Şimdi Ara

YF ÇİN MALI GPS cihazları hakkında (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
7
Favori
110.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İLK AÇILIŞ RESMİNİ HALA DEGİŞTİREMEDİM.....SENDEN RİCA ETSEM BANA AYRINTILI ANLATABİLİRMİSİN....
    BEN ŞU YÖNTEMİ DENİYORUM YÜZLERCE KEZDİR VE SONUÇ HÜSRAN.....

1-SD KARTA HAZIRLADIGIM LOGO82C.BMP RESMİNİ KOYUYORUM( BÜYÜK KÜÇÜK HARF DUYARLIMI?)
    2-CİHAZI AÇIYORUM VE ANINDA AÇILIYOR TABİKİ ESKİ RESİMLE....HEMEN RESET TUŞUNA BASIYORUM...AMA SONUÇ YOK....

lütfen bana adım adım ne yapmam gerektigini söle...cihazlarımız bire bir aynı ...bu arada win ce de klavye filan yok...artı resident flasa bende giremedim..

ilerde yaşayacagımız ortak sorunlar için byrambo@hotmail.com

senin için start menü yani wince ekranının altını görmen ve klavye kullanman için bir program var...

PNADesktop.exe

CEDesktop.exe

BU 2 PROGRAMDA SENİN İŞİNİ GÖRÜR...
    İLK ÖNCE PROGRAMLARI İNDİR(1MB TOPLAM)...SONRA SD KARTA AT......SONRA WİNCE YE DÜŞ.......SD KARTA GİRİP HERHANGİ BİRİNİ ÇALIŞTIR ...KLAVYE O ZAMAN GELİYOR...İLK DEFA MASA ÜSTÜ MODUNA BUNUNLA GELDİM BEN BUGÜN......

GÖZÜNÜ SEVEYİM ŞU İLK AÇILIŞ RESMİNİ DEGİŞTİRME İŞİNİ BİR ANLAT BANA....LOGO YAZISINDAKİ HARFLERİN BÜYÜKLÜK KÜÇÜKLÜK DURUMLARINI AYRINTISIYLA ANLAT KAFAYI YİYCEM........

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER....

• Teşekkürler evet menü ve sanal klavye geldi sagol.
    msn olarak ekledim
    Altaki resmi cihaza atıp denermisin bi
    http://r a p i d share.com/files/375184692/logo82c.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOKIA -- 13 Nisan 2010; 1:53:10 >
  • selam MOKIA...GENE OLMADI...YOLLADIGIN RESMİ DENEDİM......

SEN TAM OLARAK NASIL YAPIYORSUN Bİ İZAH ET BANA ....ÇILDIRICAM...YAW
  • resmi Flash diske atıp
    Kart yuvasının altındaki delikten hard reset at istersen.
    sen cihaz üzerinden mi atıyosun reseti
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrambo1

selam MOKIA...GENE OLMADI...YOLLADIGIN RESMİ DENEDİM......

SEN TAM OLARAK NASIL YAPIYORSUN Bİ İZAH ET BANA ....ÇILDIRICAM...YAW

ilk sayfada sondan 2. mesaj ı senin için attım orda anlattıklarımı ve verdiğim linkteki dosyaları dene..
  • SELAM DOSTLAR İFLAHIM SÖKÜLDÜ ANLAŞILDI BEN BU AÇILIŞ RESMİNİ DEGİŞTİREMEYECEGİM....

I DONT KNOW ARKADAŞIM BANA VERDİGİN LİNKTEKİ DOSYALARI TA O GÜN İNDİRDİM DENENMİŞ 5-6 TANE RESİM VARDI HEPSİNİ DENEDİM OLMADI....

BANA RESMİN TAM ADININ NASIL OLMASI GEREKTİGİNİ YAZABİLİRMİSİNİZ.....

AÇILIŞ RESMİNİ DEGİŞTİREMİYORUM AMA MAKİNAYI ALLAH BULLAH ETTİM ...
    NEMİ YAPTIM ...MİO POCKET YÜKLEDİM....ŞİMDİ 500 MİLYON VERSELER VERMEM...SİZE MİO POCKET3.0 I YÜKLEDİKTEN SONRA KENDİ MENÜSÜ İÇİNDEN BENİM CİHAZIN EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ YAKALAYAN CAPTÜRE PROGRAMIYLA ÇEKTİGİM GÖRÜNTÜYÜ GÖSTERİYİM...[simage][/simage]
  • allahım şimdide forumda resim problemi yaşıyorum.mesajı cevaplamak istedigimde sizin yetkiniz yok diyor.hızlı cevap veri kullanarak yazıyorum bunları..[simage]Capture001.bmp[/simage]
  • mokia dedigini yapıyorum....resmi sd karta atıp makinayı açıyorum...resim gelmiyor.cihazın üstündeki reset dügmesine kalemiyle basıp çalıştırıyorum yani resetliyorum gene resim degişmiyor....şu an mio pocket yükledim resmi foruma koyamıyorum......bir tersliktir gidiyor...
  • arkadaşım cihazın ana menüsünden ayarlar kısmına girip sistem bilgisinde yazanları buraya yazabilirmisin??
  •  YF ÇİN MALI GPS cihazları hakkında
  • I DONTKNOW ARKADAŞIM CİHAZIN İÇİNDEN GÖRÜLEBİLECEK TEK İNFO SİSTEM BİLGİSİ BU EKRAN....
    BİRDE AŞAGIDA YAZDIGIM BİLGİYE WİNCE YE DÜŞTÜKTEN SONRA SYSTEM ÖZELLİKLERİNDE YAZIYOR

AMR9 MSB2501
    MSTAR SEMİCONDUKTOR EMİN OL BAŞKADA BİŞİ YOK ......

