Şimdi Ara

Yeter vallahi yeter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle eski mesajlarıma bakan görebilir HTC nin baya bi modelini kullandım en son m7 ve m8 cihazlarını özellikle uzun süre kullandım ve bi süre sonra androidden sıkıldım nedeni ise googleplaydeki saçma uygulamalardandı kullandığım hiç bi htc ne bi kasma ne bir problem çıkardı tek problemi m8 in şarjı çabuk bitiyordu ( ekran parlaklığını asla kısmam ) herneyse en son 5s aldım ufak geldi alışamadım ilk başta sinir oldum yaklaşık 2-3 haftadır i6 plus kullanıyorum clash of clans çok oynarım ve ekran parlaklığı full ve gün boyu 3g açık 14-15 saat şarjın dayandığı oluyor bazı iphone uygulamalarını görünce vay be uygulamaya bak dediğim bile oluyor olayın özeti appstore gerçekten bir hazine gibi belki bazı uygulamalar paralı ama googleplay gerçekten çocuk kreşi gibiydi herneyse her gün düzenli olarak iphone bölümüne bakıyorum android ios kıyaslaması var yeter artık şurda yararlı bişey varmı diye girip telefonu iyice çözmeyeçalışıyorum hergün bi karmaşa cidden yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yassean1905 kullanıcısına yanıt
    sonuna kadar haklısınız bencede yeter ama durmuyorlar maalesef.

ayrıca madem m8 kullanmışınız size şunu sorayım m8 in şarjı ne kadar gidiyordu?yani m8 ve ip6(plus değil) arasında çok fark varmı sizce?

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    M8 gün sonuna yetmiyodu i6 plusın maşallahı var

• quote:

Orijinalden alıntı: yassean1905

M8 gün sonuna yetmiyodu i6 plusın maşallahı var

Nasıl ya şimdi bir iphone bir android amiral gemisinden daha mı uzun süre kullanım süresi veriyor.Emin misiniz?O zaman plus ile çığır açtı apple desek yalan olmaz.Bir şey daha soruacm hocam.Şimdi ben iphone 4s kullanıyordum 3.5 saatte bataryası bitiyordu.o nedenle iphone dan soğumuştum.Eğer gerçekten ciddiyseniz bur plus konusnda cidden şu anda çok svindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suuyurbendeuyurum -- 11 Ocak 2015; 2:13:53 >
  • hocam ben plus değil ip6 le kıyaslamanızı istemiştim.burada birçok kullanım süresi görmüşünüzdür ip6 için ona göre ip6 la m8 i bi kıyaslarmısınız

suuuyurbendeuyurum plus gerçekten piyasadaki en iyi bataryalardan birine sahip.note 4 le batarya konusunda kafa kafaya nerdeyse.hadi onu geçtim ip6 bile birçok telefona kafa tutuyor.o yüzden sordum ip6-m8 batarya karşılaştırmasını merak ettim

• Plus nasıl kullanıyosunuz çözemedim

• yassean1905 kullanıcısına yanıt
    İsyanınıza hak veriyorum.Bencede android - iOS kıyaslamalarına artık bi son verilmeli.iOS başka işletim sistemleriyle kıyaslanmamalı

bu arada COC da kaç levelsiniz?
  • Z3 ve z3c özelikle z3c ta 12-13 saat ekran süresi alınıyor 2 gün rahat gidiyor şarjı batarya anlamında üst seviye telefonlarda piyasada daha iyisi yok.

• Z2 mi satıp iPhone 6 Plus'a geçtim.. 12 saat ekran süresi nasıl alınıyor Z3'de? Bataryalar aynı sayılır..

Artık abartmada son noktayı geçtiniz gençler!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Z3c yazdım düzgün okursan

• Z3c iPhone 6 Plus'un dengi değil! Ne batarya, ne ekran olarak..

Öyle bir şey yazmışsın ki o zaman NOKIA X3 ile 5 gün ekran süresi alanda var diyelim.. Saçma yani..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • number352 kullanıcısına yanıt
    Coc da 58 levelim dostum
    Ayrıca ben burdaki ekran sürelerine değil kendi cihazımdaki sürelerimi baz alarak yazdım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.