Şimdi Ara

YEŞİL PASAPORT HAKKINDA HERŞEY (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
611
Cevap
23
Favori
125.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öğrenci olup çalışanlarla ilgili düzenleme yapılacaktı ne oldu acaba o?
  • Üniversite öğrencisiyim, okurken sigortalı bir işte çalışırsam yeşil pasaport hakkım elimden gider mi?
  • Merhaba,

Ben süresi bitmiş yeşil pasaportumun yenisini çıkartmak istiyorum.23 yaşındayım ve öğrenciyim.Fakat geçmişte 2 günlük bir işte çalıştım ve sigorta girişim yapılmış,şu an işten çıkmış durumdayım.Sgk yu aradığımda ise şu an iş çıkışımın olduğunu ve sigortamın ailemin üstünde olduğunu söylediler .Acaba yeşil pasaport almamda geçmiş sgk girişim bir sıkıntı çıkarır mı?

Bilen veya bu durumu yaşamış olanlar cevap verirse çok memnun olurum acil bir durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nbaps3 -- 11 Haziran 2018; 12:27:15 >
  • Merhaba arkadaşlar,

Çalışmakta olduğum kurumdaki intibak bilgilerim aşağıdaki gibidir. Yeşil pasaport alırken hangi bilgiye bakılıyor ? Yani ben kaç sene sonra hak kazanmış oluyorum. Bilgilendirebilirseniz sevinirim. Teşekkürler

Kadro Der. : 5
    G. A. Der. : 5/1
    KHA Der. : 7/1
    Em. Ay. Der. : 7/1
  • yeşil pasaportun son geçerlilik tarihi tam benim 25 yaşıma gireceğim tarih. Yani ben 25 olunca zaten süresi doluyor. Buna rağmen 25 olunca götürüp iade etmem gerekiyor mu pasaportu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YunusPhp

Öğrenci olup çalışanlarla ilgili düzenleme yapılacaktı ne oldu acaba o?
    Arkadaşlar bunla ilgili bilgisi olan var mı ?
    acil bir durum var yardımcı olursanız sevinirim
  • günaydın
    yeşil pasaport sahibi bir memur annesine de yeşil pasaport çıkarabilir mi?
    illa bakmakla yükümlü olması mı gerekir?
  • pcdaly kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde 2021 e kadar geçerli yeşilim var diş hekimliği bitirdim ben uzmanlık ya da doktora programına başvurursam öğrencilik olarak sayılır mı bunlar devam eder mi yeşilim. Doktorada maaş yok uzmanlıkta var bir de böyle bir ayrımı var.

• mt28 M kullanıcısına yanıt
    Kadro derecenize bakılır hocam. 3. Dereceye düştüğünüzde alabilirsiniz. (eğer düşebiliyorsanız)

• Tendürek T kullanıcısına yanıt
    Evet oyleymis, 1 yillik surede ogrendim hocam sagolasin yinede :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • öğrenciyim yeşil pasaportum var fakat şuan sigortalı olarak part time bir işe başladım, pasaportum hala geçerli midir yoksa iptal mi olmuştur
  • Arkadaşlar bir sorum olcaktı öğrenciyim sigortalı bir işe girsem girdiğim andan sonra yeşil pasaport kullanımı nasıl oluyor bu konuda bilgisi olan varsa bilgilendirirmisiniz

• Merhaba Arkadaşlar ben Öğretmenim ve 2. derecedeyim yeşil pasaport alma hakkım var. Eşim de öğretmen fakat o 5.derecede henüz 3.dereceye inmedi. Eşime ben yeşil pasaport çıkarabilir miyim? Onun da öğretmen olması sorun teşkil eder mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanaltuner

Merhaba Arkadaşlar ben Öğretmenim ve 2. derecedeyim yeşil pasaport alma hakkım var. Eşim de öğretmen fakat o 5.derecede henüz 3.dereceye inmedi. Eşime ben yeşil pasaport çıkarabilir miyim? Onun da öğretmen olması sorun teşkil eder mi?
    çıkarırsın , sorun olmaz

senin üstünden alır pasaportu
  • Dostlar merhaba,
    Ilk sayfalarda yanitlanmis ama 2013 ten bugüne degismistir diye soruyorum. 25 yasina 2,5 ay kala yurt disina cikacagim ama pasaport suresi 3 ay kala sikintili diyorlar. E yaşimi dolduracagim icin pasaportu da yenileyemem. Napmam lazim yakin zamanda benzer durumu yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: farukayaz

Dostlar merhaba,
    Ilk sayfalarda yanitlanmis ama 2013 ten bugüne degismistir diye soruyorum. 25 yasina 2,5 ay kala yurt disina cikacagim ama pasaport suresi 3 ay kala sikintili diyorlar. E yaşimi dolduracagim icin pasaportu da yenileyemem. Napmam lazim yakin zamanda benzer durumu yaşayan var mı?
    Pasaportunu yenilemelisin. Yenileyemem diye bir şey yok.
  • cleanton kullanıcısına yanıt
    Pasaportu kırmızı pasaporta geçirip sonra da vize başvurusu mu yap diyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukayaz

Pasaportu kırmızı pasaporta geçirip sonra da vize başvurusu mu yap diyorsun
    Evet ama ona kırmızı pasaport denmiyor. Kırmızı pasaport diplomatlara verilen pasaport. Bordo pasaportu kastettin yani sıradan vatandaşa verilen pasaport. Ya da hangi ülkeye gideceksen aç konsolosluğuna sor elindeki asaportla girebilir misin? Bazı ülkelerin farklı kuralları olabiliyor.
  • Merhabalar yeşil pasaportla alakalı bir sorum var. Ben 18 yaşında bir üniversite öğrencisiyim, ancak üniversitemin altında part-time is yapıyorum ve sigortam var. Bu yeşil pasaport almama engel midir?

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.