Şimdi Ara

YENİDEN Teknosa Hotpoint FIRIN VE OCAKLAR 599 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
452
Cevap
19
Favori
28.709
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> YENİDEN Teknosa Hotpoint FIRIN VE OCAKLAR 599 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1344 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: excalibur13

Uğraşmaktan kurtuldunuz👍

Alıntıları Göster
    hata teknosa da hocam. yanlış resim kullanmış. wok gözlü olanının kodu: 100580 PCN 642 T/IX/HA TK
    quote:

Orijinalden alıntı: ilker1041

hata teknosa da hocam. yanlış resim kullanmış. wok gözlü olanının kodu: 100580 PCN 642 T/IX/HA TK

Alıntıları Göster
    İnşallah geri alırlar, geri alırlarsa wok olandan alacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    10 Mesaj
    Ben de aşağıdaki ürünü satın almıştım fiyatı 599 dan 499 a düşünce iade edip ikinciyi aldım ancak sanırım bu üründe de wok gözü yok resimde olmasına rağmen

https://www.teknosa.com/hotpoint-ariston-f102199-thc-642-ixha-tk-ankastre-ocak-inox-p-115120270

aşağıdaki ürün sonradan eklenmiş kodu IX/HA değil de W/IX/HA sanırım THC 642 nin wok gözlü modeli ama bu sefer iade ile uğraşmayacağım yemişim WOK unu

https://www.teknosa.com/hotpoint-ariston-hp-f100645-thc-642-wixha-tk-ankastre-ocak-p-115120300

Gene de ilk linkten satın almış birisi varsa yazabilir mi ? İki üründe sadece renk farkı mı var biri gri-bej diğeri inox mu yoksa hakikaten wok farkı mı var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1347 Mesaj

https://docs.hotpoint.eu/_doc/19514197401_GB-TR.pdf

linkten wox göz farkını inceleyebilirsiniz. ben de wox diye aldım düz modeli cıktı
    |
    |
    burnroma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet Hocam benim dediğim gibi ikinci attığım linkteki ürün yani kodu W ile başlayan Wok olan modelmiş ama bıktım iade edip ürün almaktan wok olayının çok aşırı önemli olduğunu pek düşünmüyorum. Hocam sen kullanmaya başladın mı ürünü? Nasıl hakediyor mu gerçekten fiyatını. Demir ızgarası döküm olsun isterdim uzun ömürlülük açısından

|
    |
    skyline334 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

LPG dönüşümü ilk kurulumda Doğalgaz dönüştürebiliniyor diye biliyorum vestel 1 ay içinde servis değişimi yapıyor demişti

|
    |
    excalibur13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    261 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: burnroma

Evet Hocam benim dediğim gibi ikinci attığım linkteki ürün yani kodu W ile başlayan Wok olan modelmiş ama bıktım iade edip ürün almaktan wok olayının çok aşırı önemli olduğunu pek düşünmüyorum. Hocam sen kullanmaya başladın mı ürünü? Nasıl hakediyor mu gerçekten fiyatını. Demir ızgarası döküm olsun isterdim uzun ömürlülük açısından
    İade için sıkıntı çıktı mı? Bana beyaz eşyada iade yok dediler, bugün resimleri gönderdim. Bakalım ne zaman dönecekler, müşteri hizmetleri kaç günde dönüş yapıyor?

|
    |
  • Binbaşı
    1347 Mesaj

Ben daha kutusunu acmadıgım için bilgi veremeyeceğim. İade için de görselle gelen ürün farklı derseniz iade alıyorlar
    |
    |
    burnroma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet umarım bir daha olur

|
    |
    sioux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3705 Mesaj
    Ben stoklarda kalmış başka ürünlerin de peyderpey satışa sunulmasını bekliyordum ama olmadı.

|
    |

Kimse kusura bakmasın ama bence fiyatların artmasının nedeni, sürekli ürün alıp iade eden arkadaşlarımız oldu. Onlarca arkadaş iade etti. Yeni ürün sipariş etti. Ocaklar 599 dan 499 a düşünce elindekini iade edip yenisini indirimli aldı. Sonuçta firmalarında kendilerine göre giderleri var. Ürünleri lojistik ile evlere teslim edip, iadelerde tekrardan evlerinden aldırıyorlar.

Şimdilik indirip bitti. İnşallah tekrardan indirimler uygulanır. (Sorun yaşayıp iade eden arkadaşlara sözüm yok)

|
    |
    sioux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.