Şimdi Ara

'yeterli alan yok!' yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm .ben 80 gb seagete 10-30-40 şeklinde kullnıyorum.10gbta işletim sistemi bulunuyor.c de 3.26 gb boş yer olmasına rağmen bilgisayar bazen low disk space uyarısı veriyor.bu uyarıdan sonra kontrol ettiğim zaman 10 gb de 256 mb boş alan gözüküyor restart yapınca durum normale dönüyor.bu uyarı sık karşıma çıkmaya başladı .acaba sorun nerden kaynaklanıyor?

• makinede c ye komple bi hata denetlemesi yaptır sorunun buyuk ihtimalle cozulecektir
  • PRABA.tmp 2gb PRABB.tmp 1.5 gb PR17.tmp 1 gb gibi anlamsız (isimlerindende birşey çıkaramadım)dosyalar temporary klasörümde bulunuyor silmeye çalışınca biligisayar dondu .
  • quote:

Orjinalden alıntı: cayonga

PRABA.tmp 2gb PRABB.tmp 1.5 gb PR17.tmp 1 gb gibi anlamsız (isimlerindende birşey çıkaramadım)dosyalar temporary klasörümde bulunuyor silmeye çalışınca biligisayar dondu .

Bu tarz dosyalar sahtedir sisteminde bunalrın tek yaptığı yer işgal etmekten başka değildir.Ayrıca uzantısı tmp olması büyük ihtimalle yarım kalan bir yükleme yada işlem sonucunda sistemin tekrar yeniden başlaması veya kapanması nedeniyler tmp olarak sistemine windows kaydeder. Bunları olağan bir şekilde silmen gerekli. Güvenli kipte bunları silebilirsin.
  • teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.