Y

Teğmen
01 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Ben bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim ve güvenlik alanında uzmanlaşmak istiyorum ancak bu alan ile ilgili çok fazla türkçe kaynak bulamadım.Güvenlik alanı ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba??
Arkadaşlar chorome da ve firefox ta youtube tan video izleyemiyorum sürekli bu uyarıyı alıyorum.Eklentilerde iki tane flash player varsa birini kaldırınca bu sorun düzeliyormuş ama benim eklentilerde iki tane flash player yok.Çözümü bilen var mı??
google chrome kullanıyorum ve youtube da video izleyemiyorum bu uyarı geliyor.Eklentilere baktım sadece 1 tane flash player bu sorunu var nasıl çözebilirim
E kayıt yaptırdım ing hazırlık okumak istiyordum ama böyle bir seçenek gelmedi bölümum bil muh türkçe bunu nasıl düzeltebilirim
Soru yukarıda
Biyomedikal Mühendisliğinin Geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Canon eos 600d kullanıyorum(kullanmaya çalışıyorum).Fotoğrafçılık cd lerden veya kitaplardan öğrenilir mi?
Arkadaşlar Adanadaki özel yurt fiyatları ve üniversiteye yakınlığı hakkında hakkında bilgisi olan var mı?
Arkadaşlar başbakanlık bursu alabilmek için Aile içi kişi başı gelir ne kadar olmalı ve devlet yurdunda kalmayanlar için başbakanlık bursu ne kadar ?
Çukurova üniversitesi bilgisayar mühendisliği ikinci öğretim harç ücretlerini nereden öğrenebilirim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 169
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 20.900 (Bu ay: 332)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 13 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.