Şimdi Ara

YGS sınavı için kimlik fotoğrafım Lise1de çekili.Sorun olurmu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son 6 aylık kimlik fotoğrafım yok. geçen yıldan çekildiğim vesiskalık fotoğraflar var. bunları yanımda götürsem bir sorun olurmu.

Kimlik fotoğrafı çok önemlimi?

• Geçmiş senelerde sorun olmuyordu Hatta uyarı yapıyorlardı bir fotoğraf getirin diye extradan. Ama şimdi öyle bir uyarı yok ve güvenlik kontrollerini sıklaştırdılar. Bence en iyisi sen değiştir fotoğrafı.
  • 5 senelik fotoğraf vardı kimlikte.. Geçen seneki sınavda görevler uyardı seni alamama diye bende zar zor girdim sınava.. Bu senede öyle bir sorun çıkmasın diye fotoğrafı değiştirdim.. Bence işini riske atma değiştir.. Yanına 5 tl almayı unutma ama ^^
  • git değiştir kardeşim riske girme
  • quote:

Orijinalden alıntı: WalkmaN

5 senelik fotoğraf vardı kimlikte.. Geçen seneki sınavda görevler uyardı seni alamama diye bende zar zor girdim sınava.. Bu senede öyle bir sorun çıkmasın diye fotoğrafı değiştirdim.. Bence işini riske atma değiştir.. Yanına 5 tl almayı unutma ama ^^

5 tl niye?
  • rüşvet galiba :D
  • hepinize teşekkürler.ben yarın değiştireyim en iyisi
  • Benim kimlikteki resmim 6-7 yıllık resim. Bu kimlikteki resimle gitmek sorun olur mu yani. Vesikalık resim var ama kimlikteki resim eski. Kimlikteki resmi mi değiştirmek gerek. Başvuruformunda resim çekmişlerdi o olmaz mı yada pasodaki resim vs. Kimlikteki resmi mi değiştirmeliyim.
  • bisey olmaz ya, o aramalar kameralar önlemler göz boyama hep bırakın siz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanyigit

Benim kimlikteki resmim 6-7 yıllık resim. Bu kimlikteki resimle gitmek sorun olur mu yani. Vesikalık resim var ama kimlikteki resim eski. Kimlikteki resmi mi değiştirmek gerek. Başvuruformunda resim çekmişlerdi o olmaz mı yada pasodaki resim vs. Kimlikteki resmi mi değiştirmeliyim.

kimliktekini değiştir toplam 1 saat sürer en fazla kafan rahat olur.
  • Arkadaşlar sınava giriş belgesinin altındaki, önemli uyarılar bölümünde, sınava giriş belgesi ve nüfus cüzdanı (fotoğraf ve kimlik no bulunması zorunludur.) gerekli yazıyor. Fakat son 6 ay içinde çekilmiş fotoğraf olması yazmıyor. Nüfus cüzdanımdaki fotoğraf geçen sene ki fotoğrafım, ben nüfus cüzdanımdaki foto yu 6 aydan kaybedip değiştirmelimiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SISTEM-4-4-2

Arkadaşlar sınava giriş belgesinin altındaki, önemli uyarılar bölümünde, sınava giriş belgesi ve nüfus cüzdanı (fotoğraf ve kimlik no bulunması zorunludur.) gerekli yazıyor. Fakat son 6 ay içinde çekilmiş fotoğraf olması yazmıyor. Nüfus cüzdanımdaki fotoğraf geçen sene ki fotoğrafım, ben nüfus cüzdanımdaki foto yu 6 aydan kaybedip değiştirmelimiyim?

Dostum bu kadar abartmaya gerek yok ya. 6 ay için cüzdan mi yenilenir. Fotoğraftaki halinle şimdiki halin benzediği sürece isterse 5 senelik olsun. Benim foto lise 1 di ama bana hiç benzemiyordu fotoğrafçı montaj falan yapmış :D ondan ben değiştirdim. Kısacası fotoğraftaki size benziyorsa süre önemli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.