Şimdi Ara

YGS Deneme Puanlarınız... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
0
Favori
61.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Matematik 35-3
    Türkçe 37-3
    Sosyal 29-1 ( Felsefeye dokunmadım :) )
    Fen 35-5

YGS-2 de 454 küsürlü bir puan aldım son ygs denemesinde.Felsefe yapsam sanırım 465 lere falan fırlardı puanım ama işte son 15dk 10 felsefe yerine 5 mat boşum daha cazip geldi xD ..
    Bir de sanırsam FDD nin puan hesabı biraz kıt . Herneyse şurda az bişe kaldı amacım Sayısaldan 80 Net Sözelden 75 Net yapmak..:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seraphine -- 24 Ocak 2010; 13:44:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

@BauglirXul, @Galois_

Bölümler neler?

Eşit Ağırlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galois_

quote:

@BauglirXul, @Galois_

Bölümler neler?

Eşit Ağırlık.

Sözelsin diye korktum bir an :P Bu 15 tatili çok iyi değerlendirmem lazım. Hedef 400 puan.
  • FDD'nin puan sisteminde mi bir sorun var anlayamadım, ya da bizim dersanedeki çoğu insan salak:) herkes 300 350 arası geziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seraphine

FDD
    Matematik 35-3
    Türkçe 37-3
    Sosyal 29-1 ( Felsefeye dokunmadım :) )
    Fen 35-5

YGS-2 de 454 küsürlü bir puan aldım son ygs denemesinde.Felsefe yapsam sanırım 465 lere falan fırlardı puanım ama işte son 15dk 10 felsefe yerine 5 mat boşum daha cazip geldi xD ..
    Bir de sanırsam FDD nin puan hesabı biraz kıt . Herneyse şurda az bişe kaldı amacım Sayısaldan 80 Net Sözelden 75 Net yapmak..:)

Kıt mı?

Sizin FDD bol hesaplıyor bence. YGS-2 puanın bu netlerle 454 gelmiş, şaşırdım. O "35-3", "35 Doğru - 3 Yanlış - 2 Boş" demek, değil mi?

FEM'in puan hesaplama aracına girdim netlerini. YGS-2 puanına 434 diyor.

Şaşırmıştım; çünkü Zaman denemelerinde ben de bu civar veya daha yüksek netler yapıyorum. FEM'den hesaplıyorum. 450'yi ya geçmiyor ya da az geçiyor.

• Sayısalım
    Ygs1-2 : 445 ile 465arası değişiyor.
    Ortalama olarak
    Türkçe:36
    Sos: 37
    Mat1: 37
    Fen:33,5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasaza -- 24 Ocak 2010; 15:08:47 >
  • Türkçe:30-33 arası
    Matematik:25-30 arası
    Sosyal:30-33 arası
    Fen:25-26 net civarı

Umutsuzluk aldı dört bir yanımı
  • ygs 1 de 310 civar ıygs 34 te de 380 yapıyorm
    ama amacım ygs 1'i 400 yapmak

lys puanımı ne siz sorun ne ben söliyim :D
    zaten meslek lisei olduum için durum iyice zorlaşıyor.
  • quote:

quote:

quote:

@BauglirXul, @Galois_

Bölümler neler?

Eşit Ağırlık.

Sözelsin diye korktum bir an :P Bu 15 tatili çok iyi değerlendirmem lazım. Hedef 400 puan.

Üzülerek belirtmek isterim ki Sözel'den de sınava girmeyi düşünüyorum
    bu sınavda ygs-3'ten 376 ygs-4'den 365 yapmışım. sosyalim çok kötü 28 doğru 12 yanlış..
    ama eşit ağırlık çıkışlı olduğum için sen daha avantajlısın

• quote:

quote:

quote:

quote:

@BauglirXul, @Galois_

Bölümler neler?

Eşit Ağırlık.

