DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
YGS LYS Kitap Tavsiyesi...
14
Cevap
0
Favori
3.491
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> YGS/LYS >> YGS LYS Kitap Tavsiyesi...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      562 Mesaj
      02 Kasım 2009 19:34:23 Konu Sahibi
      Arkadaşlar fizik kimya biyoloji matematik geometri soru bankası alacağım sağlam kaynaklar arıyorum zor ve birşeyler verebilcek sorular olsun şimdiden teşekkürler acil cevaplarsanız sevinirim....

|
      |

• Binbaşı
      1382 Mesaj
      06 Kasım 2009 22:11:26
      fizikten final mustafa erden tavsiye ederim

kimya güvender alabilirsin

biyolojide esen ve birey

matematik tabiki birey b

geo da birey b alabilirsin ama testlerin arka sayfaları biraz zor
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      06 Kasım 2009 22:27:20
      arkadasım bende almayı düşünüyorum ama emin olmak istiyorum bunları daha önce çözdünüz mü yoksa hacaların tavsiyesi üzerine mi yazdınız.?bilgilendırırsenız mınnettar olurum:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalurtekin -- 6 Kasım 2009; 22:40:23 >
      |
      |

• Binbaşı
      1382 Mesaj
      07 Kasım 2009 23:23:36
      tabi canım alayını işlediğimiz yere kadar bitirdim hakkaten iyiler

bide fizikten palme yayınları fizik cemil ayan alabilirsin o da mükemmel kitap.

bizzat fizik hocam tarafından yazılmıştır
      |
      |

• Yüzbaşı
      437 Mesaj
      11 Kasım 2009 15:55:47
      Sonuna Kadar fdd
      |
      |

bIr zamanLar kastIende iLayda vardI..
      bIr zamanLar starIste GeneraLs vardI ...
    • Yarbay
      11833 Mesaj

iOS Beta Tester
      11 Kasım 2009 17:14:05
      quote:

Orijinalden alıntı: AtillaHuN

matematik tabiki birey b

Yahu bu Birey Yayınları'nın B grubunu herkes öneriyordu, sorularının okkalı olduğunu söylüyordu. Geçen hafta Birey YGS-LYS Matematik Soru Bankası B'yi aldım, öyle çok abartılacak sorular yok. Sadece "Bir Adım Ötesi" başlıklı testlerinin soruları, diğerlerine nispeten daha zor; ama genel olarak abartılacak bir kitap değil bence.

Bilmiyorum, eski ÖSS kitapları belki daha zordur; ama yeni YGS-LYS kitabı için gördüklerim bunlar.
      |
      |

• Binbaşı
      1382 Mesaj
      11 Kasım 2009 17:17:41
      quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

Alıntıları Göster

Yahu bu Birey Yayınları'nın B grubunu herkes öneriyordu, sorularının okkalı olduğunu söylüyordu. Geçen hafta Birey YGS-LYS Matematik Soru Bankası B'yi aldım, öyle çok abartılacak sorular yok. Sadece "Bir Adım Ötesi" başlıklı testlerinin soruları, diğerlerine nispeten daha zor; ama genel olarak abartılacak bir kitap değil bence.

Bilmiyorum, eski ÖSS kitapları belki daha zordur; ama yeni YGS-LYS kitabı için gördüklerim bunlar.

piyasada mat olarak birey b den üstün bir yayın vardı sanıyorsam

yani bireyde benim gözlediğim her soruyu hakkını vererek çözersek beyninize kazınıyor konu ben tavsiye ediyorum
      |
      |

• Yarbay
      3240 Mesaj
      12 Kasım 2009 22:59:25
      geometride birey b kalitesinde kitap var mı acaba?
      |
      |

CM HAF 922/ Aopen 750W/ MSI Z87-G43 GAMING /Intel I5 4670K / Noctua NH-U12P SE 2 /GSKILL RIPJAW 16 GB 1600 mhz/ MSİ GTX 980 Tİ /Asus VG278 27'' 120hz/ Razer Naga/ Razer Lycosa/ Razer Moray/ Logitech Cordless Rumpepad Logitech F710/ Creative Xi-Fi Gamer/ Creative I-Trigue L3800/
    • Onbaşı
      18 Mesaj
      13 Kasım 2009 23:45:49
      quote:

Orijinalden alıntı: fod

maltepe
      |
      |

• Binbaşı
      1382 Mesaj
      14 Kasım 2009 00:11:44
      quote:

Orijinalden alıntı: fod

sarı zafer var
      |
      |

• Yüzbaşı
      789 Mesaj
      14 Kasım 2009 13:33:05
      quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

Alıntıları Göster

öss birey b ile aynı mı ygs-lys birey b nin soruları bende birey b varda eski basım (yani öss) o bitti eğer düzgünse soruları yenisini aliyim
      |
      |

• Binbaşı
      1254 Mesaj
      14 Kasım 2009 13:40:11
      Kimya için Final'in Kimya 1-2 (ibrahim keser) alabilirsin güzel kitap

Düzeltme: Sakın fizik birey alma gerçekten soruları çok basit ve birşeyler katmıyor gibi (tabi bu benim görüşüm)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenus42 -- 14 Kasım 2009; 13:42:07 >
      |
      |

• Yarbay
      11833 Mesaj

iOS Beta Tester
      14 Kasım 2009 14:32:20
      quote:

Orijinalden alıntı: to_se

Alıntıları Göster

öss birey b ile aynı mı ygs-lys birey b nin soruları bende birey b varda eski basım (yani öss) o bitti eğer düzgünse soruları yenisini aliyim

Vallahi eski ÖSS soru bankasını hiç çözmediğim için bilemiyorum. Ben ilk defa YGS-LYS soru bankasını aldım, B grubu. Bu kitapta gördüğüm bu.

Bu arada kimya için (YGS-LYS) Birey'i ve Zafer'i öneririm. Birey'de biraz gıcık sorular gelebilir; ama genelde kaliteli sorular var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :AlacaKaranlık: -- 14 Kasım 2009; 14:34:43 >
      |
      |

• Onbaşı
      28 Mesaj
      07 Ekim 2011 21:36:25
      senin için geç kalmış olsam bile mutlaka iyi kitap arayan vardır..

fizik kimya biyoloji matematik geometri demişsin, ben sana direkt böyle diyeyim:http://www.atesyayinlari.com/ ateş yayınlarını tek geçerim.
    • Yarbay
      16715 Mesaj

Android Beta Tester
      07 Ekim 2011 22:04:27
      quote:

Orijinalden alıntı: martenzit88

senin için geç kalmış olsam bile mutlaka iyi kitap arayan vardır..

fizik kimya biyoloji matematik geometri demişsin, ben sana direkt böyle diyeyim:http://www.atesyayinlari.com/ ateş yayınlarını tek geçerim.

|
      |

GIGABYTE Z97-HD3 | ASUS GTX1070 ROG STRIX | Intel® Core™ i5-4690K | Hyper 212 EVO | GSKILL Ripjawsx 16GB | Samsung 850 EVO 250GB | WD Blue 1TB | EVGA 750 GQ | Corsair 400R
      AOC 24" G2460PG 144Hz 1ms G-SYNC | HyperX Cloud II | Logitech G910 Orion Spectrum RGB | Logitech G900 Chaos Spectrum | Xiaomi Metal Mouse Pad | Edifier M3200
      LG G4 | Asus X550JX-XX099D

Reklamlar
SEO
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
3,266
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.