Teğmen
09 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu yıl şansı yaver gitmeyen seneye bir daha hazırlanacaklar konuyu favoriye eklesin. Sonufçlar ve yerlestirmeler açıklandıktan sonra ortalama 25-30 kişilik bir grup olarak Çalışalım diyorum beraber. Whats üzerinden iletişim kuralım. Numaranın güvenli konusundada profilini göremediğim kimseyi dahil etmiyeceğim.
Ortalama nın biraz altında bir temelim var . Sizce fasikül olarak hangi yayın almalıyım.
Türev integral ve limit için hangi modül daha iyi olur. kalan zmanada sadece bu 3 konuyu çalışacam.
Herkezde varmı bilimiyorum ama bende G2 de sonradan güncelleme ile on screen phone kaldırıldı.
olan var mı? Varsa lütfen pm olarak söylesin. Düzgün bir gruba katılmak istiyorum
LYS ve tercihler bitene kadar grub duracaktır . Silinmeyecektir. Amaç Kanklar konusunda yardımlısma, soru çözüm. Bireysel motivasyon.
Pm yoluyla numaranızı atanız. Yorum olarak atmayın lütfen(Daha önce gördüm)
Kişi sayısı 5 i geçti gurubu kuracam. Geçmemesi ve numarası atanın numarasını sileceğimi temin edebilirim.
ÖNEMLİ OLAN NEREDEN BAŞLADIĞINIZ DEĞİL NASIL BİTİRDİĞİNİZDİR. YGS DEN DERSİMİZİ ALDIK ŞİMDİ DERS VERME SIRASI BİZDE. TAMAM HAKLISINIZ AMA HERŞEY YGS DEĞİL Kİ LYS DAHA ÖNEMLİ. VE LYS DEN SONRA BAKMIŞSINIZ ÜNİVERSİTEYİ KAZANMIŞSINIZ. ÜNİVERSİTEDE YİNE SINAVLAR YİNE SINAVLAR...

ÜNİVERSİTEDEKİ SINAVLAR DAHA ZORDUR HABERİNİZ OLSUN. SORARLAR 4 SORU SİZEDE ÇÖZMENİZ İÇİN 4 SORU VERİRLER. KALEMDE OYNATAMAZSINIZ, SONRADA NERDEN KAZANMIŞIM BU ÜNİVERSİTEYİ DER ŞİKAYET EDERSİNİZ smile ifade simgesi ALT TARAFI Bİ YGS DEN BAŞARISIZ OLDUNUZ DİYE KENDİNİZİ SALIVERMEYİN, TOPARLANIN GELİN KENDİNİZE. DERS ÇIKARIN, TAMAM SORULAR ZORDU AMA BİRAZDA SUÇU KENDİNİZDE ARAYIN. SİZ YETERİNCE ÇALIŞTINIZ MI ?

ZAMANINIZIN HER SANİYESİNİ DEĞERLENDİREBİLDİNİZ Mİ ? İMKANLARINIZI ZORLADINIZ MI ? VİCDANINIZ RAHAT MI SİZ ONU SÖYLEYİN. BOŞ DEDİKODULARLA BİR YERE VARILMAZ!! BIRAKIN KİMİN NE YAPTIĞINIDA SİZ NE YAPTINIZ VE NELER YAPABİLİRSİNİZ BANA ONU SÖYLEYİN.
ZAMAN; 1 SINAVINIZ KÖTÜ GEÇTİ DİYE ORTALIĞI VELVELEYE VERME ZAMANI DEĞİLDİR. DİZİNİZİ KIRIN OTURUN LYS YE BAŞLAYIN ARTIK..BUNUN BİR SIRALAMA SINAVI OLDUĞUNUDA UNUTMAYIN LÜTFEN...ZORDUYSA HERKESE ZORDU BU KADAR BASİT...

ÖNCE GÜNE SONRA ANA ODAKLANIN VE TÜM HÜCRELERİNİZLE LYS DE GERÇEK BAŞARIYA ULAŞACAĞINIZA DAİR SÖZ VERİN..BU İŞ İRADE VE İNANÇ İŞİDİR. SİZ KENDİNİZE İNANMAZSANIZ BAŞKALARI SİZE NE DİYE İNANSIN Kİ ?

ÜZERİNİZDEKİ ÖLÜ TOPRAĞINI ATIN VE GERÇEK SİZİ ORTAYA ÇIKARIN...
AĞLAMAYIN DÜŞÜNÜN !!!
60-70 k daki adam ilk 5 binin içine girer ama 130 daki adam ileri derece asosyal, hayatın zevklerinden soyutlanmış ot gibi birşey olacak ki anca 130k lardan 2 bine girsin. Tıp okudunuda hiç zannetmiyorum. Gazi tıp ilk 700 le alırken 2 bin neyin kafası. Adam yalanı katk
Hakkında
Konum: Konya,
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Monster
Mobil cihaz
Xiaomi
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 189
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 242
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.690 (Bu ay: 224)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 83 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.