Şimdi Ara

Oyun Oynarken Müzik Dinleyemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
8.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle forumda yeniyim. Şöyle bir sıkıntım var. Hangi oyunu oynuyor olsam bile arka planda müzik dinleyemiyorum. Championship Manager 2008 oynarken mesela müzik dinleyemiyorum. Önceden oluyordu. Ancak son 2 haftadır olmuyor. Pes 10 dan tutun Mario veya Contraya kadar hiç bir oyunda arkaplanda müzik dinleyemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dinleyemiyorum derken neden ve nasıl dinleyemediğinizi bizimlede paylaşacakmısınız yoksa bizler bir falcı bulup sizin neden ve nasıl dinleyemediğinizi mi bulmaya çalışacağız?
  • Hayır hocam neyse durum deklare edicem. Şimdi mesela CM 2008 oynuyorum tamam mı. Aynı zamanda Windows Media Playerden müzik te açıyorum. Oyun içindeyken maç sırasında, oyun içinde bunu nasıl anlatırım bilmiyorum ama continue dediğinizde bir sonraki güne geçtiğiniz zaman müzik kasıyor. Gün yüklemesi bitince normale dönüyor. Müzik devam ediyor. Bir başka örnek olarak da diğer oyunları gösterebilirim. Diğer oyunlarda oyuna girdiğim anda müzik kasıyor. Gom Player ve Winampda da denedim sonuç aynı . . Umarım anlatabilmişimdir

• Hocam aynı sorunun bir farklısı bende vardı ETS2'yi en yüksek ayarlarda oynarken youtubeden müzik açınca kasıyordu dinleyemiyordum fakat videosuz bir şekilde müzik açınca spotify'den felan kasmıyordu.

Bunun sebebi bende sistem aşırı yük altında olduğu içindi youtubeden açınca bu yük dahada artıyordu sizdede öyle oluyor olabilir sizin sistemi ve oyunları hangi ayarlarda oynadığınızı bilmiyorum ama CM2008'den gün yüklemesi yaparken bilgisayar yük altına giriyordur ve müzikte sorun çıkartıyordur bunun sebebi bildiğim kadarıyla işlem önceliği ile alakalı mesela öncelik müzikte olsa müziğinizde herhangi birşey olmayacak fakat yükleme dahada uzayacak

Edit:Atıyorum bf3 oynuyorsunuz ve böyle bir sorun yaşıyorsunuz grafik ayarlarınız yüksekte grafik ayarlarınızı ortaya alıp deneyin sorun çözülücek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnym97 -- 9 Ekim 2014; 21:42:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

Hocam aynı sorunun bir farklısı bende vardı ETS2'yi en yüksek ayarlarda oynarken youtubeden müzik açınca kasıyordu dinleyemiyordum fakat videosuz bir şekilde müzik açınca spotify'den felan kasmıyordu.

Bunun sebebi bende sistem aşırı yük altında olduğu içindi youtubeden açınca bu yük dahada artıyordu sizdede öyle oluyor olabilir sizin sistemi ve oyunları hangi ayarlarda oynadığınızı bilmiyorum ama CM2008'den gün yüklemesi yaparken bilgisayar yük altına giriyordur ve müzikte sorun çıkartıyordur bunun sebebi bildiğim kadarıyla işlem önceliği ile alakalı mesela öncelik müzikte olsa müziğinizde herhangi birşey olmayacak fakat yükleme dahada uzayacak

Edit:Atıyorum bf3 oynuyorsunuz ve böyle bir sorun yaşıyorsunuz grafik ayarlarınız yüksekte grafik ayarlarınızı ortaya alıp deneyin sorun çözülücek mi?

Hocam lafımı çaldınız aynısını diyecektim

• Yok hocam grafikle alakası olduğunu düşünmüyorum. Çünkü cm 08 çok küçük kapasiteli bir oyun. Kaldı ki ben bu sorunu tek cm'de değil, atari oyunlarını oynarken bile kasıyor. Önceden böyle bir şey olmazdı. 1 haftadır böyle. Pc boost ve game booster yüklemiştim. Bunlarla da bi alakası olamaz. Ne yapacağımı şaşırdım . .

• Sorunu çözdüm. Pc boost adlı program yûzünden kasıyormuş. Programı kaldırınca düzeldi. İlgilenen arkadaşlara teşekkurler. . .

• Bendede olmustu ayni sorun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.