Şimdi Ara

Yerli otomobilin üretileceği ilk şehir belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
5.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Erzurum'da yaşıyorum sence donacak olan sadece akü mü😂😂😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oh sarj ünitelerinin nerde yapılacağı belli oldu sonunda.

İnşallah yarın da egzantirik mili nin yapılacağı şehri öğrenilip kombo yaparız hayırlısı ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: obsesoz

Erzurumda aküler donar

İyi işte; bataryaların soğukta ki performansı çok önemli, test için daha iyi yer mi bulacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumlarabak -- 9 Şubat 2018; 19:37:25 >
  • "Yerli otomobilin kutusu görüldü."
    "Yerli otomobilin kılıfı kameralara yakalandı."

Anlayana...

• Elazığda olaydı alırdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ic Anadolu diye vi yer var ama devlet farkunda degil.

Varsa yoksa istanbul doğu

• TIME kullanıcısına yanıt
    Tarim arazisi olan yere fabrika kurmanın neyi iyi ? Çorlu ve çerkezköyde yeterince kirlilik var daha fazlasına gerek yok az mantıklı ol dağ başında tarim olmayan kurak bölgelerde fabrika kurulması daha iyi

• Allah'ini seven söylesin,bu yerli araba konusuna inanan var mi?

Her secim,refarandum öncesi gormekten kusacagim artik.

Kimse bunlara sormuyor mu acaba hani ne oldu diye?

• Ramazanda otomatik adam dövme modülü entegre etmesinler ?

• Yerli milli otomobilin güneydoğudan çıkacağını düşünmüştüm ben nede olsa orada elektrik bedava. :]

• Doğuda olacağı kesindi. Sivas belediyeside çok istekliydi bu konuda. Bakalım diğer parçalar vs nerelere dağıtılacak. Tabi 2019'dan sonraki en yakın seçimde belli olur.

• Hala inanan var

• Ahh ahhh zamanında volvo satılırken nerdeydniz. 5 de 1 fiyatına satıldı ama biz daha değerli bir yatrım yaptık. 40 milyar doalr suriyelilere yatırım yaptık. Onlardan aldığımız bilim adamları ile dünyaya hükmeticez bekleyin.

KAzanıp vergi veriyoruz ama vergilerimiz Vatanımızda yaşamamış vergi vermemeiş çalışmamış insanlara gidiyor. Ne kadar zenginiz anlamadım. Koyunluğu devam.

• Şarj ünitesi diyor haberde, batarya üretimi demiyor. 100 kişi çalışacağına göre demek ki Erzurum ve çevresine şarj istasyonları kurabilmek için düşünülüyor. Küçük bir başlangıç gibi gelse de iyi bir başlangıç olabilir.

İzmir'de bazı benzin istasyonlarında bu şarj üniteleri mevcut. e-Şarj adı. Üniteyi/istasyonu kuran şirketten banka kartı gibi bir kart talep ediyorsunuz, elektrikli aracınız ne kadar şarj olduysa bu karttan bakiyeniz düşüyor.

• Yalnız haberin kapak fotoğrafına bir bak :) Görende derki ferrari ya da buna benzer bir şey üretiyoruz. Habere giriyorsun, 4 teker üstü akü! Sırf habere girelim diye herhalde çok zahmetli bir iş oldu sizin için :)

• Bijonu nerede üretilecek sabırsızlanıyorum.

• İşe yarayacak bir şey yapsınlar da nerede yaparlarsa yapsınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: ttttssss

Zaten üretimin çoğu Marmara da başka yerde yapsınlar.

Sanayiye yakin olmasi taşımaciligi kolaylastirir parcalar arasi git gel mesafesi kisaldikca 1 senede urettigin urun sayisi artar. Ayrica kabul etsek de etmesek de ulkemizin dogusu fabrika acisindan guvenli degil.

Uretim hatlarini yavaslatacak bir sey butun planlamayi bozar. Bu da butun departmanlari etkiler

Ha sunu da soyleyeyim secim yaklasiyor belli oluyor

Sayın TheCaliph

"Ayrica kabul etsek de etmesek de ulkemizin dogusu fabrika acisindan guvenli degil." demiş ve aklınca terör falan iması yapmışsın. Vereceğim bilgi senin engin cehaletini gidermez ama profil resmin olan yüksek şahsiyet Mustafa Kemal Atatürk Erzurum'da büyük bir kongre düzenlemiş ve ülkenin kurtuluşunu burada başlatmıştır. Aynı zamanda zat-ı alileri Erzurum milletvekilidir. Ülkemizin en güvenli şehirlerden biridir. Çok cahilsin keşke bir şeyler öğrensen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73181344B -- 10 Şubat 2018; 11:59:49 >

• Erzurum doğuda en gelişmiş şehirlerden biri. Bence büyükşehire yakın bir küçük şehire yapılabilirdi. Büyükşehirlerin iyice büyümesi iyi değil. Sonra trafik altyapı göçüyor hepten

• quote:

Orijinalden alıntı: ST4LK3R

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: ttttssss

Zaten üretimin çoğu Marmara da başka yerde yapsınlar.

Sanayiye yakin olmasi taşımaciligi kolaylastirir parcalar arasi git gel mesafesi kisaldikca 1 senede urettigin urun sayisi artar. Ayrica kabul etsek de etmesek de ulkemizin dogusu fabrika acisindan guvenli degil.

Uretim hatlarini yavaslatacak bir sey butun planlamayi bozar. Bu da butun departmanlari etkiler

Ha sunu da soyleyeyim secim yaklasiyor belli oluyor

Sayın TheCaliph

"Ayrica kabul etsek de etmesek de ulkemizin dogusu fabrika acisindan guvenli degil." demiş ve aklınca terör falan iması yapmışsın. Vereceğim bilgi senin engin cehaletini gidermez ama profil resmin olan yüksek şahsiyet Mustafa Kemal Atatürk Erzurum'da büyük bir kongre düzenlemiş ve ülkenin kurtuluşunu burada başlatmıştır. Aynı zamanda zat-ı alileri Erzurum milletvekilidir. Ülkemizin en güzenli şehirlerden biridir. Çok cahilsin keşke bir şeyler öğrensen.

Vay be cidden çok alakalı helal olsun. Bunu çok düşündün mü peki ? Birilerine falan sordun mu ?

Edit : Şarj ünitesi falanmış tartışmaya bile değmez daha Şirket kurulmamış fizibilite çalışması yok plan yok program yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 10 Şubat 2018; 10:22:20 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.