Şimdi Ara

YENİDEN Teknosa Hotpoint FIRIN VE OCAKLAR 599 TL (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
658
Cevap
26
Favori
57.642
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam merhaba, gelen ocak wok gözlü mü?
  • HBKocabiyik kullanıcısına yanıt
    Ürün geldi w serisi ancak daha kurulum yaptırmadım, açıp bakma imkanım olmadı çünkü dışardan hiç görünmüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GOXIN G kullanıcısına yanıt
    Uzatma kablosu ile fırın gibi yüksek akım çeken cihazları kullanmamamı söylemişti elektrikçi.

• bexter B kullanıcısına yanıt
    Dün ve bugün iki kere çalıştırdım çok hafif bir ısınma oldu. Ama yarın seramik klemens alıp direkt buattan hat çekeceğim. Riske etmeyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızılsakal06

https://www.teknosa.com/hotpoint-ariston-hp-f153027-fa5-841-jh-blg-ha-firin-p-115120290?utm_source=rtbhouse&utm_medium=retargeting&utm_campaign=rtbhouse-retargeting

Tekrar 599 TL stok mevcut..
    İade geldikçe satışa sunuluyor anlaşılan.

• universty3 kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal..
  • juniperi kullanıcısına yanıt
    HBKocabiyik kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Bu ürün fabrika çıkışı doğalgaz mı yoksa LPG mi? Daha sonra değişimi yapılabildiğini biliyorum ama fabrika çıkışı da benim için önemli. Birde şu kutu içine baksanızda WOK göz var mı? Bizim için çok iyi olurdu :)
  • universty3 kullanıcısına yanıt
    Ben aldığım 3 ürünü de iade ettim. Fırın, davlumbaz, ocak
  • scorpion06 kullanıcısına yanıt
    Niçin iade etmiştiniz, gelen ürünlerde sıkıntı mı vardı?
  • Ulan bi evim olsaydı da ben de alabilseydim bunlardan. Çok isterdim

• excalibur13 kullanıcısına yanıt
    Ürünler ile ilgili bir problem değildi, sitesinde net açıklamalar olmadığı için ürünler bana uymadı.
    Set üstü ocak büyük geldi. (Benim ev 60cm, gelen 75cm) Davlumbazda büyüktü (benim ev 60cm, gelen 90cm). İkisi içinde tadilat işine girmek istemedim özellikle şu korona zamanında. Fırın ise tek başına sırıtacağı için onu da iade ettim. 10 gündür iade ücreti gelmedi bu arada inşallah gelecek bir gün.
  • 1.Sayfada alır almaz telefon edip iade sağlayın dediğim ürünün iadesi yeni tamamlandı, 75cm olan ürün o ürün olabilir.

• scorpion06 kullanıcısına yanıt
    Twitter da teknoasist diye teknosa kullanısına mesaj yazarsanız hemen dönüyorlar. Ben o şekilde ödememi bir haftada aldım.
    juniperi kullanıcısına yanıt
    Kullanım klavuzunu buldum. Mini WOK gözüküyor. 3500 lük.https://docs.whirlpool.eu/_doc/19514197402_GB-TR.pdf
  • İsteklerinize dayanamayıp açtım YENİDEN Teknosa Hotpoint FIRIN VE OCAKLAR 599 TL YENİDEN Teknosa Hotpoint FIRIN VE OCAKLAR 599 TL YENİDEN Teknosa Hotpoint FIRIN VE OCAKLAR 599 TL YENİDEN Teknosa Hotpoint FIRIN VE OCAKLAR 599 TL YENİDEN Teknosa Hotpoint FIRIN VE OCAKLAR 599 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juniperi -- 22 Nisan 2020; 15:39:57 >

• juniperi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, dün akşam sipariş verdim. Bana da ürün az önce geldi. Ürün hoşuma gitti👍👍👍

Ürün malzeme kalitesi gerçekten güzel alacak olanlar bu fiyatlara kaçırmasın

• sonunda fırın davlumbaz ve ocak siparişi verdim...
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.