Şimdi Ara

Yenilmez Besiktas - UEFA Mansetinde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
25
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Yenilmez Besiktas - UEFA Mansetinde
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    307 Mesaj
    Hazımsızlığa iyi geliyor beyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: PainRaiser

Herşeyi küçümseyin zaten... Başakşehir senelerdir birlikte oynayan oyuncularla takım olmuşlar , haklarıyla da kazanıyorlar. Kovmasaymışınız o zaman o oyuncuları...

Fener daha Emre'nin yerini dolduramadı , Fb'da oynasaydı Emre belki de şimdi onlar liderdi. Sizin kovmanız oyuncunun klasını belirleyen bir etmen olsaydı Ribery dünyanın en iyi oyuncuları arasında gösterilmezdi. Bu arada size kalsa Fb'nin şampiyonlukları şikeli , Bjk'yi hakemler koruyor hatta Başakşehir'i de koruyorlar. Yarın öbür gün Osmanlı ile 5.lik yarışına girdiğiniz zaman hakemler hemen onları da korumaya başlarlar. Aynı hakemlerle en çok şampiyon olanda sizsiniz.

Avrupa ligi gibi cl grubu demişsin aç bakalım uefa sıralamasında kaçıncı o takımlar , yeri geldiği zaman biz avrupa'da sizin şu kadar üstünüzdeyiz demesini biliyorsunuz.

Küçümsüyecem tabiki.Adamlarda forvet olarak mehmet batdal ve mustafa pektemek falan oynuyor.Doğru düzgün tek futbolcuları edin visca ve volkan babacan.Ayrıca ribery i galatasaray kovmadı maaşı geç yattığı için kendi takımdan kaçtı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Max Eisenhardt

Cevap= Avrupa ligi gibi cl grubu + tr liginde hakem koruması.
    Başakşehir de yenilmiyor gs fb den kovulmuş yeteneksiz futbolculardan oluşan kadrosuyla hakemler sayesinde

|
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
  • Binbaşı
    1258 Mesaj
    10 beraberlik çok ama yenilmemek tabikide çok önemli.
    |
    |

• Yarbay
    2817 Mesaj
    yarın ne olacak acaba manşetler ?
    |
    |
    Z97-PRO(Wi-Fi ac) // Intel i7 4790k // (4x4) 16gb RIPJAWS DDR3 1600 // MSI Geforce GTX1080 //WESTERN DİGİTAL ELEMENTS 2TB HDD// SEAGATE BARRACUDA 1 TB HDD // Seasonic 850W // XSPC RAYSTORM 750 AX240 SIVI SOĞUTMA // COOLER MASTER HAF X942 // Creative Sound Blaster ZX // CERATİVE THX 550 - Logitech Z-5500 // RAZER MAMBA TOURNAMENT EDİTİON // RAZER BLACKWİDOW CHROMA KEYBOARD // RAZER FİREFLY // LOGİTECH DRİVİNG FORCE GT // Dell S2716DG 27" 1ms 144Hz QHD G-Sync // LG 60PB690V 60" PLASMA // PIONEER VSX 921 AVR // JAMO S426HCS5B // Pure Acoustics RB 1200 // DUNE HD BASE 3D // DIGITURK // SAMSUNG GALAXY NOTE 8 // R56 N18 Mini Cooper S //
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.