Şimdi Ara

YGS sohbet+paylaşım (2014ygs] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.221
Cevap
31
Favori
41.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saki

Benim gibi herkesin temposu düştü herhalde. Ya da harıl harıl çalışmaktan konuya girecekleri vakit yok

valla ya benım dustu havalar iyice ısındı istanbulda hiç canım istemıyor Toparlanmak gerek hadi gaz verelim beyler birbirimize
  • arkadaşlar ygs konularını kısmen coğrafya ve tarih hariç bitirdiğimden kendimi deneyeyim dedim ve 2013 ygs sınavını çözdüm. O TÜRKÇE NEDİR ÖYLE!! 40 dakikamı 30 soru için harcadım ve fen de vasat çıktı ki en çok fen çalışmıştım bu yaz.

sonra baktım olmayacak mata geçtim matta da türkçe kadar vakit harcadım ama fen arayı kapattı sağolsun. 10 dakika kala 10 civarı sosyal sorusu boş bitirdim ve "biraz"cık mantıksal sallama yaptım zaman az kaldığından 102,75 net çıktı. Ygs 1 377 puan çıktı. Sizce durumum nasıl ve ne yönde ilerlemeliyim? yaptığım net şu ana göre çok mu kötü (12ye geçtim)

tr = 31d 9y
    sos = 20d 10y
    mat = 31d 3y
    fen = 29d 11y

at yarışı gibi anlattım kusura bakmayın

vereceğiniz cevapların her biri benim için çok değerli bunu unutmayın

• Tempom yerlerde surunuyor su siralar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim de tempom düştü ama biraz toparlamaya çalışıyorum.

Diğer arkadaşlarda durumlar nasıl
  • Ben bugün çalıştım biraz. Tekrar oturacağım birazdan

@herdogan80

• Beyler son bir haftadır tempom düştü ama dersaneye başlayana kadar şu 20 gün çok sıkı çalışıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberSword

quote:

Orijinalden alıntı: laooluö

quote:

Orijinalden alıntı: yusufrido

Ygs lys okul puansız 350 yapmak zor mu ? Hangi dersten ne kadar yapmalıyım ? Tmyim

TM ciysen ilk başlarda Feni kafana takma.Baktın netler fensiz 100+ fen kasarsın ama diğer türlü fen çözmek saçma.Mesela ben sayılsalcıydım ygs ye 50 gün kala TM ye geçmiştim bu sene 29Türkçe 32 Mat 25 Sos 17Fen yapmıştım 376 puan(ham)(okul puansız) geldi.Aynı netimi fensiz yapsam yaklaşık 390 falan gelirdi.

Ygs4 den mi 376 ham yaptin az gibi geldi

ygs 5

• 3 ile bölündüğünde 2, 5 ile bölündüğünde 4 kalanını veren iki basamaklı kaç sayı vardır? (6)

Evet arkadaşlar nasıl çözülür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawloo

3 ile bölündüğünde 2, 5 ile bölündüğünde 4 kalanını veren iki basamaklı kaç sayı vardır? (6)

Evet arkadaşlar nasıl çözülür?

A=3x+2=5y+4

A+1=3x+3=5y+5

3 ile 5'in okekini al 15 30 45 60 75 90 bunlardan 1 çıkaracaksın A'nın değerlerini verir sana ancak sonuçta değişen bir şey olmaz. neden 1 ekledik dersen ikisine de tam bölünebilmesi için

Edit: Temposu düşen arkadaşlar endişelenmesin. Derece yapan bir arkadaşımla konuştum ilk 500'te kendisi. Şu sıralar kendini çok fazla sıkmana gerek yok sadece tamamen bırakmamak lazım dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E8DB7DF1B -- 2 Ağustos 2013; 0:17:31 >
  • arkadaşlar ben bu soruyu çözdüm de çözüm yolunda IV. da en az soru salı günü çözülmüşdür diyor ama pazartesi çözülmüş ben mi yanlış yapıyorum bir yardımcı olursanız sevinirim. ayrıntılı anlatırsanız.
     YGS sohbet+paylaşım (2014ygs] YGS sohbet+paylaşım (2014ygs] YGS sohbet+paylaşım (2014ygs]

• O önermeye yanlış diyor işte. @Erman Türkoğlu

• arkadaşlar yardımmmmmm

analitik geo ve manyetizma(fizik) konularında çok zorlanıyorum özelliklede analitik ne yapabilirimm
    her türlü öneriyi bekliyorum.
  • Analitik geometriyi çok şükür bitirdim!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sogukadam

Analitik geometriyi çok şükür bitirdim!

temelin vardı ama dimiiii :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr74626

quote:

temelim yoktu :) hatta okulda 1 kere bile dinlememiştim dersi
  • quote:

quote:

quote:

peki nasıl çalıştın en az 1 hafta anaitk çalıştım ama sadece kolayları yapabiliyorum zorlar hala duruyo iyice sinirlerim bozuldu hangi kaynaktan çalışmıştın
  • quote:

quote:

quote:

quote:

peki nasıl çalıştın en az 1 hafta anaitk çalıştım ama sadece kolayları yapabiliyorum zorlar hala duruyo iyice sinirlerim bozuldu hangi kaynaktan çalışmıştın

güray kücük yayınları bence gayet iyi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

güray kücük yayınları bence gayet iyi

teşekkür ederim fizik içinde bir önerin varmı aslında fiziğim iyi sayılır ama manyetizma biraz zorluyor

• Arkadaşlar şu an ygs çalışıyorum sadece ve çok ilerledim sayılmaz. Hiç bilmediğim ya da çok az bildiğim konular hem ygsden tabii ki var. Çoğu kişinin önerisi lys ağırlıklı ygs çalış oldu. Acaba şu hiç bilmediğim ygs konularıyla beraber çoğunlukla lys mi çalışmaya başlasam yoksa full ygs devam edip bitirmeye mi çalışsam ygsyi?
  • Şu sıralar dersanende sınıf belirleme sınavın olacak mı? İyi bir sınıf düşünüyor musun? Bunu öğreneyim yardımcı olmaya çalışcam :)

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.