Şimdi Ara

Yerli video akış platformu BluTV iki gün boyunca ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
2.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yerli video akış platformu BluTV iki gün boyunca ücretsiz

Özellikle pandemi döneminde bildiğiniz gibi video akış platformları daha da değerli hale geldi. Öyle ki yılbaşı kutlamaları gibi keyifli etkinlikleri bile kimilerimiz evde geçirmek zorunda kaldı. Geçtiğimiz saatlerde de yerli video akış platformu BluTV'den güzel bir haber geldi.

BluTV 2 Gün Ücretsiz

Geçtiğimiz saatlerde yapılan duyuruya göre yerli video akış platformu olan BluTV, yeni yıl kutlaması sebebiyle 1 Ocak 2022 23:59'a kadar ücretsiz olacak. Bu süre içerisinde dilediğiniz yapımları BluTV'den para ödemeden izleyebilirsiniz. BluTV'nin ana sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bkz.Cem Yılmaz'ın yeni stand-up şovu Diamond Elite Platinum Plus Netflix'te yayında

BluTV'nin ise özellikle yerli yapımlar konusunda bir hayli dolu olduğunu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk yerli bilim kurgu aksiyon dizisi BÖRÜ 2039 da şu sıralar platformun en popüler yapımlarından birisi. Dizinin şu an için yalnızca ilk bölümü bulunuyor, ikinci bölüm önümüzdeki haftalarda yayınlanacak.

• 2 gün nedir sanki cebinden para veriyor yap bi ay herkes test etsin denesin time trial oyunlar gibi ayar oluyorum söyle muhabbetlere 100 GB indiriyorsun oyunu 3 gün veriyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yerli yazmaniz iyi oldu uzak durmam gerektigini anladim direk.

• Teşekkürler. Çok iyi yapmışlar

• Abi niye her şeye muhalefet oluyorsunuz yani izlemessin olur biter gelip burada ne bıdı bıdı yapıyorsun harbi ruhlarınız hastalıklı. Yorumlara bak yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AzuLA kullanıcısına yanıt
    Yabancı forumda mısın sen şuan ?

• saat kaçta başlıyor şuan aktif değil galiba

• 4S14N_HUNT3R kullanıcısına yanıt
    1 ay olsun boş olan herkes tüm içeriğe baksın bunlar nerden kazanacak. Global çapta üyeliği olan platform değil bunlar her türlü kazanır desen. Blutv içerikleri kaliteli ama bi yabancı platformlar gibi yoğun içerikte yok. 1 ay verse bunlar para kazanamaz bu işten

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kazimerd89 K kullanıcısına yanıt
    Siz cok küçümsüyorsunuz hocam bunlari aklın almayacak paralar dönüyor :)

Tamam iyi para dönüyoda 1 ay üyelik verse nerden döndürecek. Millet yeni hesap açar ücretsiz üyelik alıp durur. 1 defalığına olsa bile bitirir bizim millet tüm içeriği. Netflix bile iptal etti en sonunda 1 aylık ücretsiz üyelik sistemini. Yoksa Türkiyede en fazla aktif üyelik şuanda blutvde güzel kazanıyolar. Ondan kaliteli içerik sunuyolar zaten.

Her üyeliğe bir aylık degil hocam bugün baslaticaksin diğer aya kadar deneyecek yada atıyorum 15 gün yap bi hafta yap 2 gün saçma geliyor utanmasalar 3 saat yapacaklar

Adamları amacı sana ücretsiz sunmak değil ki zaten. En popülerlerden 1 veya 2 tanesinin bir iki bölümünü izlesin beğenirse üye olsun izlemeye devam etsin diyo tamamen ticari. Sana ücretsiz yapıp izletmek değil yani. Bugünden geçerli 1 ay 2 hafta bunların işine gelmiyor. Demek isteğim o. Amaç farklı. Tamamen üye çekmeye yönelik. Sana saçma geliyor ama ticari açıdan doğru olan o. Bana görede saçma ama herşey para malesef. Konu çok uzadı. Kazanan blutv derdine ben düştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazimerd89 -- 31 Aralık 2021; 16:58:28 >
  • Bedava 1 ay hediye geldiğinde bile izleyecek içerik bulamadım.. Para karşılığında börü izletmekten öteye gidemeyen platform. 2 gün de zahmet etmişler birde ücretsiz diye.

• Börü fiyaskosundan sonra bu kampanya baya bi manidar.üye olunucak bir platform diil benim için.bu insanlara ne dayarsak izlerler kafasından kurtulmadıkça hiç bi yere varamazlar.En azından izlemeyenler de börü yü izleyip ne demek istediğimi anlıycaklardır.

• Yalan iş 1 bölüm ücretsiz izletiyorlar sonra üyelik istiyor yemezler.

2 günde 4 sezon dizi bitirir bu millet bedava olunca. Şayet beinsport 1 ay bedavaydı Game of Thrones dahil 3 dizi bitirdim bütün sezonlarını.

• O iki günün hakkı verilecek asdfghjjk 🤣 🤣

• Yilbaşi eğlenceli bir etkinlik değil hristiyanlarin bayramıdır. Dikkatli olun. Bu sözüm "Müslümanım" diyenlere.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.