilde idare etsin yeter.

Çünkü telefon oyunları zaten beni sarmıyor en baba max payne 1 ve gta sa oynarım arada bi o kadar.

Buna göre sıfır 6s beni kaç sene götürür?
    Yaklaşık 5 senedir 6S kullanıyorum sıfır swap cihaz almıştım. Ne bir çiziği var nede vuruğu kırığı tek kötü yanı bence 16 gb olması.Bir süre sonra insanı bezdiriyor cihazın 16 gb olması.Bende İphone SE 2020 almayı düşünüyorum 64 gb olan modelden.Eğer kullandığım 6S 32 Gb veya 64 GB olsaydı telefonu değiştirmezdim.Şu zamanda en mantıklı sıfır alınacak İphone SE 2020 diğerlerine o kadar para verilmez yazık bence.

• KahveDüşkünü kullanıcısına yanıt
    Sanırım tek ortak noktamız ikimizinde kahve düşkün olması
  • Merhaba ,

Bir İPhone SE 2016 kullanıcısı olarak hala cihazımı değişmeyi düşünmüyorum.

Şarj konusundada hiç bir sorunum yok aşağıdaki ss de şarjımın 24 rahatça devireceği bellidir.

Yıl 2020 6s almak, Kredi kartı çıktı se 2020 haftaya alıyorum resim atacam.

Pil kullanım raporumda budur bu gün ki işlemlerim

Yıl 2020 6s almak, Kredi kartı çıktı se 2020 haftaya alıyorum resim atacam.

Performans içinse antutu test verisine göre bakılırsa İPhone 7 almaya değmez.

Fiyatına göre hala performansı doyurucu ve hala çok akıcı şekilde işlemleri yapabiliyor.

Sadece 6s alırken pil sağlığın bu aygıt pil maksimum gücü desteklemediği için beklenmedik şekilde kapanmıştır ibaresi var ise cihazın pili eski olduğu için yavaş çalışacaktır bu durum için de yan sanayi pili 150-200 tl arasında orijinal diye satan kişilerden uzak durarak servisinde 319 tl ye 6 ay garantili olarak değişim yaptırmaya değer.

Ben se kullansam da 6s ile aynı chipsete sahip cihazlardır.

Yakında ios 14 çıkacak

İos 13 den sonra güncelleme yapmazsanızda en az 1-2 yıl ios 13 'te sizi üzmez diye düşünüyorum.

Ben kendi se mi daha da değiştirmem kamera için telefonumu kullanmıyorum gündelik işler için bu gün bir 6s = Se gayet hızlı

İyi forumlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugra_5211 -- 3 Ağustos 2020; 20:4:58 >

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Cebinde nukleer santral tasiyorsun, utanmadan da methediyorsun. Zavallisin, acinacak haldesin.

• iphone 7 ilk çıktığında almıştım hala inanılmaz stabil, hatta geçen hafta evdeki eski 5S leri satmak için açıp kontrol ettim onlar bile gayet iyi geldi bana ki 10 yıllık telefon nerdeyse. temiz ikinci el 7 veya 8 bulabilirseniz bence daha mantıklı.
  • 6s hâlâ satılıyor mu..?

Şaşırdım doğrusu

• minimum iphone 11 alamıyorsan iphone alma

iphone 7-8-9 fiyatınada apple tokatlıyan dehşet, yeni android telefonlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 4 Ağustos 2020; 12:12:49 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.