Şimdi Ara

Yetenek Sizsiniz Oğuz EnginYaptığı illüzyon 26 Şubat 2011 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
3
Favori
4.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acheron

aref finalde ali taranı yokedip başka bi boyutta hapsedicekmiş millete hediye olarak

Alışveriş merkezini yok edicem diyordu aref
  • Bu Oguz çok daha başarılı ama gel gelelim halkımız serserileri destekledigi için bence o aref hergelesi birinci olur. Neden hergele diyorum ? Çekemedigimden vs değil ama şovunu ertesi gün foyasını ortaya çıkardılar + bu adam gelipde jüri önünde böyle bişey yapabilecek cesareti buluyorsa helal olsun yani. Bence oğuz birinci olmalı ama aref olucak sanırsam

Ekleme;
    Birşey daha sormak istiyorum... Bu aref nasıl olduda bukadar herkesin diline düştü? Yaptıgı şovlardan falanmı ? Öyle ise youtube linkini verebilecek varmı yaptıgı şovların.? Aref olmasa bile çok begeni toplayan gösterilerde olur yetenek sizsinizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaNoZ -- 27 Şubat 2011; 16:30:33 >
  • Arefin yaptığı şeylere cevap bulunabiliyor. Ama bu adamınki hakikaten sır
  • Bu adamı çok abartıyorsunuz asıl. Yaptığı şeyler zaten masabaşı oyunları. Birebir karşıkarşıya yapılabilen şeyler yani. O oyunları yapmak için 30 lira gözden çıkarmak ve ayna karşısında çalışmak yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buff R+

Bu adamı çok abartıyorsunuz asıl. Yaptığı şeyler zaten masabaşı oyunları. Birebir karşıkarşıya yapılabilen şeyler yani. O oyunları yapmak için 30 lira gözden çıkarmak ve ayna karşısında çalışmak yeterli.

cam karşına geç, video kamerayı al eline yap numaraları veriyim sana 50 TL DH huzurunda yapamazsan sen 50lira vericeksin ok?
  • çok iyiymiş
  • bu adamın yaptığı ilizyondur.Arefin yaptığı yalancılık sahtekarlık bu adam aref in abisi babası dedesi gibidir.
  • bu adamın yaptığına verdikleri tepkiye bakın aynısını jürünin karşısında aref yapsa acun ağzını bi karış açar ayağa fırlardı.bu adamın yaptıkları bence çok iyiydi ama arefin yaptıklarına o kadar abartılı tepkiler veriyorlar ve öne çıkartıyorlar ki birinci olma şansı yok.
  • Yüzüğü geçinde mendil işi hakkatten iyiydi.Müthiş bir özgüven.Elleri çok çabuk.Jurinin ağzına girip bu işleri yapmak kolay değildir.Helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrioR

Aref'in Yaptıkları 24 Saat Geçmeden Ortaya Çıktı.Hemde Çoğu Çalıntı.98'de Yapılmış Gösteriyi Yeni Bir Şeymiş Gibi Gösterdi Millete.Bakalım Bu Adamın kini Bulacaklar mı ?

Ulan sanki yasak aynı gösteriyi yapmak adam size ben buldum bu yepyeni mi dedi. Aref abartılıyor olabilir ama malın tekide değil. Resmen kıskançlık fışkırıyor. Gösteriden hemen sonra şunu şöyle bunu böyle yaptı diye video çekip hava atan tipler var hala. Adam yeteneğini sergiliyor.
  • Hocam aslında konusunu falan da açmıştım ama arkadaşlar görmedi sanırım. Mendil olayının hilesini daha onceden izledigim maskeli sihirbazın yaptıgı gösterilerden hatırladım, adam her videosunda bir hile açıklıyordu.Ve oğuz enginin videoyu dikkatli izleyince aynı taktikle yaptıgını anlayabliirsiniz.Külahı sürekli baş parmağının etrafında döndürüyor, aşağıdaki videodaki aparat külahın içinde kalıyor.Ellerini jüriye kontrol ettiriken aparat kağıtta, kağıdı kontrol ettirirken aparat elinde kalıyor. dikkatli izlerseniz acunun yanındaki kameranın açısından dolayı ten rengi aleti görebilirsinniz. video budur buyrun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nigrA

quote:

Aref'in Yaptıkları 24 Saat Geçmeden Ortaya Çıktı.Hemde Çoğu Çalıntı.98'de Yapılmış Gösteriyi Yeni Bir Şeymiş Gibi Gösterdi Millete.Bakalım Bu Adamın kini Bulacaklar mı ?