ŞU AN CİHAZIMA MİO POCKET3.0 YÜKLEDİM BİLGİSAYAR GİBİ OLDU .........AMA İLK AÇILIŞ RESMİ .....ÇARESİZ KALDIM...

BENKİ YANMADIGI SÜRECE HER TÜRLÜ HARDDİSKTEN BİLGİ KURTARABİLEN BİR İNSAN AÇILIŞ RESMİNİ DEGİŞTİRMEDE ACİZ KALDIM..........
  • Açılışta sag üst köşede yeşil bi yazı ile değişim bilğisi yazar.
    Orada hata mesajı vs varmı.?
    Tam olarak isimi logo82c.bmp Ama 16 Bit olucak piyasadaki diğer resimler 24 bit genelde.
    POCKET3.0 yükleyince açılış ve cihaz menüsünde bi değişiklik oluyormu.
    Kartın içinde engel olan bi eklenti olabilir. Kartı boşaltıp formatlayıp o şekilde yeniden bi yüklemeyi denesen.
    kartın içinde autorun 2577 idi heralde klasörü varsa öncelikle onamı bakıyo acaba.?
    POCKET3.0 tavsiye edermisin. türkçesini bulabildinmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrambo1

I DONTKNOW ARKADAŞIM CİHAZIN İÇİNDEN GÖRÜLEBİLECEK TEK İNFO SİSTEM BİLGİSİ BU EKRAN....
    BİRDE AŞAGIDA YAZDIGIM BİLGİYE WİNCE YE DÜŞTÜKTEN SONRA SYSTEM ÖZELLİKLERİNDE YAZIYOR

AMR9 MSB2501
    MSTAR SEMİCONDUKTOR EMİN OL BAŞKADA BİŞİ YOK ......

ŞU AN CİHAZIMA MİO POCKET3.0 YÜKLEDİM BİLGİSAYAR GİBİ OLDU .........AMA İLK AÇILIŞ RESMİ .....ÇARESİZ KALDIM...

BENKİ YANMADIGI SÜRECE HER TÜRLÜ HARDDİSKTEN BİLGİ KURTARABİLEN BİR İNSAN AÇILIŞ RESMİNİ DEGİŞTİRMEDE ACİZ KALDIM..........

Cihazın 64 mb 4.3" lik modellerden sanırım mio pocket yükleyince yavaşlama nasıl ?
    kullanılabilir mi yani?
  • ARKADAŞLAR HEPİNİZE SELAMLAR;
    Bu çin işi YF cihazlardan bende aldım,
    ilk sayfada dediğiniz resident2 / ap30 dosyası içindeki language içindeki bir kaç dil değişikliği
    yaptım sonrasında tekrar karttan residente yükledim.
    ama cihaz şimdi açılmıyor ve alttaki hatayı veriyor çok acil fikirlerinize ihtiyacım var üstadlar...

YF ÇİN MALI GPS cihazları hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARIANNE -- 15 Nisan 2010; 1:08:24 >
  • arkadaslar 5" navigasyon almak istiyorum nerden nasil alicam bi yardimci olun uygun fiyata bulursam 10 adet almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARIANNE

ARKADAŞLAR HEPİNİZE SELAMLAR;
    Bu çin işi YF cihazlardan bende aldım,
    ilk sayfada dediğiniz resident2 / ap30 dosyası içindeki language içindeki bir kaç dil değişikliği
    yaptım sonrasında tekrar karttan residente yükledim.
    ama cihaz şimdi açılmıyor ve alttaki hatayı veriyor çok acil fikirlerinize ihtiyacım var üstadlar...

rom versyonunu biliyormusun?
  • malesef bilmiyorum hocam,
    ama burada yazdıklarınızdan yola çıkarak format atmayı dendim ama oda olmadı :(
    kart boş ve orjinal kartı...
  • Arkadaşlar.
    benim bu POCKET3.0 ile ilğili bi problemim var.
    POCKET3.0 ü kurdum CF den setup paketlerini sileyim dedim tabi programda uçtu.
    kurulum paketlerini tekrar attım
    ama tekrar kurulum yapamıyorum hafızasına almış.
    Tc ile girip bi şekilde açılıyor ama navigasyon tuşundan direk açamıyorum.
    POCKET3.0 ekranı gelip tekrar cihaz ekranına düşüyor.
    Oyunları vs bazı programlarıaçınca ekranı yan çeviriyor.

Kısayol olarak hangi kılasör ve yolu kullanıyorsunuz. bendeki silindi muhtemelen
    zipleyip ekleyebilirseniz sevinirim.
    Yada POCKET3.0 ü PDA hafızasından nasıl silebiliriz. Tekrar kurayım.

NEYSE HALLETTİM KENDİ MENÜSÜNDE BULDUM UNISTALL SECENEGINI KALDIRDIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOKIA -- 15 Nisan 2010; 22:31:52 >
  • Arkadaşlar lütfen yardım, yoksa cihazı yollamak zorunda kalacağım.
    kimbilir geri de alırlar mı ...
    Cihaz yukarıda ki gibi kitlenip kalıyor ve kesinlikle açılmıyor.
  • selam residentflas a nerden girdin dostum...bendeki cihazın açılış resminin aynısı...ben bi kere degiştirdim birdahada resmi degiştiremedim....ama residentflasa girebilirsem ayarlara filan bakarım...sana yardımcı olmaya çalışırım...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.