Şimdi Ara

YETKİLİ BAYİNİN STOK GİZLEMESİ ve FİYAT MANİPÜLASYONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
7.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Selbest piyasa, selbest piyasa diyenler burda müşteriyi kazıklıyor, markette, pazarda, mağazada kazıklanınca da bağırmaya başlıyor. Bir yerden alıyorlar, öbür tarafta veriyorlar.

Bu işlerin vatandaşa faydası yok, patron, bankacı, galerici, emlakçı, sigortacı vs.değilseniz tabii.

Bu, hileli akçe işlerinin binde birini gelişmiş ülkede yapsalar, kıyameti koparırlar, fazladan kuruş yedirmezler adama!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle, elinizi taşın altına koyup durumu gerekli mecralara ilettiğiniz için teşekkür ederim.

Konunun yurtiçindeki muhattaplarından bir şey çıkacağını düşünmemekle beraber, Yamaha Global ve Yamaha Japonya'nın durum üzerine eğilip gerekli yaptırımları uygulamaması halinde, markayı hem kendim tercih etmeyerek hem de çevremdekilere tercih ettirmeyerek protesto edeceğimi ve haklı direnişinize bu şekilde katkı sağlamaya çalışacağımı bilmenizi isterim.

• inuh kullanıcısına yanıt

Ben teşekkür ederim,

Bakalım bugün Yamaha global ve Japonya genel merkezine durumu anlatan bir mail gönderdim.

Umudum yok ama üzerime düşeni yapıyorum

• Son durum ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unnamedist U kullanıcısına yanıt

Firmanın Avrupa CEO'su ile irtibata geçtim.

Kendisi durum ile ilgileneceğini bildirdi.

Hazine ve maliye bakanlığından konu ile ilgili müfettiş görevlendirdiğine dair bir mail aldım.

Süreç devam ediyor

• Kymco veya sym markalarına da bakın derim. Tamam davanıza devam edin ama herkes aynı markayı talep ettiği için bunlar kendilerini hint kumaşı sanıyor

• 175 bine alıp 220 bine sahibindende bir enayiye kitleyemeyeceği için çok üzülmüş arkadaş sad

• yakpinar1222 Y kullanıcısına yanıt

Kişi kendinden bilir işi

• Gelişme var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çokça şikayet var bu konuda hepsi tokatçı olmuş mümkünse hiçbir şey alınmamalı şu zamanda

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.