Şimdi Ara

yeter artık cidden yeter tff sabır zorlamayı geçti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 29
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ayberk. (5 mesaj) Piêr Dé Sans (4 mesaj) Musketeer. (3 mesaj) isviçreli bilim adamı (3 mesaj) İbrahim Kaypakkaya (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj) Mobil (15 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Eski vukuatlarini ve dolayisi ile isminin emre olmasini bir kenara atarak ve merak ederek soruyorum;

Her ne sebeple olursa olsun (ki hakaret-kufur iddaasi ile) direk kirmizi kart goren oyuncunun cezasi en az 2 mac degilmidir ?

Pektemekte kirmizi yedi direk 2 mac aldi. Emrenin sarisi vardi ama ikinci sariyi yemeden direk kirmizi yedi bu nasil 2 mac olmaz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Versace precious

Eski vukuatlarini ve dolayisi ile isminin emre olmasini bir kenara atarak ve merak ederek soruyorum;

Her ne sebeple olursa olsun (ki hakaret-kufur iddaasi ile) direk kirmizi kart goren oyuncunun cezasi en az 2 mac degilmidir ?

Pektemekte kirmizi yedi direk 2 mac aldi. Emrenin sarisi vardi ama ikinci sariyi yemeden direk kirmizi yedi bu nasil 2 mac olmaz ?

2 değil en az 3 maçtır hakaretin cezası.
    Emre olunca 1 maç oluyor.
  • Engin baytar 11 mac ceza aldı adamın futbol hayati bitti be ne emreymis bu boyle?
    Bir de bazi çevreler kararların haksiz olduğunun farkindalar ama anında '',futbolu bitirdiler yeaa,ülkede adalet yok yea'' moduna giriveriyorlar kurnazca...geçin bu isleri geçin skandal kararlarinizi ulkedeki adalete siyasete ve hamasi cümlelere baglamayin....aldığınız her karar skandal bu skandal kararlar birilerinin isine geliyor onlarda bize yavvv bosverin ülkede ne sağlam kaldı ki moduna giriveriyorlar.....hadi oradan koylu kurnazlari siziiii...
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Engin baytar 11 mac ceza aldı adamın futbol hayati bitti be ne emreymis bu boyle?
    Bir de bazi çevreler kararların haksiz olduğunun farkindalar ama anında '',futbolu bitirdiler yeaa,ülkede adalet yok yea'' moduna giriveriyorlar kurnazca...geçin bu isleri geçin skandal kararlarinizi ulkedeki adalete siyasete ve hamasi cümlelere baglamayin....aldığınız her karar skandal bu skandal kararlar birilerinin isine geliyor onlarda bize yavvv bosverin ülkede ne sağlam kaldı ki moduna giriveriyorlar.....hadi oradan koylu kurnazlari siziiii...
    Stoperiniz olmadığı zaman cezası ertelenen Gökhan Zan, Fatih Terim için konu açtınızmı yeteeeeeeeeeeer artık dayanamıyom diye ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miroğlu.

Stoperiniz olmadığı zaman cezası ertelenen Gökhan Zan, Fatih Terim için konu açtınızmı yeteeeeeeeeeeer artık dayanamıyom diye ?

ertelemekle az ceza vermek aynı şeymi. o sezon bir çok oyuncunun cezası ertlenedi.

• Tamam.
    |
    |
    INTRUDERTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayberk.

quote:

Orijinalden alıntı: Jen Ledger

quote:

Orijinalden alıntı: Ayberk.

quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

İyi güzel de olanlar belli ve bir süredir devam ediyor .
    Hak yeme olayı varsa bunu yerinizde oturup da halledilir diye beklemeyin.
    Biz ne biber gazları çektik kulüp uğruna.
    Siz de çıkın toplanın guzel bir eylem yapın TFF ye, ortalık şenlensin biraz.
    "TFF biza bakmıyirr" diye çıkın meydanlara.

Insanlar haklarını aramak için sizin gibi terörist düşüncelimi olmalılar?

eylem yapan herkes terörist mi gözünde ?

Sokağa çıkıp polis arabasi yakanlar terörist.

TOMA kaçıranlar ne oluyor? (şakaydı dimi o davulcu vedatta yoktu aslında :) )

• İş makinesi çalıp polisin üzerine giden nedir?

Eylem yapın diyince aklınıza direk harap etmek geliyorsa zihniyetinizi sorgulayın bence. Her eylem yapan polis arabası yakıp yıkmıyor.
  • Chedju küfür etmiş nerde ceza adalet nerde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

Chedju küfür etmiş nerde ceza adalet nerde?
    Adalet koruyucusu Galatasaray mı oldu artık? Neden Galatasaray bu konuya müdahele etmeli ki? Yeter görün bunları artık. Adamlar her yaptığıyla bizi delirtmek için uğraşıyorlar. Biz neden kendi içimize bakamıyoruz? Ne yaparlarsa yapsınlar ben bu konuları okumaktan bıktım. Emre'ye 1 değil 10 maç ceza verseler biz şampiyon mu olacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

İş makinesi çalıp polisin üzerine giden nedir?

