Şimdi Ara

YGS SOSYAL +25 NET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
4
Favori
1.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi çalışmalar artık sınava çok az bir zaman kaldı herkes elinden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyor benim hedefim sosyalde +25 yapmak ygs de tabi ygs de hiç bir şey belli olmaz sınavın zorluğuna kolaylığına da bağlı bu şuan fem denge denemelerinde ilk 5 denemeyi çözdüm 20-24 arası gelip gidiyorum.Şimdi bazı arkadaşlar diyebilir kör girse 20 yapar sayısalcı olduğumuz halde biz 25 falan yapıyoruz diye herkesin hedefi kendine zaten sınav sonrası hepsi bom oluyor .Neyse arkadaşlar şimdi ben tarihte iyiyim pek zorlanmıyorum testlerde 12 soruda en fazla 2,3 yanlış çıkıyor eksiklerim var onları da video izleyip kapatacağım . Asıl beni mahveden coğrafya bu dersi seviyorum ama yapamıyorum arkadaş palme konu anlatımı var mesela eksen eğikliiği konusunu okuyorum video izliyorum ama soruya gelince kalem oynatamıyorum aynı şekilde harita konularında da aynısı oluyor coğrafyaya en baştan başladım bu 2 konu beni başlamadan soğuttu sizce hangi konulara ağırlık vermeliyim ? En çok coğrafyadan bak dediğiniz konular hangileri ? Kısaca beyler sosyalde +25 net yapmak için nasıl çalışmalıyım ve hangi konulara ağırlık vermeliyim varsa tecrübeli arkadaşlar yardımcı olsun hepimiz faydalanalım

• Kardeşim teknik konudur o geçebilirsin iklim , iç kuvvet , dış kuvvet pek karıştırılacak konular değil yani biraz ezbere dayalı tarihi yapıyorsan bu konularıda yapabilirsin
  • sayısalım ama yinede şöyle bişe önereyim :
    konu anlatım videolarını izledikten sonra soru çözüm videoları da durdurup kendin çözerek izle (101 soruda coğrafya vs) veya çözümlü testler de işini görür.
    Bide sevmiyorum deme ya kimse sevdiği için yapmıyor zaten az kalmış sık dişini çalış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdiGe.. -- 8 Şubat 2017; 0:48:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasada adam gibi çözümlü sosyal denemesi yok ki endemik ve editöre baktım çözümleri çok kısa endemigin editörde baya kasmış, final s. b tarih bitti cog ordan çözsem yeter galiba :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBB61D0F0 -- 15 Şubat 2017; 1:39:12 >
  • Teşekkürler hocam bende dediğin konulara ağırlık vermeyi düşünüyorum
  • Hocam ben mf'yim, hocalara geldikten izliyorum iki gündür coğrafya videolarını ve ben çok beğendim açıkçası bi bakın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim.h2182

Piyasada adam gibi çözümlü sosyal denemesi yok ki endemik ve editöre baktım çözümleri çok kısa endemigin editörde baya kasmış, final s. b tarih bitti cog ordan çözsem yeter galiba :/

apotemi bir hafta önce çıkardı 15li çözümlü sosyal denemesi 3. denemeyi bu gün bitirdim gayet güzel ve sağlam sorular. çözümleride karekod şeklinde pdf ile ulaşılıyor
  • iRevinantz kullanıcısına yanıt
    sayısalım gerek yok kasmaya onu çözüp kötü gelse şaşırman yorum soruları sosyal genelde tekrar etmek daha iyidir

• Kardeş sana tavsiyem Tarih yerine Coğrafya çalış çünkü Coğrafya Kimya gibi bilgi ( basınç nem kanallar boğazlar iklim vs) biyolojideki gibide yorum ( nüfus doğal afetler sonuçları ) kesinlikle Tarihten daha kolay halledebilirsin. Tarihteyse Atatürk Dönemi İlke İnkılapları (en az bir soru kesin) Felsefedeyse genel özelliklerini kesin olarak Kantı iyi bil illa bi konuya çalışacaksan ( Ahlak yada Bilgiye ) sağlam çalış. Her denemede 35+ yapıyorum genelde yanlışlarım 3-4 Tarihten çıkıyor. Ben sadece bunları hallettim Coğrafyayıysa Hocalara Geldikten izleyip Final çözdüm kesinlikle faydalı. Tarih sorularını bilene sor farklı bakış açısı gerekli olabiliyor o anda onu düşünememiş oluyorsun
  • Hocam dediğin gibi tarih yerine coğrafya çalışacağım tabi tarihi de boşlamayacağım tarih de son konular dayım kurtuluş savaşı,tbmm,ilke ve inkılaplar kaldı ama coğrafya biraz sıkıntlılı hatta baya bi sıkıntılı her konudan az çok temelim var ama az derecede şu son 25 günde günlük 2 saat coğrafya çalışacağım felsefe gelince ahlak felsefesine bakacağım şu son 25 günde hedef +25 sosyal inşallah sende hedefe ulaşırsın hocam
  • Felsefede akımlara değilde temel soruları iyi kavra orneğin Siyaset felsefesinde liberallerin ismini bilmek yerine Devlet kaynağını şuradan alır gibi sorular parağraf şeklinde gelir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.