Şimdi Ara

Yerli dijital içerik platformu Gain ücretsiz olarak yayın hayatına başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
8.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Yahu yorumlara bakıyorumda sanki sabah akşam kitap okuyan, boynunda fularıyla entellektüel kesilen insanlar. Ya bunları açıp izleyeceksin, yada sosyal medyada 7/24 marjinal mesajlar atacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: denile

Haklısınız. Uygulamayı GPlay'den bulamamak sıkıntılı. GPlay ile ilgili bir problem var sanırım. İkinci yaşını doldurduğum Mi A1'de indirebildim.

Her cihazda farklı farklı sorunlar çıkarıyor.

2020 model yeni telefonda markette uygulama çıkmıyorsa işleri çok zor. Tekrar aradım uygulama hala çıkmıyor, denemeyi düşünüyordum ama bu durum vazgeçmeme sebep oldu.

• HA-DH kullanıcısına yanıt

Ac odysey almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gain bölümüne yansıma yaratıldı

• Bu tür içerik ve tarz da bir kaç platform var yurt dışında.Netflix , BluTV tarzından uzakta.Anlık bilgilendirme hoş vakit geçirmek amaçlı.Sadece mobil telefon için tasarlanmış yayın konsepti.Türkiye’de tutarmı çok zor..
  • Olay yavaş yavaş herşeyi kiralama dönemine geçiş yapıyor. Yakın zamanda satın almaktan çok kiralama uygulaması başlayacak. Oyun sektöründe Steam inden ea playine kadar. Film dizide netflixden gaine kadar. Bunların sayıları daha da artacak. Bu başlangıç seviyesi.

Eee böyle olunca da sevdiğin program hangisinde başlarsa aylık olarak ona geçiş yapılacak. Yakında otomobil kiralamak, satın almaktan daha uyguna gelecek insanlara. Çoğu insan satın almak yerine kiralama dönemine geçecek. Şu an bu uzak gibi görünse de alışacaz bu duruma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahmet Mümtaz Taylan ile Kireçburnu time
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.