Şimdi Ara

Yerli üretim OPPO Reno 11F 5G Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Standard Samsung A25-A35 seviyesindeki cihazı Samsung dan daha pahalı veya aynı fiyattan satmaları bana garip geldi. Türkiye'de bugüne kadar doğru kalite ve doğru fiyatla montajlanan bir modele ben denk gelmedim. Çoksa yakından takip etmiyorum o yüzden ben denk gelmedim diyorum.

• eteksen kullanıcısına yanıt

Oo çok ince görmüşsün hocam  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O paraya poco x6pro var samsung a54 var samsung s23f var zorlarsan
    neden oppo 11f 5g alalım yani....

• -OFLU- kullanıcısına yanıt

Samsung bataryalarını patlatmamayı başaramadığı için hızlı şarj yapamıyor. Apple desen 20w'lı cihazları istediği fiyatla satabiliyor, ne gerek var ki şarj hızını yükseltmesine?

Telefon dünyası sadece Samsung ve Apple'dan ibaret değildir. Beğenilmeyen Çin markaları hızlı şarj konusunda hem üstün, hem de güvenliğini sağlayabiliyorlar. Aksi halde üreticiler riskli ürünleri satışa sunamaz.

Türkiye'ye 9 dakikada fulleyen 240W hızlı şarjlı Realme GT3 geldi, satıldı da baya. Sizde yüksek hızlı şarj fobisi oluşmuş bence. Muhtemelen kullandığınız cihazların bataryasını %20-80 arasında kullanıyorsunuz :)

Yüksek hızlı şarj büyük nimet. Kullanmadan değeri pek anlaşılabilecek bir şey değil. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gnsnc -- 22 Mayıs 2024; 9:42:2 >
  • gnsnc G kullanıcısına yanıt

Hızlı şarj konusundaki endişelerimde haklısınız, nedense bir tedirginliğim var. Belki de ihtiyaç duymadığım için hızlı şarj aramıyorum pek.

• Mediatek görünce dahasına bakmıyorum. Kamera pil ... vs.

• Redmi Note 13 Pro+ dan farkı işlemcisi biraz daha yavaş ve 67 watt şarj desteği var ekran özellikleri amoled ama nasıl bir amoled? kıyaslamada nasıl olur bilemem ama sevmediğim red mi bile daha iyi vaziyette şuan

• Yerli diyorsan bu adamlara vergi avantajı vermen lazım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • en baba 14-15 bin tl olması gereken cihazı 19 bin tl den satışa sunuyorlar. vahim tablo.

cihaz güzel bence ama 19 bin tl etmez hacı dayılar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.