Eylem yapın diyince aklınıza direk harap etmek geliyorsa zihniyetinizi sorgulayın bence. Her eylem yapan polis arabası yakıp yıkmıyor.

Onlarda terörist.

• O zaman şöyle demek gerekiyor,

Eylem yapıyoruz ama etkili olmuyor. Zira yakıp yıkmadan millet anlamıyor.

Bütün Fenerbahçeliler eylem yapınca araç yakıyormuş gibi söylemişsiniz. Kaldı ki Adalet İçin Fener Yak yürüyüşünü herkes biliyordur. Öyle bir eylem yapıp en azından sesinizi duyurabilirsiniz. Veya farklı protesto yöntemleri var. her "eylem yapın" diyene " arabamı yakalım" diye cevap verecek olursak bizde size " dozer mi çalalım? adam mı bıçaklayalım?" diye sorabiliriz. Haksız mıyım?
  • quote:

O zaman şöyle demek gerekiyor,

Eylem yapıyoruz ama etkili olmuyor. Zira yakıp yıkmadan millet anlamıyor.

Bütün Fenerbahçeliler eylem yapınca araç yakıyormuş gibi söylemişsiniz. Kaldı ki Adalet İçin Fener Yak yürüyüşünü herkes biliyordur. Öyle bir eylem yapıp en azından sesinizi duyurabilirsiniz. Veya farklı protesto yöntemleri var. her "eylem yapın" diyene " arabamı yakalım" diye cevap verecek olursak bizde size " dozer mi çalalım? adam mı bıçaklayalım?" diye sorabiliriz. Haksız mıyım?

Dostum ilk mesajı tekrar okursan arkadaş biz sokağa çıkıp az mı biber gazı yedik dedi. Sokakta normal yürüyen bir insan biber gazı yiyebilir mi? Yakıp yikmaktan zarar vermekten bahsediyor ki gazlı müdahale olsun. Ben ona göre cevap verdim yoksa millet toplanmış FB bayrağı açmış kimseye zarar vermeden yürümüş bunda bi problem yok.

• Valla son dönemlerde yürüyen adama gaz atıldığına çokca şahit olduk. Arkadaşın dediği biraz fazla olmuş ama ülkemde yürürken başına herşey gelebilir
  • quote:

Valla son dönemlerde yürüyen adama gaz atıldığına çokca şahit olduk. Arkadaşın dediği biraz fazla olmuş ama ülkemde yürürken başına herşey gelebilir

Orası ayrı ama tutup oturduğunuz yerden bişey olmaz sokağa çıkıp bizim gibi biber gazı yiyin dersen bunun masum bir eylem olmadığı anlaşılır.

• Dostum fb ye karşı değiliz FB yi kabullenmeme FB ye her turlu herşey kisitlansin derdinde degiliz.ama bu emre yetti artik vallahi yetti billahi yetti artik...yandaş tff vs onların tavrı da beni bağlamaz ama su tip adamları bilinçli tüketiciler olarak biz silelim supurelim artik....günümüz dünyasında ve Türkiye sinde aziz yıld. Terim sinan engin emre ve volkan gibi adamlarin yeri yok artik bunu bu insanları hep birlikte dislayalim ki ülke sporu futbolu duzelsin artik...sporun bir tadı olsun yemin ederim bir gs li olarak rapaic li revivo lu FB yi özledim kimdir bu emre belozoglu allah aşkına yaa !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Dostum fb ye karşı değiliz FB yi kabullenmeme FB ye her turlu herşey kisitlansin derdinde degiliz.ama bu emre yetti artik vallahi yetti billahi yetti artik...yandaş tff vs onların tavrı da beni bağlamaz ama su tip adamları bilinçli tüketiciler olarak biz silelim supurelim artik....günümüz dünyasında ve Türkiye sinde aziz yıld. Terim sinan engin emre ve volkan gibi adamlarin yeri yok artik bunu bu insanları hep birlikte dislayalim ki ülke sporu futbolu duzelsin artik...sporun bir tadı olsun yemin ederim bir gs li olarak rapaic li revivo lu FB yi özledim kimdir bu emre belozoglu allah aşkına yaa !!!
    Artık bu işin cılkı çıktı. Verilen cezaya bakar mısın. İlk defa yapan insana bile bu uygulama yapılmaz geçmişini de biliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miroğlu.

lehinize verilen her haksız kararda savunmanız Gökhan Zan olmuş, Fatih Terim olmuş
    birinizde çıkıp kararın ne kadar taraflı olduğunu kabul etmiyorsunuz. AY'dan sonra başınıza YD geçer inşallah

• Çok komik kardeş ortada haksızlık var sen ne diye sidik yarışına giriyorsun ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

Çok komik kardeş ortada haksızlık var sen ne diye sidik yarışına giriyorsun ki ?
    Çift sarıdan kırmızı yese kimse bu kadar tepki vermezdi herhalde. Adam direkt kırmızı yedi en az iki maç ceza alması gerekirdi. Üstüne karttan sonra hakaretleri saymıyorum bile. Futbolda kimse adalet beklemesin, herkes tuttuğuna misali geçinip gidiyoruz.
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.