Şimdi Ara

YGS'ye 2 Hafta Kala-MEB Kitapları ve Önemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
7
Favori
1.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Eyvallah hocam.. Hayrınıza varsa eğer pdf şeklinde paylaşabilir misiniz, link olarak?
  • Tekrar merhaba arkadaşlar,
    Kusura bakmayın eve yeni gelebildim. Yukarıda bir arkadaşın da bahsettiği gibi MEB'in kendi sitesinde pdf şeklinde kitaplar zaten varmış.

http://www.eba.gov.tr/ekitap linkinden site içindeki menüyü kullanarak bütün ders kitaplarının pdf sine ulaşabiliyorsunuz.

Şimdiden iyi çalışmalar, başarılar!
  • omertarik96 kullanıcısına yanıt
    Her yıl bıranş lar için öğretim kazanımları hazırlanır ve öğretmenlerin bunları anlatması zorunlluğu vardır. Özel lisedeki hocalar dışında pek meb öğretmenleri bunları önemsemez anlatmazlar. Ve geçen sene Fizik biyoloji matematik ve türkçeden kazanımlar üzerinden yaklaşık 20 ye yakın soru geldi.Hiçbir öğrencinin bilmediği tanımlar da diyebiliriz bunlara., Kazanımları talim ve terbiye kurumun sitesinden indirebilirsniz. Sayfa 70 den sonrasına bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: menmoli

Her yıl bıranş lar için öğretim kazanımları hazırlanır ve öğretmenlerin bunları anlatması zorunlluğu vardır. Özel lisedeki hocalar dışında pek meb öğretmenleri bunları önemsemez anlatmazlar. Ve geçen sene Fizik biyoloji matematik ve türkçeden kazanımlar üzerinden yaklaşık 20 ye yakın soru geldi.Hiçbir öğrencinin bilmediği tanımlar da diyebiliriz bunlara., Kazanımları talim ve terbiye kurumun sitesinden indirebilirsniz. Sayfa 70 den sonrasına bakın.

linki paylaşabilir misin.ben bulamadım da
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.