Şimdi Ara

Ygs 'ye son 1 ay kala çalışmak 😒 Ss'li (Günde 8 Saat )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
3
Favori
6.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ygs ' ye tam 34 gün kalmıştı ve benim yaptığım netler berbattı.

Sonra çalışmaya karar verdim ve günde en az 6 saat ders çalıştım.

Şimdi ygs'ye tam 15 gün kaldı.

İlk yaptığım sonuç 1. Resimdeki sonuçlar ,

İkinci yaptığım sınav sonucu dün yaptığım denemeden çıkan sonuçlar

Yani anlıyacağınız 19 günde bu kadar yükseldim fakat bana ham 400 puan gerekiyor. Sizce mümkün mü ?
     Ygs 'ye son 1 ay kala çalışmak  😒 Ss'li (Günde 8 Saat ) Ygs 'ye son 1 ay kala çalışmak  😒 Ss'li (Günde 8 Saat )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakıltaşı__1 -- 28 Şubat 2015; 14:15:28 >

• Artışından ve azminden dolayı tebrik ederim imkansız değil ancak şöyle bir gerçekte var netlerin arttığı için bundan sonra yükselmeler daha az olacaktır yani tıkanmalar veya düşmeler olabilir.Yine de elinden geleni yapmalısın zor değil.
  • Hocam cidden bunu nasil başardin. Şok gecirdim. Ben aylarca çalişip yükseltemedim. En fazla 300'e çektim, ama sen 19 günde başarmişsin. Bana öğretsene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pankreasına Talibim

Hocam cidden bunu nasil başardin. Şok gecirdim. Ben aylarca çalişip yükseltemedim. En fazla 300'e çektim, ama sen 19 günde başarmişsin. Bana öğretsene.
    Ham 400 o matematikle zor malesef
  • Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Çalışma olarak zaten konuları biliyordum ama ufak tefek eksiklerim vardı.

İlk 10 gün ders çalıştım.

Son 9 gün ise günde 2 tane deneme çözdüm. Yanlız çözerken şöyle bir yol izledim.

Denemelerin hepsini çözümlü aldım. 160 sorudan yapmadığım tüm soruları çözümlü kitapçıktan tek tek çözdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çakıltaşı__1

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Son 9 gün ise günde 2 tane deneme çözdüm. Yanlız çözerken şöyle bir yol izledim.

Denemelerin hepsini çözümlü aldım. 160 sorudan yapmadığım tüm soruları çözümlü kitapçıktan tek tek çözdüm.
    Tebrikler açıckası Bir de , matematiği yükseltmeyi nasıl başardın yardımcı olabilirmisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janissary07

Tebrikler açıckası Bir de , matematiği yükseltmeyi nasıl başardın yardımcı olabilirmisin ?

Alıntıları Göster
    Ben de 4 gün önce başladım hedefim 90 net şu sıralar 70 net yapıyorum ,kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhandngiz

Hangi denemeyi kullanıyorsun hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pankreasına Talibim

quote:

Alıntıları Göster
    hocam 2 ay çalışsan 450 yapardın

banada yardımcı olsan güzel olur

http://forum.donanimhaber.com/m_103056276/f_//tm.htm#103256031

• quote:

Orijinalden alıntı: Janissary07

Hocam matemetik bilgim zaten az çok vardı. Mesela bir soruyu çözmeye başlıyordum ufak bir noktasında takılıyordum. Çözdüğüm denemelerdeki yapamadığım matematik sorularının çözümlerini tek tek inceleyerek anlamaya çalıştım. Sonunda öyle oldu. Zaten sayısal öğrencisiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steinway23

quote:

Hocam güvenderin 8 fasikul çözümlü denemesi var böyle yeşilli birşey.

Birde 2010 - 2011- 2012 - 2013 sınav kitapçıkları denemesi var. Onların çözümü internette mevcut.

Daha sonra finalin denemesini var. Ondada çözemediğim soruları dershanede ofis programında hocalara anlattırıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bycool44

hocam 2 ay çalışsan 450 yapardın

banada yardımcı olsan güzel olur

http://forum.donanimhaber.com/m_103056276/f_//tm.htm#103256031

Sormayın hocam keşke erken başlasaydım.

Bu arada ben sayısalcıyım. :) az çok temelim vardı ama eksikti biraz. Burada yaptıklarımı anlatıyorum hocam

• Hocam bu kadar kısa zamanda fen nasıl o kadar arttı? İşin sırrı ne?
  • HedefeDoğruStepByStep H kullanıcısına yanıt
    Hocam işin sırrı fizik ve kimya. Kimya full boş iken 17 -18 net yapıyordum zaten. Kimya çalışınca basit olduğunu anladım. Daha sonra eski defterlerimi tekrar edip test çözdüğümde kendi kendine arttı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakıltaşı__1 -- 1 Mart 2015; 0:29:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çakıltaşı__1

Hocam işin sırrı fizik ve kimya. Kimya full boş iken 17 -18 net yapıyordum zaten. Kimya çalışınca basit olduğunu anladım. Daha sonra eski defterlerimi tekrar edip test çözdüğümde kendi kendine arttı.
    Yalan. konu bilgin ilk denemendeki kadarsa 10 gün çalışıp 243 puandan 343 e çıkılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnold T. Roosevelt

Yalan. konu bilgin ilk denemendeki kadarsa 10 gün çalışıp 243 puandan 343 e çıkılmaz

19 gün dedim hocam.
  • istersen 50 gün olsun. yinede olmaz. yani temelin olması lazım + temeldende üstün bir bilgin olmalı ki anca 19 günde 100 puan fark çekilir. lütfen milleti boş yere umutlandırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnold T. Roosevelt

istersen 50 gün olsun. yinede olmaz. yani temelin olması lazım + temeldende üstün bir bilgin olmalı ki anca 19 günde 100 puan fark çekilir. lütfen milleti boş yere umutlandırmayın.

Konuyu baştan sona tüm yorumları okuyun hocam isterseniz. Sıfırdan başladım demedim zaten.

Yorumlarımda anlattım zaten. Üstelik çalışınca ve öğrenmek isteyince daha da fazlası olur.
  • Hocam son 34 günde son 14 gün seri deneme falan oluyor ondan oncesi tekrar falan oluyor onları iyi ayarla. (Bende 285 den 445 lere geldin suan 410 alti gelmiyor , ss atabilirim )
  • quote:

Orijinalden alıntı: elkarun

Hocam son 34 günde son 14 gün seri deneme falan oluyor ondan oncesi tekrar falan oluyor onları iyi ayarla. (Bende 285 den 445 lere geldin suan 410 alti gelmiyor , ss atabilirim )

Teşekkürler hocam. İnşallah hedefimize ulaşırız. Ben 400 yapsam yeter.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.