Şimdi Ara

YGS LYS İLK 1000 YAPAN İÇERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleykum arkadaşlar herhangi bir puan türünde ilk 1000 sıralama içine girenler sonuç fotolarını atabilirler mi ? Tüm puanları görünür şekilde olursa sevinirim her daldan insan yararlanmış olur. karşılaştırma yapalım motivasyon olsun bu sene gireceklere. Arkadaşlar girdiğinz yılıda yazarsanız çok güzel olur 2015 2016 yılı gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idealist04 -- 18 Eylül 2016; 11:41:20 >

• idealist04 İ kullanıcısına yanıt
    istersen yazarım da şimdilik bunlara göre karşılaştırma yapmak gereksiz olur senin açından. genelde sınavdan önce bu netlerden çok çok yukarılarda yapıp sınav anında düşük yapılıyor çünkü normal seviyene göre. seneye ve sınav zorluğuna göre de değişir yapman gereken net
  •  YGS LYS  İLK 1000 YAPAN İÇERİ
  • kardeş atarsan sevinirim hangi sene olduğuna bakıp öyle düşünüyorum
  • kardeş lys ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idealist04 -- 17 Eylül 2016; 22:32:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: idealist04

kardeş lys ???

lysde ilk 1000 de değilim diye atmadım 2047. yim onda da yazayım netleri

mat 48 2
    geo 24 6
    fizik 19 11 ( diğer derslerin yanında çok değişik gözüküyo olabilir bencede öyle :) diğer netler hep denemelerdeki ortalamalarıma eşit ancak fizik denemelerinde 4-5 y yapardım ortalama fem denge, palme fizik, karekök fizik vs. burdan da şu sonuç çıkıyor ösym nin sağı solu belli olmaz soru tarzı olarak ve sizin o gün ki durumunuz çok önemli. birde psikolojik sınav durumu var. mazeret olarak değil her şeye hazırlıklı olun diye yazıyorum gözetmenle ufak bir anımız oldu sınavım iptal olacak sanarak çözdüm bu fizik bölümünü gerçekten değişik bir deneyimdi benim için. Ne kadar deneme çözerek kendimi farklı koşullara hazırlasam da insan böyle bir şey olacağını hesaba katmıyor ama ortada bir halt olduğu yokmuş tamamen benim kuruntumla alakalı bir şeydi yani ^^ denemelerde panik durumunda hemen toparlanmam gerektiğini 2-3 kez test etmem sayesinde kimyayla biyo da toparlandım hemen ve hedefime iyi bir sıralamayla yerleşmiş oldum çok şükür :) darısı sizin başınıza.
    kimya 29 1
    biyo 27 3

• İlk 1000e giren burada dolaşır mı artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • egetıpolsunbizimolsun kullanıcısına yanıt
    Hocam tek bişey sorucam günde kaç saat çalıştın?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deardearyy

Hocam tek bişey sorucam günde kaç saat çalıştın?

belirli bir saat yoktu program yapardım haftalık ona uymam için kaç saat gerekirse o kadar bakıyordum bazen 5 saat olmuştur bazen 7 bazenleride programı erken bitirip boş günlerim kalıyordu ama sorun sürekli ders mi bakıyordun bu sıralamayı yapmak içinse hayır dostum aslına bakarsan güzel bir sene geçirdim hatta :) bilgisayarda oynadım dizide izledim arkadaşlarımla buluşup dışarıda çıktım ama her zaman önceliğimin farkındaydım. ilk önce programı bitirdim sonra da eğlendim bu şekilde de çok hızlı bir şekilde geçti gitti sene.
  • Helal olsun dostum ege değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Basketballer35

Helal olsun dostum ege değil mi?

aynen
    Tebrikler hocam mat ve geo icin ne onerirsiniz

• idealist04 İ kullanıcısına yanıt
    sene 2016

tr 34-6
    sos 34-5
    mat 39-1
    fen 35-5

lys mat geo full ikisi de
    edb 51-5
    coğ 22-2

ygs5 2400 lysde tm alanlarında ilk 100dü hepsi
  • kardeşim ss atar mısın? tam hedeflediğim gibi yapmışsın tm de ilk 100 hedefliyorumda inşaallah
  • kardeşim lys foto alabilir miyiz ? tm ts mf hepsi çıkacak şekilde
    Anladım hocam aslında tam da istediğim blr cevap vermişsin çünkü ben bütün sene kendimi eve kapatıp stres topu oldum sonuç olarak da yapabileceğim den cok daha düşük bi sonuç aldım. Burda önemli olan ve benimde bu 1 sene sonunda aldığım en büyük ders kendimizi deşarj etmemiz gerektiği :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.