Şimdi Ara

YGS Türkçe Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bende çoğunuz gibi sınava hazırlanıyorum.
    Sorunum Türkçe netlerim çok düşük geliyor ygs sınavına kadar halletmem gerekli tavsiyeleriniz nelerdir ?

Türkçe 22-27 Matematik 37-40 Fen 30-35 Sosyal 28-36

• aynı sorun bendede var full dilbigisine asılıp 1 haftada bitir bol bol soru çöz 3 4 net artacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LOCOO -- 12 Aralık 2011; 20:42:41 >
  • En çok kaybım zaten dilbilgisi ama çalışıyorum fakat testin yarısı yanlış oluyor unutuyorum sadece Türkçe de böyle
  • dilbilgisi de geometri formülleri gibidir usta bol tekrar ve bol soru ister başka çaresi bulunamadı maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali277

Arkadaşlar merhaba bende çoğunuz gibi sınava hazırlanıyorum.
    Sorunum Türkçe netlerim çok düşük geliyor ygs sınavına kadar halletmem gerekli tavsiyeleriniz nelerdir ?

İşe ygs sınavı demeyerek 1 anlatım bozukluğu sorunuzu kurtararak başlayabilirsiniz
  • Şu an Türkçe denemelerimde 33-34 ten aşağı inmiyorum özellikle paragraflarda başarılıyım, 15-20 civarı paragraf geliyor eksiksen mutlaka tamamla. Ancak sanıyorum ki dilbilgisi sıkıntın var benim gibi Sıfat zarf eylemsi fiilimsi gibi iğrenç konuları yapabilmek için Türkçe ders anlatım videoları faydalı olabilir, ben öyle yapmayı düşünüyorum şahsen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jestia

quote:

Orijinalden alıntı: ali277

Arkadaşlar merhaba bende çoğunuz gibi sınava hazırlanıyorum.

İşe ygs sınavı demeyerek 1 anlatım bozukluğu sorunuzu kurtararak başlayabilirsiniz

• Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar aslında iyi bilen arkadaşlar burada dilbilgisinden 1-2 tüyo ipuçu bilgi verse nasıl yaklaşmamız gerektiği vs...
    Bence faydalı olur
  • bağlaç olan de da kelimeden cıkardın mı anlam bozulmaz birde baglac oldugunu anlaman için cümlenin anlamına bakıcaksın önce olma anlamı warsa bağlaçtır :)
  • Hepinize teşekkür ederim.
    Peki arkadaşlar şimdi ben dil bilgisine sıfırdan başlayacağım sıralamayı nasıl yapayım ?
  • Günlük yarım saatte kitap okumayı listeye koyacağım öneri için teşekkürler.
    İnternetten video anlatım dinleyeceğim ama sıralama önemli bazı konular birbiriyle bağlantılı olduğu için.

Edit=Arkadaşlar site önerileride yaparsanız çok makbule geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali277 -- 15 Aralık 2011; 20:39:03 >
  • videodershane.com ben ordan çalıştım faydası var hoca iyi anlatıyor erkek olan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.