Üzülerek belirtmek isterim ki Sözel'den de sınava girmeyi düşünüyorum
    bu sınavda ygs-3'ten 376 ygs-4'den 365 yapmışım. sosyalim çok kötü 28 doğru 12 yanlış..
    ama eşit ağırlık çıkışlı olduğum için sen daha avantajlısın

O açığı matematikten kapıyorsun sen işte.

• Ben Lise 3 üm ama son netlerim;

turkce 34
    mat 28 (analitik ve bircok konuyu bılmıyorum:( )
    sos 30
    fen 2

ea yım lise 3üm.. Şu lanet olası fenden hiç yapamıyorum...
  • Yarın sınav var,bakalım neler olacak...Önceki sınava göre pek beklentim yok ama...
  • quote:

quote:

@BauglirXul, @Galois_

Bölümler neler?

Eşit Ağırlık.

Eşit ağırlık
  • türkçe 34d 5y 1b
    mat 16 net
    sos 35net
    fen 3net

benim böyle..

şu türkçeden hep yanlışlarım anlatım bozukluğundan çıkıyor. bir türlü yapamıyorum. diğerleri dikkatsizlikden.
    yada sorular saçma

şu anlatım bozukluğuyla ilgili yardım edin bana :S
  • 443 aldım en son.

YGS1 bu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eser. -- 26 Ocak 2010; 14:30:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: knotaqram34

Hocam bende bireydeyim.

Kavram'a giden bi arkadasla kagıtları karsılastırdık.

Benim Netler, Onun Netleri

Türkce 31.50 29

Mat 16 16

Sosyal 18 20

Fen 0 0

Puanlar şaşartıcı. Benim ki 319,... iken arkadasın puanı 359,....

Dua edelim bizim dershane düşük hesaplasın. Ama bizim dershane birincisi de 470 yapıyo. Gayet de yüksek :) Belki de diger dershaneler yüksek hesaplıyo. Fişekliyo ögrenciyi.

bizim puanlama da mı sorun varki türkce 30 sos 34 mat 8 325 puan ygs3
  • arkadşlar lys edebiyat konu anlatımlı kitap lazım konuları çok iyi kavratabilcek
    kaynak tavsiyeniz nelerdir?
    çok acil lazım?
    not=güvenderi tavsiye edermisiniz
  • evet. Ben şahsen Güvender e bağlı Fem dershanesinin Edebiyat el kitabını aldım.. Her türlü bilgi var ve doyurucu.. Otobüsde oku, evde canın sıkılınca oku, işteyken oku, okuldayken oku..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BauglirXul

evet. Ben şahsen Güvender e bağlı Fem dershanesinin Edebiyat el kitabını aldım.. Her türlü bilgi var ve doyurucu.. Otobüsde oku, evde canın sıkılınca oku, işteyken oku, okuldayken oku..

Final ile FEM Edebiyat el kitabı arasında baya bi boyut farkı var. FEM'mi gereksiz içerikle doldurmuş, Final'mi daha iyi yapmış anlamadım. Alacağım bende birini.
  • deneme setleri aldım. evde çatır çutur deneme çözüyorum. genelde 400 440 arası yapıyorum. 475e çıkmam lazım. ama zamandan yana çok sıkıntım var. acelelikten soru kaçırıyorum baya. hele matta çok fazla zaman kaybediyorum. ne yapmam lazım tavsiye filan verin. içime dert oldu bu yetiştirememek.

ek olarak: herkes farklı dershanelerin farklı puan hesaplamalarından dolayı doğru veya yanlış puan hesabı yapıyor. size tavsiyem zamanında yeni sistem belirlendiğinde ösym bir pdf dosyası yayınlamıştı. içinde ygs testlerinin alana göre oranları vardı. o tabloya göre en doğru puanınızı hesaplayabilirsiniz. ben kendime kendi alanımla ilgili puan hesabı excel dosyası hazırladım. yanlış olmadan hesap yapıyorum. sizde deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 29 Ocak 2010; 9:49:33 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.