Ulan sanki yasak aynı gösteriyi yapmak adam size ben buldum bu yepyeni mi dedi. Aref abartılıyor olabilir ama malın tekide değil. Resmen kıskançlık fışkırıyor. Gösteriden hemen sonra şunu şöyle bunu böyle yaptı diye video çekip hava atan tipler var hala. Adam yeteneğini sergiliyor.

Aynısını yapmak yetenek mi yapmayın lütfen. Yurt dışındaki yetenek programlarına bakın ne kadar özgün şeyler var. Bizde sürekli taklit, 98deki gösteriyi aynen yapmanın ne getirisi var, nedir yani? Çoğu alanda böyleyiz, dışarıda birşey bulunur hop biz de taklidi, yaratıcı olmak gerekir yetenek diyebilmek için. Michale Jackson taklitleri ile dolu program, bu sene az galiba, geçen sene her programda 2-3 kişi oluyordu. Ben M.J izleyeceksem açıp izlerip, senin taklidini niye izleyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: UnLimiteD.

quote:

Orijinalden alıntı: injection

Merak ediyorum şunu biri yapsa sahnede bizimkilerin tepkisi ne olur :D

çok kolay bu numara ben yapıyorum

Nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: safkar14

quote:

Orijinalden alıntı: nigrA

quote:

Aynısını yapmak yetenek mi yapmayın lütfen. Yurt dışındaki yetenek programlarına bakın ne kadar özgün şeyler var. Bizde sürekli taklit, 98deki gösteriyi aynen yapmanın ne getirisi var, nedir yani? Çoğu alanda böyleyiz, dışarıda birşey bulunur hop biz de taklidi, yaratıcı olmak gerekir yetenek diyebilmek için. Michale Jackson taklitleri ile dolu program, bu sene az galiba, geçen sene her programda 2-3 kişi oluyordu. Ben M.J izleyeceksem açıp izlerip, senin taklidini niye izleyim.

Özgün olmak ayrı bi olay tabi ama o gösterini aynısını yapabilmek bile ayrı bir yetenek gerektiriyor. İnsanlar birinden bişey görüp "hah ben daha iyisini yaparım" dediği için hiçbir gelişme yok programda.

• aref falan hikaye bu adam gerçekten başarılı bu konuda
  • Bütün herkes, Areften iyi areften iyi demişte, onunla bunun ne alakası var ya komik misiniz siz. Zaten aref illüzyon yapıcam deyip çıksaydı seçilemezdi, arefin seçilmesinin nedeni düşüncenizi kontrol edicem deyip, sonunda o tarz bi şey yapmasıydı. Kimse izlerken o gözle bakmamıştı.

Dediğim gibi aref illüzyon yapıyorum ben deseydi, insanlar anlardı neyin en olduğunu. Ki zaten artık anladıkları için 1. olması çok zor, eğer takpi etmeyip hala akıl okuduğunu falan düşünen varsa yine oy verir gerçi
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cezeri

quote:

Orijinalden alıntı: UnLimiteD.

quote:

Orijinalden alıntı: injection

Merak ediyorum şunu biri yapsa sahnede bizimkilerin tepkisi ne olur :D

çok kolay bu numara ben yapıyorum

Nasıl?

Yaw tek ayağı ile kalkıyor işte.Sol ayağı havada sağ ayağının ucu yerde.Kamera hilesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kürşat.

quote:

Orijinalden alıntı: Bursaspor™

Adam çok eski ve yabancı kanallarda da çıkmış birisi Oğuz Engin,yeni gördüm video'yu izlerken.

Bu Oğuz Engin'inkinin yanında tırnağı olamaz. İkisini izleyin karşılaştırın derim.
    Ayrıca Oğuz Engin yaparken sollarını dirseğin üst kısmına kadar sıyırdı, yani içine sokup ordan para çıkarma gibi çocuk ilizyonu yapmadı.
    Zaten bazı arkadaşların dediği gibi yok iple yüzük çekmiş ordan cebine atmış falan olması imkansız, jüriye 1 cm yakınlıktaydı adam.

dolarları cıkardığı bölümü dikkatli izle dolar nerden geliyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.