Şimdi Ara

YGS sohbet+paylaşım (2014ygs] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
31
Favori
41.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaank96

şu an sadee ygs matematiğine yoğunlaşmış durumdayım önerebileceğiniz soru bankası var mı ?

not : güvender ygs matematik var

Karekök YGS de iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coldplaying. C kullanıcısına yanıt
    evet zor diyorlar zor olması daha iyi tabi
  • BİRKAÇ KİMYA SORUSU

1 ) x üzeri3- (3 elekt. almış) Y üzeri n iyonuna 5 elektron verdiğinde heer iki iyonun da yükü eşitleniyor. n kaçtır?

2)Atom numarası 29, kütle nu. 64 olan CU atomu için;
    1+ yüklü iyonunun elektro dizilimi 2)8)18 dir. ---> Yanlış diyor. Bu şekilde dizilmiyor mu?

3) İyonların hacmi hangi özellikleri eşitlenince eşit olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frederchopen -- 29 Temmuz 2013; 15:23:42 >
  • Buyur hocam

YGS sohbet+paylaşım (2014ygs]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frederchopen -- 29 Temmuz 2013; 15:52:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_____can

BİRKAÇ KİMYA SORUSU

1 ) x üzeri3- (3 elekt. almış) Y üzeri n iyonuna 5 elektron verdiğinde heer iki iyonun da yükü eşitleniyor. n kaçtır?

2)Atom numarası 29, kütle nu. 64 olan CU atomu için;
    1+ yüklü iyonunun elektro dizilimi 2)8)18 dir. ---> Yanlış diyor. Bu şekilde dizilmiyor mu?

3) İyonların hacmi hangi özellikleri eşitlenince eşit olur?

1. soru; -3+5 = n-5. n burdan 7 çıkar.

2.soru Cu da küresel simetri olayı olduğu için istisna var
  • okullar ne zaman açılıyor bilen var mı?

• 16 eylül
  • Bir sorunun cevabında x^2+x-2=0

=(x+2).(x-1) şeklinde parçalamış. Bu parçalamayı nasıl buluyoruz?

Birde Ygs biyoloji konu anlatımlı öneriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frederchopen -- 30 Temmuz 2013; 12:02:43 >
  • quote:

Bir sorunun cevabında x^2+x-2=0

Arkadaşım yanlış anlama ama bence sen biyolojiden önce bir Mat1 konu anlatımlı al çünkü bunlar çok temel konular iyice oturtman lazım çarpanlara ayırmayı falan :) Başarılar arkadaşım :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Sectumsempra

quote:

Bir sorunun cevabında x^2+x-2=0

Arkadaşım yanlış anlama ama bence sen biyolojiden önce bir Mat1 konu anlatımlı al çünkü bunlar çok temel konular iyice oturtman lazım çarpanlara ayırmayı falan :) Başarılar arkadaşım :))

Katılıyorum arkadaşın dediklerine çünkü okul zamanına mat1 bırakırsan çok zorlar biyoloji bırakırsan o kadar zorlamaz. Tabi yine sen ikisini de bırakmamaya çalış. Önce matematiğin üstüne çok düş yanında biyoloji de çalış ama. Palme biyoloji soru bankası ve konu anlatımı olarak iyidir. Ben teknofemden izleyip not alıyorum kağıda palme s.b.da zaten yanda bilgiler oluyo böyle olunca çok rahat soru çözülüyo. Ama temelden başlamak istiyosan Palme biyoloji çok zorlar.

• BİREY yayınlarını kullanan var mı acaba ygs için nasıl yayınlardır?
  • geometri için önerebileceğiniz konu anlatımlı kitap varmı ?
  • Ygs lys okul puansız 350 yapmak zor mu ? Hangi dersten ne kadar yapmalıyım ? Tmyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufrido -- 31 Temmuz 2013; 7:56:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufrido

Ygs lys okul puansız 350 yapmak zor mu ? Hangi dersten ne kadar yapmalıyım ? Tmyim

TM ciysen ilk başlarda Feni kafana takma.Baktın netler fensiz 100+ fen kasarsın ama diğer türlü fen çözmek saçma.Mesela ben sayılsalcıydım ygs ye 50 gün kala TM ye geçmiştim bu sene 29Türkçe 32 Mat 25 Sos 17Fen yapmıştım 376 puan(ham)(okul puansız) geldi.Aynı netimi fensiz yapsam yaklaşık 390 falan gelirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaşıt -- 31 Temmuz 2013; 9:28:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufrido

Ygs lys okul puansız 350 yapmak zor mu ? Hangi dersten ne kadar yapmalıyım ? Tmyim

Matematigin varsa cok rahat yaparsin.ygs de 26,27 net lys de 25,26 netle cok rahat gelir istedigin puan.

• Konuda dilci yok mu beyler.
  • Skype'ı olanları grubumuza bekleriz:http://forum.donanimhaber.com/m_78790852/f_//tm.htm#78790852

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2F240332 -- 31 Temmuz 2013; 14:42:58 >
  • Benim gibi herkesin temposu düştü herhalde. Ya da harıl harıl çalışmaktan konuya girecekleri vakit yok

• Sirf ygs calismayin ygs den 2 ay sonra lys var 2 aya lys bitmez ikisini beraber goturun lys daha onemli ygs siralamam 68k oken lys siralamam 37k ya cikti lys yi asla birakmayin

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.