Şimdi Ara

Yenilenen PS Plus sisteminin oyun kütüphanesindeki oyunlar belli oldu: İnanılmaz oyunlar var (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
3
Favori
11.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim, sırf ghost of tsushima ve spider man için abone olunabilir

• Millet PlayStation'ı alıp köşeye koyuyormuş demek ki.. Şu exclusive oyunları nasıl hala oynamamış olabilir bir playstation oyuncusu da kalkıp kütüphane süper diyebiliyor. 3rd party tarafında red dead redemption hala oynamayan zaten kendine oyuncuyum demesin.

Kütüphane süper falan yazana hayret ediyorum Hepsi güncelliğini yitirmiş, oynanan oyunlar. Gamepassden herhalde iyi sonuçta exclusiveler var. Ama oynamamış olana.

PlayStationa yeni geçenler için bir sistem Oyun bağımlısı ps oyunculara gram faydası olmayan sistem kütüphanesi olmuş.

TAMAMEN HAYALKIRIKLIĞI....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isostar -- 17 Mayıs 2022; 15:24:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -- Eski oyuncular için zaten uzun süredir Plus üyeliğiniz varsa; Evet faydalı pek sayılmaz. Yeni oyuncular için çok iyi olacak bu kesinlikle doğru.
    -- Ancak yine de "hiç yoktan iyidir" bence. Hiçbir sistem en başta mükemmel olmuyor. Zamanla daha sağlam oyunlar ekleneceğini düşünüyorum.

• herkesin zaten oynadığı oyunları koymuşlar. tam bir keriz silkeleme olmuş

• Normal üyelik ile bu oyunlari oynayamiyoruz dogru mu ? Örnek nba 2k 22

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xbox halen çok avantajlı bir 1 yıl için 449 tl 3 sene için 1347 tl felan ben sadece 340 lirayla 3 senelik gamepass aldım ayrıca ea access ve bethesta blizzartın olması oldukça iyi şunu bir anlayamadınız ya da anlamak istemiyorsunuz playstation türkiyeyi kafasından sildimhalen ağzında geveleyenler var yok ben 30 tl oyun alıyorum kiralıyorum gerçekçi olmakta var ve bulut oyun sistemi türkiyeye geliyor

• Oyunlar güzel tabi çoktan satın almadıysanız.

Bazılarını da plus üyelerine verdiler zaten.

Yeni çıkacak oyunları bu sisteme dahil edecekler mi bilmiyorum ama kesinlikle yapmalılar. Bu haliyle ben normal plus ile devam ederim :)

• Çoğu ps4 dönemine ait, oyuncuların çoğunluğunun çoktan bitirdiği oyunlar. Microsoft'un satın aldığı stüdyolar sonrası Gamepass'in tahtını sarsamaz bile. Ps5'e 15 bin tl bin bayılanlara afiyet olsun.

• Sadece 12 tane Ps5 için oyun var? Şaka mı?

• polat_bilal P kullanıcısına yanıt

Hocam Stream olayı oyunu internet üzerinden oynama,yani internetten aktararak oynama.Böyle olunca oyunun, çok sağlam internetin yoksa stabilize sorunlarına yol açıyor.Bende bunu sevmiyorum,konsolda oyun oynuyorsam oyun yağ gibi akıp gidecek.Servisi Sony henüz ülkemize getirmedi zaten

• Essential üyelikte aylık ps4 için 2, ps5 için 1 oyun mu indirilebiliyor.

• Ekstra senelik 400 TL uygun bence, güzel oyunlar var kütüphanede. En azından bana göre iyi, zaten ilk çıkışta oynama süreme göre 3-5 oyun beni 1 sene idare eder.

• Sony kesenin ağzını açmış görünüyor.

• bu haberden sonra 2.el sayfalarda xbox ilanları artmaya başladı.

• Buna da şükür :)

• xboxu dummmmduz etmiş direkt Sony. Xbox almayı düşünüyordum ama bu saatten sonra yüzüne bakmam

• xbox blizzard'ı gamepass ile birleştirse çok daha iyi olurdu.

• Metal Gear 2-3-4 için çok heyecanlıydım ama hüsran oldu malesef, umarım zamanla kütüphane zenginleşir.

• Vay be,beklenmeyen performans..

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.