N

Yüzbaşı
02 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar. Geçtiğimiz hafta midesinden ufak bir rahatsız geçiren anneme doktor detoks diyetini önerdi. Evde nasıl hazırlanacağını falan tarifleri araştırıp hazırladık (merak edenler için tarif:http://www.nefisyemektarifleri.com/detoks-icecegi/ hazırladık ve memnun kaldık). Bir de internetten bir yerden satın aldık (yine merak edenler için şuradan aldık ve memnun kaldık:https://www.jusistanbul.com/tr/jus-jus-cold-pressed-j101 )

Hem evde hazırlamış hem de dışarıdan satın almış birisi olarak arada pek fark göremedim. Ama kabul edersiniz ki profesyonel olarak hazırlanan ve hazır satılan tarifler daha sağlıklıdır diye düşünüyorum.

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz merak ediyorum
Arkadaşlar merhaba. Son günlerde tartışılan ve büyük ihtimalel referanduma gidecek konu hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum.

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın konuğu olan Ece Güner Toprak Hanım, bu konuda benim diyebileceklerimi çok iyi bir şekilde özetliyor. Yazısını şuradan okumanızı tavsiye ediyorum: Demokratik Anayasa Platformu
Arkadaşlar kim ne derse desin ben Burak abinin takipçisiyim ve işini çok iyi yapıyor. Zaten kendi emekleriyle 1 milyon takipçiyi geçmesi ve Youtubedan ödül alması bunu gösteriyor.

Son videosunu izledim gözü kapalı yemekleri falan biliyor ben çok güldüm. Hele pırasayı nasıl bildi öyle :D

Öncelikle pırasayı hiç sevmem :D. Annem ne zaman yapsa hiç yemem gece gizli gizli tost yaparım

Bu videodakiler de aynı düşünüyorlar heralde gidip sormuşlar insanlara neden pırasa diye. Burada cidden pırasa seven var mı onu merak ediyorum?

Her zaman hangisini yesem diye karasız kaldığı bir konuydu ama adamlar çözüm bulmuş

Sarımsağı nasıl soyuyorsunuz?

Siz nasıl diyet yapıyorsunuz?

Limonu böyle sıkıyorlar peki siz nasıl sıkıyorsunuz?

Soda şişesinin kapağını adamlar böyle açıyorlar
Ölmeden önce en son ne yerdiniz?

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 739
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 22.199 (Bu ay: 128)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.