Şimdi Ara

YENİDEN Teknosa Hotpoint FIRIN VE OCAKLAR 599 TL (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
658
Cevap
26
Favori
57.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 yıl süren var kurulum ve garanti başlatma için vestel arayıp bilgi alabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaçıranlar için tekrar 599.00 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocakları doğalgaz dönüşüm yaptırıp kullanan var mı. En kısık ayarda resmen sönük gibi yanıyor hiç bi ocakta görmedim böyle bir durum. Servis normal diyor. Sizde nasıl?

• bexter B kullanıcısına yanıt
    Siz ocağı doğalgazlamı kullanıyorsunuz ?

Onun ayarı var diye biliyorum gaz ventilinden.

Bu ocaklardan hic görmedim ama diğer ocaklarda gaz düğmesi yukarı çekince çıkıyor. Ince bir tornavida ile saatçi tornavidayi gibi ventilin ortasındaki küçük bir vidayı biraz biraz oynatin. En kısık ayarda istediğiniz seviyeye gelince baska birşey yapmaniza gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwhiteee -- 3 Nisan 2020; 11:34:47 >
    ocak geldiğinde doğalgaza uyumlu olarak geliyor diye biliyorum ben direk taktım sorunsuz çalışıyor. üzerinde ki enjektör kalın ağızlı zaten doğalgaz için olan lpg tüp için olanlar ince ağızlı oluyor diye biliyorum. kutunun içinden ayrıca çıkan takım ince ağızlı takım. sizin ocakta takılı olan enjektörler ince mi kalın mı ona bakın önce isterseniz daha sonra eğer doğru enjektör ise yukarıda ki arkadaşın dediği gibi düğmeyi yukarı çekerek çıkartın daha sona yan tarafında ayar vidası var en kısık durumda iken oradan ayarı yaparak düğmeyi tekrar yerine takın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bexter

Ocakları doğalgaz dönüşüm yaptırıp kullanan var mı. En kısık ayarda resmen sönük gibi yanıyor hiç bi ocakta görmedim böyle bir durum. Servis normal diyor. Sizde nasıl?
    yetkili servisin "normal" dediği şeye burdaki arkadaşların çözüm bulması.. işte dh farkı
  • Mevcut ürünler içinde davlumbaz tavsiyesi olan var mı? Bildiğim bir konu değil. Bu ürünleri hangi marka ile kıyaslayabiliriz. Alanlar kullananlar varsa tavsiye istiyorum.
  • sendogann S kullanıcısına yanıt
    https://www.teknosa.com/hotpoint-ariston-hp-f087465-hlqv-6s-lt-whha-davlumbaz-p-115180227

Ben bunu almıştım almaz olsaydım. cok kotu davlumbaz. koku oldugu gıbı mutfakta kalıyor.çekmiyor.. arkadaşla birlikte almıstık 6-7 ay önce oda değiştircek..

klasik olanlardan bakın kesinlikle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADIOWINGS

https://www.teknosa.com/hotpoint-ariston-hp-f087465-hlqv-6s-lt-whha-davlumbaz-p-115180227

Ben bunu almıştım almaz olsaydım. cok kotu davlumbaz. koku oldugu gıbı mutfakta kalıyor.çekmiyor.. arkadaşla birlikte almıstık 6-7 ay önce oda değiştircek..

klasik olanlardan bakın kesinlikle..
    teşekkürler, açıkçası bu model ve siyah olan bir modeli inceliyordum ben de. uyarınız faydalı oldu.

• Davlumbaz ve ocak önerisinde bulunacak olan kimse var mı. Gümüş renk. Kalan fırını almayı düşünüyorum. Alan kimse var mı memnun musunuz

• abcdef_23 A kullanıcısına yanıt
    Sorduğun soruların tümüne cevap, konu içerisinde mevcut

• messevim ve diğer yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler. Ürünü kuralı 10 günden fazla oldu karantina döneminde denemediğimiz şey kalmadı çok memnunuz. Kurulma gelen arkadaşıda 599'a aldığıma ikna edemedim :)
  • rower53 R kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın :) Aynen bizde çok memnun kaldık, ne pişirdiysek güzel pişirdi. Faturayı gösterseydiniz ikna olurdu
  • Arkadaşlar benim ocak geldi ama şangır şungur ses çıkıyor kutudan. Belki 3-5 ay sonra açtıracağım, bu durumda ne yapmam gerekiyor. Servis kurulum için geldiğinde çizik çıkarsa ne olacak. Kutuyu açsam da garantisi başlamıyor galiba, servisin açması lazım. Ne yapmamı önerirsiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jon Kar kullanıcısına yanıt
    Valla hocam servis direk kurulumu yaptı enjektörleri değiştirdi diye biliyorum. Kutudan da bişey çıkmadı galiba. Sizin yarım açıkken herhangi bir sorun yok heralde. Benimki yarım açıkken o kadar sönük yanıyor ki alev bile gözükmüyor ve sonra otomatik gazı kesiyor zaten. Servisi tekrar çağırmıştım buraya yazmadan önce, normal bu hiç bozmayalım dedi, çok ilginç...

yeni ev için aldım ben sürekli deneme şansım olmadı ancak tüm gözler tüm ayarlarda gayet düzgün çalışıyor sönme vs. yapmıyor. eğer enjektörler doğal gaz uyumlu takıldıysa ayar ile ilgili bir problem var tuşların oradan sizde yapabilirsiniz yada çağırın gelsin orta ayarda sönen ocağın neresi normalmiş ?
  • ocağın ana kısmı iki köpük arasında oluyor onun çizilme şansı yok ancak gözleri ve taşları yerinden çıkıp birbirine çarpabilir. belki çok sallanırsa onlar çizilebilir benim üründe geldiğinde bir taşının üstünde rahatsız etmeyecek ufacık bir çizik vardı.
  • Niye zamlanmış bunlar, 499 değil miydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.