Şimdi Ara

YGS Deneme Puanlarınız... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
0
Favori
61.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türkçe: 31
    Sosyal: 37
    Fen: 5
    Matematik: 20

Eşit ağırlık ögrensiyim.. Ygs-5 de 354, Ygs-6 da 320 puan
  • Ben yazayim :d
    Turkce;36
    Sosyal;20
    Mat;3
    Fen;0
    Sayisalim
  • arkadaşlar merhaba matemtiği harbiden öğretebilcek orta düzey ve ayrıca öss soru tarzında soruları bulunan kitap öneriniz var mı?
    ygs birey konu anlatım matemtik iyi diyorlar sizce?
    ayrıca bireyin diğer konu anlatımlı kitaplarını kullananlar tavsiyede ebulunabilir mi?

birey,fem ve güvender sizce hangisi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buz05

arkadaşlar merhaba matemtiği harbiden öğretebilcek orta düzey ve ayrıca öss soru tarzında soruları bulunan kitap öneriniz var mı?
    ygs birey konu anlatım matemtik iyi diyorlar sizce?
    ayrıca bireyin diğer konu anlatımlı kitaplarını kullananlar tavsiyede ebulunabilir mi?

birey,fem ve güvender sizce hangisi ?

Bence hiçbiri. Tavsiyem tümayın serisini alıp en başından başlaman. Başım ne zaman sıkışsa hemen tümaya başvururum ve sorunun üstesinden gelirim. Bence piyasadaki kitapların çoğundan kaliteli.En ince ayrıntısına kadar öğretiyor adamı ters köşe yapacak bütün noktaları gösteriyor. Tam bi konu çalışma kitabı ayrıca çok fazla sorusu var(konu ile ilgili çıkmış sorular da bunlara dahil) İyi reklam yaptım ulan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::aLp::: -- 5 Ocak 2010; 21:14:26 >

• kardeşim sağol işte aradığım kitap en ince ayrıntısına kadar öğreten ters köşe yapcak bütün noktaları kavratabilen yarın kitapı alıcam :)
    peki test soruları falan çok zorlayıcı mı mesela dierleri anlatr anlatr üsütünkörü iki tanede çözümlü örnek sonra ktaptaki tetslerde bişi yapamama durmu oluyo ?
  • 1-2 hafta içinde ÖSYM başvuru kılavuzlarını göndermeye başlayacak.
    Bence dersanelerin hesapladığı formül çok da tutarlı değil, geçen seneye göre puan sistemi, soru sayısı, yüzdelik ağırlıklar bakımından çok fark var.

Kılavuz yayınlandıktan sonra gerçek puan karşılaştırmalarını yapabiliriz bence.
  • arkadaşım tümayı aldım çözmeye başladım bile gerçekten en ince ayrıntısına kadar öğretiyor çook teşekkürler :)

birey konu anlatım kitaplarından alan yok mu?
    fizik kimya biyolijiden birey mi alıyım güvender mi ? kimyam ve biyolojim iyidr benim için önemli olan FİZİK ????
  • bu kadar yüksek puan yapan arkadaşlar ygs den tercih yapmaz umarım bırakın ygs de kontejyanlar bize kalsın
  • tümay yayınları herkese tavsiyem :) birey yayınlarını kullanan yok mu?
  • ygs bu kadar kolaysa herkez bu kadar yüksek puan alabiliyorsa asıl sınav LYS demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buz05

tümay yayınları herkese tavsiyem :) birey yayınlarını kullanan yok mu?

Memnun kalmana sevindim.Kitabın kapağında bile asalet var favori kitabım.Sürekli açıp matematik çalışasım geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Tesla-

bu kadar yüksek puan yapan arkadaşlar ygs den tercih yapmaz umarım bırakın ygs de kontejyanlar bize kalsın

yüksek yapanlar mf'den falan girer zaten dostum.
  • kardeşim gerçekten en ince noktasına kadar anlatıo konu anlatımı bi kere süper örnek sorular harika sorualrı kolay görünümlü ama zor uraştrıo xD ee o kadarda olsun ama kalite kitapp xD etütde hocalrlada anlayarak çözüldü mü kitap herkese tavsiyem
  • Ankara tümay dersanesindeyim ygsde 300-310 yapıyorum.O tümayın kitabı dediğiniz set serisi mi? Yoksa dünyamız serisi mi?.Tam aksine hiç sevemiyorum şu siyah kitapları
  • ben tümayın matematik dünyamız olan serisinin ilk 2 kitapını aldım ben çok beğendim . dier siyah klasik olandan çok farkı var mı?
  • yeni başlayanlar için farklı çözüm teknikleri var mı bu tümay da ???
  • arkadaşlar şimdi ygs nin %40 ı alınacak ya ygs-5 ve ygs-6 nın ikisinin mi ortalaması alınacak %40 elde edilecek
  • 370 civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROCKFTS

arkadaşlar şimdi ygs nin %40 ı alınacak ya ygs-5 ve ygs-6 nın ikisinin mi ortalaması alınacak %40 elde edilecek

Hayır.

2. bölüm puan türleri için (MF, TM, TS, DİL) o YGS puan türleri hiçbir anlam ifade etmiyor. Çünkü YGS-1/2/3/4/5/6 puan türlerinin hepsinde YGS testlerinin kendi içinde özel ağırlık dağılımı var; MF, TM, TS, DİL puan türleri için de YGS testlerinin ağırlık dağılımları bambaşka. O YGS puan türleri 1. bölümden tercih yapacak olan adayları ilgilendirir, 2. bölümden girecekleri ilgilendirmiyor.

Tıpkı eski ÖSS sistemindeki gibi. Psikoloji bölümü için sadece EA-2'ye bakıyorduk, değil mi? EA-1 bizi ilgilendirmiyordu. Şimdi de öyle.

Alacağın toplam ham puanın %40'ı YGS testlerinden gelecek, %60'ı da puan türüyle ilgili LYS'lerden gelecek. Bu kadar basit.

• ygs3-410 civarı ygs-5 400 civarı falan geziyo
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.